?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 101-150 av 312 produkter
chelsea-tillbehorsset-1

CFC Tillbehörsset

(0)

I lager 159 kr

chelsea-affisch-lampard-29-1

CFC Affisch Lampard 29

(1)

I lager 99 kr

CFC Bild Fabregas 40 X 30 chelsea-bild-fabregas-40-x-30-1

CFC Bild Fabregas 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

CFC Bodysuit 2016 2-pack chelsea-bodysuit-2016-2-pack-1

CFC Bodysuit 2016 2-pack

(0)

I lager 199 kr (279 kr)

chelsea-affish-players-78-1

CFC Affish Players 78

(0)

I lager 99 kr

 
chelsea-nappflaska-dribbler-2-pack-1

CFC Nappflaska Dribbler 2-Pack

(0)

I lager 159 kr

CFC Mössa Mörkblå CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 89 kr (79 kr)

CFC Regnjacka MörkblåCFC Regnjacka MörkblåCFC Regnjacka MörkblåCFC Regnjacka Mörkblå chelsea-regnjacka-morkbla-1

CFC Regnjacka Mörkblå

(0)

I lager 429 kr

CFC Dekal BlackBerry Z10 chelsea-dekal-blackberry-z10-1

CFC Dekal BlackBerry Z10

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

chelsea-matta-big-logo-1

CFC Matta Big Logo

(3)

I lager 199 kr

 
chelsea-dekal-xbox-one--1

CFC Dekal Xbox One

(0)

I lager 249 kr

CFC Badlakan Embroidered chelsea-badlakan-embroidered-1

CFC Badlakan Embroidered

(0)

I lager 209 kr (349 kr)

chelsea-baddset-dubbel-established-1

CFC Bäddset Dubbel Established

(0)

I lager 549 kr

chelsea-fotboll-photo-signature-1

CFC Fotboll Photo Signature

(0)

I lager 229 kr

chelsea-julklappssack-1

CFC Julklappssäck

(0)

I lager 99 kr

 
chelsea-skinnplanbok-7000-cr-1

CFC Skinnplånbok 7000 CR

(1)

I lager 179 kr

chelsea-headcover-executive-rescue-1

CFC Headcover Executive Rescue

(1)

I lager 299 kr

CFC Solglasögon Retro Barn CFC Solglasögon Retro Barn chelsea-solglasogon-retro-barn-1

CFC Solglasögon Retro Barn

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

chelsea-nyckelring-diego-costa-1

CFC Nyckelring Diego Costa

(0)

I lager 49 kr

chelsea-skylt-retro-logo-1

CFC Skylt Retro Logo

(1)

I lager 99 kr

 
chelsea-whiskeyglas-text-2-pack-1

CFC Whiskeyglas Text 2-Pack

(0)

I lager 149 kr

chelsea-bild-hazard-2016-40-x-30-1

CFC Bild Hazard 2016 40 X 30

(0)

I lager 279 kr

chelsea-forvaringslada-1

CFC Förvaringslåda

(0)

I lager 169 kr

chelsea-nyckelring-crest-1

CFC Nyckelring Crest

(1)

I lager 69 kr

chelsea-manschettknappar-crest-1

CFC Manschettknappar Crest

(1)

I lager 179 kr

 
CFC SoccerStarz Romeu chelsea--soccerstarz-romeu-1

CFC SoccerStarz Romeu

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

chelsea-affisch-mourinho-4-1

CFC Affisch Mourinho 4

(0)

I lager 99 kr

CFC Skyltar Multi Surface chelsea-skyltar-multi-surface-1

CFC Skyltar Multi Surface

(1)

I lager 48 kr (69 kr)

CFC Bild Mourinho 40 X 30 chelsea-bild-mourinho-40-x-30-1

CFC Bild Mourinho 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

CFC Ölglas Pint Wordmark chelsea-olglas-pint-wordmark-1

CFC Ölglas Pint Wordmark

(1)

I lager 83 kr (139 kr)

 
chelsea-sovdress-2016-1

CFC Sovdress 2016

(0)

I lager 279 kr

chelsea-affish-willian-79-1

CFC Affish Willian 79

(0)

I lager 99 kr

chelsea-snuttefilt-hugs-1

CFC Snuttefilt Hugs

(0)

I lager 129 kr

CFC Mössa TU Marinblå chelsea-mossa-tu-marinbla-1

CFC Mössa TU Marinblå

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12 chelsea-bild-stamford-bridge-30-x-12-1

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12

(0)

I lager 293 kr (419 kr)

 
CFC Dekal HTC One chelsea-dekal-htc-one-1

CFC Dekal HTC One

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

chelsea-scorekorthållare-executive-1

CFC Scorekorthållare Executive

(1)

I lager 169 kr

chelsea-dekal-xbox-one-controller--1

CFC Dekal Xbox One Controller

(3)

I lager 129 kr

CFC Badlakan Impact chelsea-badlakan-impact-1

CFC Badlakan Impact

(2)

I lager 223 kr (279 kr)

CFC Bleacher Mourinho chelsea-bleacher-mourinho-1

CFC Bleacher Mourinho

(0)

I lager 199 kr (349 kr)

 
CFC Fleecefilt Established chelsea-fleecefilt-established-1

CFC Fleecefilt Established

(0)

I lager 149 kr (199 kr)

chelsea-mugg-thermal-1

CFC Mugg Thermal

(0)

I lager 99 kr

chelsea-blinkande-horn-1

CFC Blinkande Horn

(1)

I lager 79 kr

CFC Mössa TU Mellanblå chelsea-mossa-tu-mellanbla-1

CFC Mössa TU Mellanblå

(9)

I lager 89 kr (99 kr)

chelsea-halsband-lader-1

CFC Läderarmband

(0)

I lager 599 kr

 
CFC Fleecefilt Bullseye chelsea-fleecefilt-bullseye-1

CFC Fleecefilt Bullseye

(3)

I lager 149 kr (219 kr)

chelsea-nyckelring-fabregas-1

CFC Nyckelring Fabregas

(0)

I lager 49 kr

CFC Plånbok Skyline chelsea-planbok-skyline-1

CFC Plånbok Skyline

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

chelsea-top-trumps-2016-17-1

CFC Top Trumps 2016-17

(0)

I lager 99 kr

chelsea-malvaktshandskar-2017-1

CFC Målvaktshandskar 2017

(0)

I lager 159 kr

 
 
Visar 101-150 av 312 produkter