?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 92 produkter
CFC Bildoft chelsea-bildoft-1

CFC Bildoft

(7)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Mössa Mellanblå CFC Mössa Mellanblå chelsea-mossa-mellanbla-1

CFC Mössa Mellanblå

(11)

I lager 89 kr (79 kr)

CFC Tandborstar Vuxen 2-pack chelsea-tandborstar-vuxen-2-pack-1

CFC Tandborstar Vuxen 2-pack

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

CFC Mössa TU Marinblå chelsea-mossa-tu-marinbla-1

CFC Mössa TU Marinblå

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

CFC SoccerStarz Willian chelsea-soccerstarz-willian-1

CFC SoccerStarz Willian

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

 
CFC Bäddset Stadium chelsea-baddset-stadium-1

CFC Bäddset Stadium

(0)

I lager 269 kr (449 kr)

CFC Badlakan Impact chelsea-badlakan-impact-1

CFC Badlakan Impact

(3)

I lager 223 kr (279 kr)

CFC SoccerStarz Hazard chelsea--soccerstarz-hazard-1

CFC SoccerStarz Hazard

(3)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Tomteluva chelsea-tomteluva-1

CFC Tomteluva

(4)

I lager 79 kr (79 kr)

CFC Kalender Skrivbord 2015 chelsea-desktop-calendar-2015-1

CFC Kalender Skrivbord 2015

(0)

I lager 9 kr (99 kr)

 
CFC SoccerStarz David Luiz chelsea--soccerstarz-david-luiz-1

CFC SoccerStarz David Luiz

(1)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC SoccerStarz Zouma chelsea-soccerstarz-zouma-1

CFC SoccerStarz Zouma

(0)

I lager 29 kr (69 kr)

CFC Strumpor 2-pack Junior CFC Strumpor 2-pack Junior chelsea-strumpor-2-pack-junior-1

CFC Strumpor 2-pack Junior

(11)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Julklappssäck Luxury chelsea-julklappssack-luxury-1

CFC Julklappssäck Luxury

(0)

I lager 111 kr (159 kr)

CFC Skrivbordskalender 2016 chelsea-skrivbordskalender-2016-1

CFC Skrivbordskalender 2016

(0)

I lager 60 kr (119 kr)

 
CFC SoccerStarz Cahill chelsea--soccerstarz-cahill-1

CFC SoccerStarz Cahill

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Iphone 6 Skal Hårt TPU chelsea-iphone-6-skal-hart-tpu-1

CFC Iphone 6 Skal Hårt TPU

(1)

I lager 95 kr (119 kr)

CFC Mössa Mörkblå CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 89 kr (79 kr)

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12 chelsea-bild-stamford-bridge-30-x-12-1

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12

(0)

I lager 293 kr (419 kr)

CFC Skrivbordskalender 2017 chelsea-skrivbordskalender-2017-1

CFC Skrivbordskalender 2017

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

 
CFC Bildoft Shirt chelsea-bildoft-shirt-1

CFC Bildoft Shirt

(3)

I lager 29 kr (39 kr)

CFC Plånbok Skyline chelsea-planbok-skyline-1

CFC Plånbok Skyline

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Bild Lampard Retro chelsea-bild-lampard-retro-1

CFC Bild Lampard Retro

(0)

I lager 188 kr (279 kr)

CFC Fotboll Signature chelsea-fotboll-signature-1

CFC Fotboll Signature

(1)

I lager 144 kr (169 kr)

CFC SoccerStarz Azpilicueta chelsea-soccerstarz-azpilicueta-1

CFC SoccerStarz Azpilicueta

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

 
CFC Pinn Poker Chip chelsea-pinn-poker-chip-1

CFC Pinn Poker Chip

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

CFC Mössa TU Mellanblå chelsea-mossa-tu-mellanbla-1

CFC Mössa TU Mellanblå

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

CFC Affisch Mata 30 chelsea-affisch-mata-30-1

CFC Affisch Mata 30

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

CFC Målbur Skills chelsea-malbur-skills-1

CFC Målbur Skills

(0)

I lager 225 kr (449 kr)

CFC Bildoft  St George chelsea-bildoft--st-george-1

CFC Bildoft St George

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

 
CFC Solglasögon Retro Barn CFC Solglasögon Retro Barn chelsea-solglasogon-retro-barn-1

CFC Solglasögon Retro Barn

(1)

I lager 60 kr (199 kr)

CFC Body 2-pack chelsea-body-2-pack-1

CFC Body 2-pack

(1)

I lager 199 kr (249 kr)

CFC Affisch Eto 25 chelsea-affisch-eto-25-1

CFC Affisch Eto 25

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Golfmarkör Casino chelsea-golfmarkor-casino-1

CFC Golfmarkör Casino

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC T-Shirt Baby chelsea-t-shirt-baby-1

CFC T-Shirt Baby

(3)

I lager 119 kr (159 kr)

 
CFC Termostrumpor chelsea-termostrumpor-1

CFC Termostrumpor

(2)

I lager 29 kr (69 kr)

CFC Skyltar Multi Surface chelsea-skyltar-multi-surface-1

CFC Skyltar Multi Surface

(1)

I lager 48 kr (69 kr)

CFC Nylonfotboll All Surface chelsea-nylonfotboll-all-surface-1

CFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

CFC Nyckelring Och Pinn St George chelsea-nyckelring-och-pinn-st-george-1

CFC Nyckelring Och Pinn St George

(1)

I lager 47 kr (79 kr)

CFC Dekal Iphone 6 chelsea-dekal-iphone-6-1

CFC Dekal Iphone 6

(0)

I lager 99 kr (129 kr)

 
CFC T-Shirt Stamford Bridge Sign CFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge Sign chelsea-t-shirt-stamford-bridge-sign-1

CFC T-Shirt Stamford Bridge Sign

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

CFC Bild Mourinho 20 X 15 chelsea-bild-mourinho-20-x-15-1

CFC Bild Mourinho 20 X 15

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

CFC Large Pack chelsea-large-pack-1

CFC Large Pack

(3)

I lager 499 kr (599 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1 chelsea-iphone-5-skal-hart-special-1-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19 chelsea-iphone-5-skal-3d-diego-costa-19-1

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

 
CFC T-Shirt Stripe Baby chelsea-t-shirt-stripe-baby-1

CFC T-Shirt Stripe Baby

(1)

I lager 112 kr (149 kr)

CFC Tofflor Plush chelsea-tofflor-plush-1

CFC Tofflor Plush

(1)

I lager 167 kr (279 kr)

CFC Bild Fabregas 40 X 30 chelsea-bild-fabregas-40-x-30-1

CFC Bild Fabregas 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

CFC Studsbollar chelsea-studsbollar-1

CFC Studsbollar

(1)

I lager 50 kr (99 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata chelsea-iphone-5-skal-hart-mata-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata

(0)

I lager 57 kr (189 kr)

 
 
Visar 1-50 av 92 produkter