Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr
Goda chanser för Julleverans
beställ senast 19/12 kl 13.

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 95 produkter
CFC Mössa TU Marinblå chelsea-mossa-tu-marinbla-1

CFC Mössa TU Marinblå

(10)

I lager 79 kr (99 kr)

CFC Bäddset Patch chelsea-baddset-patch-1

CFC Bäddset Patch

(4)

I lager 299 kr (449 kr)

CFC Badlakan Established chelsea-badlakan-established-1

CFC Badlakan Established

(1)

I lager 199 kr (229 kr)

CFC Skidmössa Wordmark chelsea-skidmossa-wordmark-1

CFC Skidmössa Wordmark

(1)

I lager 119 kr (149 kr)

CFC Mössa Vändbar chelsea-mossa-vandbar-1

CFC Mössa Vändbar

(15)

I lager 103 kr (129 kr)

 
CFC Fotboll Sprint chelsea-fotboll-sprint-1

CFC Fotboll Sprint

(0)

I lager 83 kr (139 kr)

CFC Miniboll Mjuk chelsea-miniboll-mjuk-1

CFC Miniboll Mjuk

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Tomteluva chelsea-tomteluva-1

CFC Tomteluva

(5)

I lager 69 kr (79 kr)

CFC Förvaringslåda chelsea-forvaringslada-1

CFC Förvaringslåda

(0)

I lager 118 kr (169 kr)

CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå chelsea-mossa-ski-monster-morkbla-1

CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå

(5)

I lager 79 kr (99 kr)

 
CFC Bildoft  St George chelsea-bildoft--st-george-1

CFC Bildoft St George

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Bildoft chelsea-bildoft-1

CFC Bildoft

(8)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Mössa Mellanblå CFC Mössa Mellanblå chelsea-mossa-mellanbla-1

CFC Mössa Mellanblå

(11)

I lager 63 kr (79 kr)

CFC Golfhandduk Aqua Lock chelsea-golfhandduk-aqua-lock-1

CFC Golfhandduk Aqua Lock

(0)

I lager 150 kr (299 kr)

CFC Bäddset PL chelsea-baddset-pl-1

CFC Bäddset PL

(0)

I lager 399 kr (479 kr)

 
CFC Fodral Surfplatta Universal chelsea-fodral-surfplatta-universal-1

CFC Fodral Surfplatta Universal

(0)

I lager 105 kr (349 kr)

CFC SoccerStarz Conte chelsea-soccerstarz-conte-1

CFC SoccerStarz Conte

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

CFC Halsduk RT chelsea-halsduk-rt-1

CFC Halsduk RT

(0)

I lager 139 kr (199 kr)

CFC Strumpor Trainer chelsea-strumpor-trainer-1

CFC Strumpor Trainer

(0)

I lager 17 kr (29 kr)

chelsea-olglas-hogt-wordmark-1

CFC Ölglas Högt Wordmark

(6)

I lager Från: 129 kr

 
CFC Fleecefilt Established chelsea-fleecefilt-established-1

CFC Fleecefilt Established

(3)

I lager 149 kr (199 kr)

CFC Nyckelring Och Pinn St George chelsea-nyckelring-och-pinn-st-george-1

CFC Nyckelring Och Pinn St George

(1)

I lager 19 kr (79 kr)

CFC Golfmarkör Casino chelsea-golfmarkor-casino-1

CFC Golfmarkör Casino

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Mössa Mörkblå CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 63 kr (79 kr)

CFC Mobilfodral Universal chelsea-mobilfodral-universal-1

CFC Mobilfodral Universal

(3)

I lager 69 kr (229 kr)

 
CFC Ryggsäck Fade chelsea-ryggsack-fade-1

CFC Ryggsäck Fade

(1)

I lager 149 kr (229 kr)

CFC Julstrumpa Mini Nordic chelsea-julstrumpa-mini-nordic-1

CFC Julstrumpa Mini Nordic

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

CFC Lagtomte chelsea-lagtomte-1

CFC Lagtomte

(0)

I lager 125 kr (179 kr)

CFC SoccerStarz Terry chelsea-soccerstarz-terry-1

CFC SoccerStarz Terry

(2)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Armband Festival 2-Pack chelsea-armband-festival-2-pack-1

CFC Armband Festival 2-Pack

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

 
CFC Affisch Eto 25 chelsea-affisch-eto-25-1

CFC Affisch Eto 25

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC SoccerStarz Romeu chelsea--soccerstarz-romeu-1

CFC SoccerStarz Romeu

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Plånbok Rfid chelsea-planbok-rfid-1

CFC Plånbok Rfid

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

CFC Skyltar Multi Surface chelsea-skyltar-multi-surface-1

CFC Skyltar Multi Surface

(1)

I lager 48 kr (69 kr)

CFC Skrivbordskalender 2013 CFC Skrivbordskalender 2013 chelsea-skrivbordskalender-2013-1

CFC Skrivbordskalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

 
CFC Top Trumps 2016-17 chelsea-top-trumps-2016-17-1

CFC Top Trumps 2016-17

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC SoccerStarz Essien chelsea--soccerstarz-essien-1

CFC SoccerStarz Essien

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC SoccerStarz Moses chelsea-soccerstarz-moses-1

CFC SoccerStarz Moses

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

CFC T-Shirt Stamford Bridge Sign CFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge Sign chelsea-t-shirt-stamford-bridge-sign-1

CFC T-Shirt Stamford Bridge Sign

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

CFC Bild Mourinho 20 X 15 chelsea-bild-mourinho-20-x-15-1

CFC Bild Mourinho 20 X 15

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

 
CFC Kalender Skrivbord 2015 chelsea-desktop-calendar-2015-1

CFC Kalender Skrivbord 2015

(0)

I lager 9 kr (99 kr)

CFC SoccerStarz Cahill chelsea-soccerstarz-cahill-1

CFC SoccerStarz Cahill

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Bild Fabregas 40 X 30 chelsea-bild-fabregas-40-x-30-1

CFC Bild Fabregas 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

CFC Väggkalender 2016 chelsea-vaggkalender-2016-1

CFC Väggkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (159 kr)

CFC Tandborstar Vuxen 2-pack chelsea-tandborstar-vuxen-2-pack-1

CFC Tandborstar Vuxen 2-pack

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

 
CFC Bildoft Shirt chelsea-bildoft-shirt-1

CFC Bildoft Shirt

(3)

I lager 29 kr (39 kr)

CFC T-Shirt Stripe Baby chelsea-t-shirt-stripe-baby-1

CFC T-Shirt Stripe Baby

(1)

I lager 112 kr (149 kr)

CFC Bild Mourinho 40 X 30 chelsea-bild-mourinho-40-x-30-1

CFC Bild Mourinho 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

CFC Fickkalender 2016 chelsea-fickkalender-2016-1

CFC Fickkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

CFC SoccerStarz Azpilicueta chelsea-soccerstarz-azpilicueta-1

CFC SoccerStarz Azpilicueta

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

 
 
Visar 1-50 av 95 produkter