?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 251-300 av 312 produkter
CFC örhänge Sterling Silver Stud chelsea-orhange-sterling-silver-stud-1

CFC örhänge Sterling Silver Stud

(0)

I lager 179 kr

chelsea-olglas-prestige-1

CFC Ölglas Prestige

(0)

I lager 99 kr

CFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC Träningsjacka chelsea-traningsjacka-1

CFC Träningsjacka

(0)

I lager 499 kr

chelsea-affisch-drogba-63-1

CFC Affisch Drogba 63

(1)

I lager 99 kr

CFC Skrivbordskalender 2016 chelsea-skrivbordskalender-2016-1

CFC Skrivbordskalender 2016

(0)

I lager 60 kr (119 kr)

 
chelsea-ryggsack-swerve-1

CFC Ryggsäck Swerve

(1)

I lager 199 kr

CFC Julgranskulor Mini 10-pack chelsea-julgranskulor-mini-10-pack-1

CFC Julgranskulor Mini 10-pack

(1)

I lager 79 kr (99 kr)

chelsea-lunchvaska-messenger-1

CFC Lunchväska Messenger

(0)

I lager 179 kr

chelsea-golfbollar-1

CFC Golfbollar

(1)

I lager 129 kr

chelsea-ring-band-1

CFC Ring Band

(0)

I lager 249 kr

 
CFC Bildoft Shirt chelsea-bildoft-shirt-1

CFC Bildoft Shirt

(3)

I lager 29 kr (39 kr)

CFC Affisch Eto 25 chelsea-affisch-eto-25-1

CFC Affisch Eto 25

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Iphone 6 Skal Hårt TPU chelsea-iphone-6-skal-hart-tpu-1

CFC Iphone 6 Skal Hårt TPU

(1)

I lager 95 kr (119 kr)

chelsea-kalender-2017-1

CFC Kalender 2017

(1)

I lager 129 kr

chelsea-keps-morkbla-1

CFC Keps Mörkblå

(7)

I lager 119 kr

 
CFC Dekal Xbox 360 Konsoll chelsea-dekal-xbox-360-konsoll-1

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll

(0)

I lager 249 kr

chelsea-teddybjorn-solid-1

CFC Teddybjörn Solid

(0)

I lager 99 kr

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1 chelsea-iphone-5-skal-hart-special-1-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC Regnjacka chelsea-regnjacka-1

CFC Regnjacka

(3)

I lager 479 kr

CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4 chelsea-iphone-5-skal-3d-fabregas-4-1

CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

 
chelsea-sportvaska-fade-1

CFC Sportväska Fade

(1)

I lager 449 kr

chelsea-vimpel-mini-since-1

CFC Vimpel Mini Since

(0)

I lager 79 kr

CFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja Crest chelsea-huvtroja-crest-1

CFC Huvtröja Crest

(1)

I lager 449 kr

chelsea-headcover-heritage-driver-1

CFC Headcover Heritage Driver

(0)

I lager 399 kr

CFC Bildoft chelsea-bildoft-1

CFC Bildoft

(7)

I lager 29 kr (59 kr)

 
CFC Affisch Mata 33 chelsea-affisch-mata-33-1

CFC Affisch Mata 33

(0)

I lager 99 kr

chelsea--golf-gift-tube-1

CFC Golfpaket

(1)

I lager 119 kr

CFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké Mörkblå chelsea-pike-morkbla-1

CFC Piké Mörkblå

(6)

I lager 299 kr

chelsea-affisch-fabregas-61-1

CFC Affisch Fabregas 61

(2)

I lager 99 kr

chelsea-fickkalender-2016-1

CFC Fickkalender 2016

(0)

I lager 99 kr

 
chelsea-sportvaska-skyline-1

CFC Sportväska Skyline

(1)

I lager 379 kr

CFC Julgranskulor Star 3-pack chelsea-julgranskulor-star-3-pack-1

CFC Julgranskulor Star 3-pack

(2)

I lager 79 kr (99 kr)

chelsea-miniboll-mjuk-1

CFC Miniboll Mjuk

(0)

I lager 99 kr

chelsea-peggar-1

CFC Peggar

(1)

I lager 69 kr

chelsea-nyckelrings-lampa-1

CFC Nyckelrings Lampa

(1)

I lager 99 kr

 
chelsea-hangsmycke-rostfritt-crest-1

CFC Hängsmycke Rostfritt Crest

(1)

I lager 349 kr

CFC Kalender Skrivbord 2015 chelsea-desktop-calendar-2015-1

CFC Kalender Skrivbord 2015

(0)

I lager 9 kr (99 kr)

chelsea-affisch-squad-54-1

CFC Affisch Squad 54

(0)

I lager 99 kr

chelsea-moccasiner-svart-1

CFC Moccasiner Svart

(0)

I lager 449 kr

chelsea-skrivbordskalender-2017-1

CFC Skrivbordskalender 2017

(0)

I lager 99 kr

 
chelsea-affisch-hazard-80-1

CFC Affisch Hazard 80

(0)

I lager 99 kr

chelsea-keps-mellanbla-1

CFC Keps Mellanblå

(1)

99 kr

CFC T-shirt The Blues CFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The Blues chelsea-t-shirt-the-blues-1

CFC T-shirt The Blues

(12)

149 kr (179 kr)

chelsea-borste-och-markor-1

CFC Borste Och Markör

(0)

129 kr

CFC Huvtröja Crest Blå CFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest Blå chelsea-huvtroja-crest-bla-1

CFC Huvtröja Crest Blå

(11)

399 kr (499 kr)

 
CFC Mössa Text Cuff chelsea-mossa-text-cuff-1

CFC Mössa Text Cuff

(1)

89 kr (79 kr)

CFC SoccerStarz Ivanovic chelsea-soccerstarz-ivanovic-1

CFC SoccerStarz Ivanovic

(0)

29 kr (59 kr)

chelsea-lattemugg-wordmark-1

CFC Lattemugg Wordmark

(1)

129 kr

CFC SoccerStarz Zouma chelsea-soccerstarz-zouma-1

CFC SoccerStarz Zouma

(0)

29 kr (69 kr)

CFC Bleacher Hazard chelsea-bleacher-hazard-1

CFC Bleacher Hazard

(0)

175 kr (349 kr)

 
 
Visar 251-300 av 312 produkter