Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 84 produkter
CFC Skidmössa Wordmark chelsea-skidmossa-wordmark-1

CFC Skidmössa Wordmark

(1)

I lager 135 kr (169 kr)

CFC Mössa TU Marinblå chelsea-mossa-tu-marinbla-1

CFC Mössa TU Marinblå

(10)

I lager 103 kr (129 kr)

CFC Mössa Hat Trick chelsea-mossa-hat-trick-1

CFC Mössa Hat Trick

(0)

I lager 159 kr (199 kr)

CFC Lagtomte chelsea-lagtomte-1

CFC Lagtomte

(0)

I lager 125 kr (199 kr)

CFC Bildoft  St George chelsea-bildoft--st-george-1

CFC Bildoft St George

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

 
CFC Golfhandduk Aqua Lock chelsea-golfhandduk-aqua-lock-1

CFC Golfhandduk Aqua Lock

(0)

I lager 150 kr (299 kr)

CFC Bildoft Diego Costa chelsea-bildoft-diego-costa-1

CFC Bildoft Diego Costa

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

CFC SoccerStarz Moses chelsea-soccerstarz-moses-1

CFC SoccerStarz Moses

(0)

I lager 18 kr (59 kr)

CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 103 kr (129 kr)

CFC T-Shirt Stamford Bridge Sign
S
M
L
XL
XXL
chelsea-t-shirt-stamford-bridge-sign-1

CFC T-Shirt Stamford Bridge Sign

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

 
CFC Glas High Ball 2-pack chelsea-glas-high-ball-2-pack-1

CFC Glas High Ball 2-pack

(2)

I lager 139 kr (179 kr)

CFC Bäddset Patch chelsea-baddset-patch-1

CFC Bäddset Patch

(4)

I lager 399 kr (449 kr)

CFC Skrivbordskalender 2016 chelsea-skrivbordskalender-2016-1

CFC Skrivbordskalender 2016

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll (E/GO) chelsea-dekal-xbox-360-konsoll-ego-1

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll (E/GO)

(0)

I lager 84 kr (279 kr)

CFC SoccerStarz Romeu chelsea--soccerstarz-romeu-1

CFC SoccerStarz Romeu

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

 
CFC Mobilfodral Universal
S
L
chelsea-mobilfodral-universal-1

CFC Mobilfodral Universal

(3)

I lager 69 kr (229 kr)

CFC SoccerStarz Conte chelsea-soccerstarz-conte-1

CFC SoccerStarz Conte

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

CFC Mössa Trapper chelsea-mossa-trapper-1

CFC Mössa Trapper

(0)

I lager 223 kr (279 kr)

CFC Sejdel Foil chelsea-sejdel-foil-1

CFC Sejdel Foil

(0)

I lager 599 kr (796 kr)

CFC Kudde Match Day chelsea-kudde-match-day-1

CFC Kudde Match Day

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

 
CFC Kudde Kit chelsea-kudde-kit-1

CFC Kudde Kit

(0)

I lager 115 kr (229 kr)

CFC Skrivbordskalender 2017 chelsea-skrivbordskalender-2017-1

CFC Skrivbordskalender 2017

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Fodral Surfplatta Universal chelsea-fodral-surfplatta-universal-1

CFC Fodral Surfplatta Universal

(0)

I lager 105 kr (349 kr)

CFC Nyckelring Och Pinn St George chelsea-nyckelring-och-pinn-st-george-1

CFC Nyckelring Och Pinn St George

(1)

I lager 19 kr (79 kr)

CFC SoccerStarz Zouma chelsea-soccerstarz-zouma-1

CFC SoccerStarz Zouma

(0)

I lager 29 kr (69 kr)

 
CFC Sovdress
9-12 mån
chelsea-sovdress-1

CFC Sovdress

(2)

I lager 149 kr (219 kr)

CFC Mössa TU Mellanblå chelsea-mossa-tu-mellanbla-1

CFC Mössa TU Mellanblå

(12)

I lager 103 kr (129 kr)

CFC Julklappssäck Luxury chelsea-julklappssack-luxury-1

CFC Julklappssäck Luxury

(0)

I lager 48 kr (179 kr)

CFC Fleecefilt Established chelsea-fleecefilt-established-1

CFC Fleecefilt Established

(3)

I lager 149 kr (249 kr)

CFC Bäddset Pulse chelsea-baddset-pulse-1

CFC Bäddset Pulse

(0)

I lager 399 kr (479 kr)

 
CFC Dagbok 2018 chelsea-dagbok-2018-1

CFC Dagbok 2018

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

CFC Tandborstar Vuxen 2-pack chelsea-tandborstar-vuxen-2-pack-1

CFC Tandborstar Vuxen 2-pack

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1 chelsea-iphone-5-skal-hart-special-1-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1

(1)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Plånbok Skyline chelsea-planbok-skyline-1

CFC Plånbok Skyline

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC T-Shirt Stripe Baby
9-12 mån
chelsea-t-shirt-stripe-baby-1

CFC T-Shirt Stripe Baby

(1)

I lager 112 kr (169 kr)

 
CFC Matchtröja 1984
S
M
L
chelsea-matchtroja-1984-1

CFC Matchtröja 1984

(0)

I lager 405 kr (579 kr)

CFC Affisch Mata 30 chelsea-affisch-mata-30-1

CFC Affisch Mata 30

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours chelsea-metallskylt-liten-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours

(0)

I lager 18 kr (59 kr)

CFC Gardiner 19 chelsea-gardiner-19-1

CFC Gardiner 19

(0)

I lager 405 kr (579 kr)

CFC Årsbok 2019 chelsea-arsbok-2019-1

CFC Årsbok 2019

(0)

I lager 49 kr (129 kr)

 
CFC Showergel chelsea-showergel-1

CFC Showergel

(0)

I lager 41 kr (79 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata chelsea-iphone-5-skal-hart-mata-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata

(0)

I lager 57 kr (189 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19 chelsea-iphone-5-skal-3d-diego-costa-19-1

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

CFC Pinn Poker Chip chelsea-pinn-poker-chip-1

CFC Pinn Poker Chip

(0)

I lager 34 kr (59 kr)

CFC Bleacher Diego Costa chelsea-bleacher-diego-costa-1

CFC Bleacher Diego Costa

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

 
CFC Tofflor 19 chelsea-tofflor-19-1

CFC Tofflor 19

(0)

I lager 229 kr (279 kr)

CFC Affisch Eto 25 chelsea-affisch-eto-25-1

CFC Affisch Eto 25

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Bild Squad 20 X 15 chelsea-bild-squad-20-x-15-1

CFC Bild Squad 20 X 15

(0)

I lager 42 kr (149 kr)

CFC Skrivbordskalender 2013 CFC Skrivbordskalender 2013 chelsea-skrivbordskalender-2013-1

CFC Skrivbordskalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

CFC Nylonfotboll All Surface chelsea-nylonfotboll-all-surface-1

CFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (179 kr)

 
 
Visar 1-50 av 84 produkter