Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 92 produkter
CFC Badlakan Established chelsea-badlakan-established-1

CFC Badlakan Established

(1)

I lager 199 kr (229 kr)

CFC Bäddset Pulse chelsea-baddset-pulse-1

CFC Bäddset Pulse

(0)

I lager 399 kr (479 kr)

CFC Nylonfotboll All Surface chelsea-nylonfotboll-all-surface-1

CFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

CFC Mössa Mellanblå CFC Mössa Mellanblå chelsea-mossa-mellanbla-1

CFC Mössa Mellanblå

(11)

I lager 63 kr (79 kr)

CFC Mugg Stadium chelsea-mugg-stadium-1

CFC Mugg Stadium

(2)

I lager 69 kr (89 kr)

 
CFC Dekal BlackBerry Z10 chelsea-dekal-blackberry-z10-1

CFC Dekal BlackBerry Z10

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

CFC Plånbok Skyline chelsea-planbok-skyline-1

CFC Plånbok Skyline

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Mössa TU Marinblå chelsea-mossa-tu-marinbla-1

CFC Mössa TU Marinblå

(10)

I lager 79 kr (99 kr)

CFC Sejdel Foil chelsea-sejdel-foil-1

CFC Sejdel Foil

(0)

I lager 149 kr (179 kr)

CFC Lagtomte chelsea-lagtomte-1

CFC Lagtomte

(0)

I lager 125 kr (179 kr)

 
CFC Dekal Xbox 360 Konsoll (E/GO) chelsea-dekal-xbox-360-konsoll-ego-1

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll (E/GO)

(0)

I lager 84 kr (279 kr)

CFC Golfhandduk Aqua Lock chelsea-golfhandduk-aqua-lock-1

CFC Golfhandduk Aqua Lock

(0)

I lager 150 kr (299 kr)

CFC Pinn Poker Chip chelsea-pinn-poker-chip-1

CFC Pinn Poker Chip

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

CFC Mössa TU Mellanblå chelsea-mossa-tu-mellanbla-1

CFC Mössa TU Mellanblå

(12)

I lager 79 kr (99 kr)

CFC Tomteluva chelsea-tomteluva-1

CFC Tomteluva

(5)

I lager 69 kr (79 kr)

 
CFC Fodral Surfplatta Universal chelsea-fodral-surfplatta-universal-1

CFC Fodral Surfplatta Universal

(0)

I lager 105 kr (349 kr)

CFC IPhone 7 Skin Stadium chelsea-iphone-7-skin-stadium-1

CFC IPhone 7 Skin Stadium

(0)

I lager 65 kr (129 kr)

CFC Julklappssäck Luxury chelsea-julklappssack-luxury-1

CFC Julklappssäck Luxury

(0)

I lager 48 kr (159 kr)

CFC Kudde Kit chelsea-kudde-kit-1

CFC Kudde Kit

(0)

I lager 160 kr (229 kr)

CFC SoccerStarz Romeu chelsea--soccerstarz-romeu-1

CFC SoccerStarz Romeu

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

 
CFC Armband Festival 2-Pack chelsea-armband-festival-2-pack-1

CFC Armband Festival 2-Pack

(0)

I lager 30 kr (59 kr)

CFC Tandborstar Vuxen 2-pack chelsea-tandborstar-vuxen-2-pack-1

CFC Tandborstar Vuxen 2-pack

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

CFC SoccerStarz Ivanovic chelsea-soccerstarz-ivanovic-1

CFC SoccerStarz Ivanovic

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Plånbok Rfid chelsea-planbok-rfid-1

CFC Plånbok Rfid

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

CFC Mössa Text Cuff chelsea-mossa-text-cuff-1

CFC Mössa Text Cuff

(1)

I lager 119 kr (149 kr)

 
CFC Affisch Mata 30 chelsea-affisch-mata-30-1

CFC Affisch Mata 30

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

CFC Showergel chelsea-showergel-1

CFC Showergel

(0)

I lager 41 kr (69 kr)

CFC SoccerStarz Essien chelsea--soccerstarz-essien-1

CFC SoccerStarz Essien

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC SoccerStarz Moses chelsea-soccerstarz-moses-1

CFC SoccerStarz Moses

(0)

I lager 30 kr (59 kr)

CFC Strumpor Herr chelsea-strumpor-herr-1

CFC Strumpor Herr

(27)

I lager 29 kr (59 kr)

 
CFC Affisch Eto 25 chelsea-affisch-eto-25-1

CFC Affisch Eto 25

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Skrivbordskalender 2013 CFC Skrivbordskalender 2013 chelsea-skrivbordskalender-2013-1

CFC Skrivbordskalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

CFC SoccerStarz Cahill chelsea-soccerstarz-cahill-1

CFC SoccerStarz Cahill

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC SoccerStarz Conte chelsea-soccerstarz-conte-1

CFC SoccerStarz Conte

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

CFC Bild Mourinho 20 X 15 chelsea-bild-mourinho-20-x-15-1

CFC Bild Mourinho 20 X 15

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

 
CFC Väggkalender 2016 chelsea-vaggkalender-2016-1

CFC Väggkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (159 kr)

CFC SoccerStarz Azpilicueta chelsea-soccerstarz-azpilicueta-1

CFC SoccerStarz Azpilicueta

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

CFC Sovdress chelsea-sovdress-1

CFC Sovdress

(2)

I lager 149 kr (219 kr)

CFC T-Shirt Stamford Bridge Sign CFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge Sign chelsea-t-shirt-stamford-bridge-sign-1

CFC T-Shirt Stamford Bridge Sign

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

CFC Bild Fabregas 40 X 30 chelsea-bild-fabregas-40-x-30-1

CFC Bild Fabregas 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

 
CFC Fickkalender 2016 chelsea-fickkalender-2016-1

CFC Fickkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19 chelsea-iphone-5-skal-3d-diego-costa-19-1

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

CFC T-Shirt Stripe Baby chelsea-t-shirt-stripe-baby-1

CFC T-Shirt Stripe Baby

(1)

I lager 112 kr (149 kr)

CFC Strumpor Trainer chelsea-strumpor-trainer-1

CFC Strumpor Trainer

(0)

I lager 17 kr (29 kr)

CFC Bild Mourinho 40 X 30 chelsea-bild-mourinho-40-x-30-1

CFC Bild Mourinho 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

 
CFC Skrivbordskalender 2016 chelsea-skrivbordskalender-2016-1

CFC Skrivbordskalender 2016

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

CFC Bildoft  St George chelsea-bildoft--st-george-1

CFC Bildoft St George

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4 chelsea-iphone-5-skal-3d-fabregas-4-1

CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Bleacher Diego Costa chelsea-bleacher-diego-costa-1

CFC Bleacher Diego Costa

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

CFC Matchtröja 1984 CFC Matchtröja 1984CFC Matchtröja 1984CFC Matchtröja 1984CFC Matchtröja 1984 chelsea-matchtroja-1984-1

CFC Matchtröja 1984

(0)

I lager 405 kr (579 kr)

 
 
Visar 1-50 av 92 produkter