?>
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
För leverans innan jul
beställ senast 20/12 kl 14.
(Ej norr om Sundsvall)

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea Dekal Ps4 Controller

129 kr
12 mån räntefritt 11 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15575
Kategori: Chelsea Spel & Fritid
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Chelsea Dekal Ps4 Controller

Chelsea Dekal PS4 Controller

Oblekbara färger
Vattenbeständig
Bubbelfri finish
Reptålig
Enkel montering
Inga limrester vid borttagning

OBS! Detta är inget hårt skal utan ett tunt skinn som klistras direkt på kontrollen.

Officiell licensierad produkt

Chelsea Spel & Fritid innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Chelsea Dekal Ps4 Controller.

Omdömen och betyg

Niklas, 2015-03-17

Per Nicklas, 2015-01-30
Var inte helt lätt att klistra fast dekalen på kontrollen utan att knappar fastande
Lars Fredric, 2015-01-05

Juha-Pekka, 2014-12-14

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

chelsea-dekal-xbox-one-controller-1

CFC Dekal Xbox One Controller

(3)

I lager 129 kr

chelsea-dekal-ps3-dosa-1

CFC Dekal PS3 Dosa

(3)

149 kr

chelsea-dekal-xbox-360-dosa-1

CFC Dekal Xbox 360 Dosa

(1)

149 kr

CFC Studsbollar chelsea-studsbollar-1

CFC Studsbollar

(1)

I lager 50 kr (99 kr)

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll chelsea-dekal-xbox-360-konsoll-1

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll

(0)

I lager 249 kr

chelsea-dekal-ps3-konsoll-1

CFC Dekal PS3 Konsoll

(0)

I lager 269 kr

chelsea-dekal-ps3-konsoll-slim-1

CFC Dekal PS3 Konsoll (Slim)

(0)

I lager 249 kr

chelsea-dekal-xbox-360-slim-1

CFC Dekal Xbox 360 (Slim)

(0)

I lager 229 kr

chelsea-fotbollsspel-foosball-1

CFC Fotbollsspel Foosball

(0)

I lager 1 295 kr

chelsea-mask-fabregas-1

CFC Mask Fabregas

(0)

I lager 49 kr

chelsea-mask-drogba-1

CFC Mask Drogba

(2)

I lager 49 kr

chelsea-dekal-ps4-1

CFC Dekal PS4

(0)

249 kr

chelsea-dekal-xbox-one-1

CFC Dekal Xbox One

(0)

I lager 249 kr

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll (E/GO) chelsea-dekal-xbox-360-konsoll-ego-1

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll (E/GO)

(0)

I lager 84 kr (279 kr)

chelsea-sparkcykel-folding-1

CFC Sparkcykel Folding

(0)

I lager 479 kr

CFC Fodral Surfplatta Universal chelsea-fodral-surfplatta-universal-1

CFC Fodral Surfplatta Universal

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

CFC Top Trumps 2016-17 chelsea-top-trumps-2016-17-1

CFC Top Trumps 2016-17

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

 
Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 5 995 kr (6 995 kr)

Shockwave Selby Shockwave Selby shockwave-selby-1

Shockwave Selby

(1)

I lager 799 kr (999 kr)

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)