?>
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
För leverans innan jul
beställ senast 20/12 kl 14.
(Ej norr om Sundsvall)

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea Handuksset

405 kr
(579 kr)
12 mån räntefritt 34 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 17912
Kategori: Chelsea Hygien & Bad
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Chelsea Handuksset

Chelsea Handuksset i tre delar

100% bomull
1 st ansiktshandduk 30 x 30 cm
1 st handduk 50 x 90 cm
1 st badlakan 90 x 127 cm

Officiell licensierad produkt

Chelsea Hygien & Bad innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Chelsea Handuksset.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

chelsea-ansiktsduk-1

CFC Ansiktsduk

(7)

I lager 39 kr

CFC Tandborste 2-pack chelsea-tandborste-2-pack-1

CFC Tandborste 2-pack

(7)

I lager 35 kr (59 kr)

CFC Badlakan Embroidered chelsea-badlakan-embroidered-1

CFC Badlakan Embroidered

(0)

I lager 299 kr (349 kr)

CFC Badlakan Established chelsea-badlakan-established-1

CFC Badlakan Established

(1)

183 kr (229 kr)

CFC Tandborstar Barn 2-Pack chelsea-tandborstar-barn-2-pack-1

CFC Tandborstar Barn 2-Pack

(0)

I lager 99 kr

CFC Tandborstar Vuxen 2-pack chelsea-tandborstar-vuxen-2-pack-1

CFC Tandborstar Vuxen 2-pack

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

 
Krom Party Pelle krom-party-pelle-1

Krom Party Pelle

(1)

I lager 187 kr (249 kr)

Krom Deluxe V3 The Don krom-deluxe-v3-the-don-1

Krom Deluxe V3 The Don

(0)

I lager 224 kr (299 kr)

Sterling Bardisk 72 Port Sterling Bardisk 72 Port sterling-bardisk-72-port-1

Sterling Bardisk 72 Port

(0)

I lager 19 995 kr (24 995 kr)

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn krom-deluxe-v3-valnot-och-lonn-1

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn

(0)

I lager 224 kr (299 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)