Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Nyhetsbrev

Populära lag

Populära Spelare

Beställ senast 22/12 kl 12 för goda chanser till leverans innan jul.

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 87 produkter
CFC Mugg Stadium chelsea-mugg-stadium-1

CFC Mugg Stadium

(2)

I lager 69 kr (89 kr)

CFC Mössa Text Cuff chelsea-mossa-text-cuff-1

CFC Mössa Text Cuff

(1)

I lager 159 kr (199 kr)

chelsea-olglas-hogt-wordmark-1

CFC Ölglas Högt Wordmark

(7)

I lager Från: 149 kr

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1 chelsea-iphone-5-skal-hart-special-1-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1

(1)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho chelsea-iphone-5-skal-3d-mourinho-1

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

 
CFC SoccerStarz Conte 2017-18 chelsea-soccerstarz-conte-2017-18-1

CFC SoccerStarz Conte 2017-18

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

CFC SoccerStarz Pulisic chelsea-soccerstarz-pulisic-1

CFC SoccerStarz Pulisic

(0)

I lager 48 kr (69 kr)

CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 103 kr (129 kr)

CFC Matchtröja 1984
S
M
L
chelsea-matchtroja-1984-1

CFC Matchtröja 1984

(0)

I lager 405 kr (579 kr)

CFC Gratulationskort Street Sign chelsea-gratulationskort-street-sign-1

CFC Gratulationskort Street Sign

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

 
CFC Bild Fabregas 40 X 30 chelsea-bild-fabregas-40-x-30-1

CFC Bild Fabregas 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

CFC Flagga Shirt chelsea-flagga-shirt-1

CFC Flagga Shirt

(0)

I lager 69 kr (229 kr)

CFC Fotbollspump Dual Action chelsea-fotbollspump-dual-action-1

CFC Fotbollspump Dual Action

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata chelsea-iphone-5-skal-hart-mata-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata

(0)

I lager 57 kr (189 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D SS chelsea-iphone-5-skal-3d-ss-1

CFC Iphone-5-skal 3D SS

(0)

I lager 119 kr (199 kr)

 
CFC Armband Silikon Hazard chelsea-armband-silikon-hazard-1

CFC Armband Silikon Hazard

(0)

I lager 25 kr (49 kr)

CFC Flätat Läderarmband chelsea-flatat-laderarmband-1

CFC Flätat Läderarmband

(0)

I lager 454 kr (649 kr)

CFC Mössa TU Marinblå chelsea-mossa-tu-marinbla-1

CFC Mössa TU Marinblå

(11)

I lager 103 kr (129 kr)

CFC Gratulationskort Stadium Pop-Up chelsea-gratulationskort-stadium-pop-up-1

CFC Gratulationskort Stadium Pop-Up

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Bild Mourinho 40 X 30 chelsea-bild-mourinho-40-x-30-1

CFC Bild Mourinho 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

 
CFC Benskydd Ungdom SP
Barn
chelsea-benskydd-ungdom-sp-1

CFC Benskydd Ungdom SP

(0)

I lager 111 kr (159 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Lampard chelsea-iphone-5-skal-hart-lampard-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Lampard

(0)

I lager 99 kr (189 kr)

CFC Mobilfodral Universal
S
L
chelsea-mobilfodral-universal-1

CFC Mobilfodral Universal

(3)

I lager 69 kr (229 kr)

CFC Armband C chelsea-armband-c-1

CFC Armband C

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

0-3 mån
3-6 mån
6-9 mån
9-12 mån
12-18 mån
chelsea-sovdress-1

CFC Sovdress

(2)

I lager 219 kr

 
CFC Mössa TU Mellanblå chelsea-mossa-tu-mellanbla-1

CFC Mössa TU Mellanblå

(12)

I lager 103 kr (129 kr)

CFC Mössa Hat Trick chelsea-mossa-hat-trick-1

CFC Mössa Hat Trick

(0)

I lager 159 kr (199 kr)

CFC Fickplunta 20 chelsea-fickplunta-20-1

CFC Fickplunta 20

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

CFC Gratulationskort Music chelsea-gratulationskort-music-1

CFC Gratulationskort Music

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Bäddset Patch chelsea-baddset-patch-1

CFC Bäddset Patch

(5)

I lager 399 kr (499 kr)

 
CFC Skrivbordskalender 2013 CFC Skrivbordskalender 2013 chelsea-skrivbordskalender-2013-1

CFC Skrivbordskalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

CFC Fotbollspaket Signature chelsea-fotbollspaket-signature-1

CFC Fotbollspaket Signature

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

CFC Dekal HTC One chelsea-dekal-htc-one-1

CFC Dekal HTC One

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

CFC Plånbok Skyline chelsea-planbok-skyline-1

CFC Plånbok Skyline

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Armbandssmycke Lion chelsea-armbandssmycke-lion-1

CFC Armbandssmycke Lion

(0)

I lager 125 kr (179 kr)

 
CFC T-Shirt Stripe Baby
6-9 mån
9-12 mån
12-18 mån
18-23 mån
chelsea-t-shirt-stripe-baby-1

CFC T-Shirt Stripe Baby

(1)

I lager 112 kr (169 kr)

CFC Keps TP chelsea-keps-tp-1

CFC Keps TP

(0)

I lager 134 kr (179 kr)

CFC Trädgårdstomte Champ chelsea-tradgardstomte-champ-1

CFC Trädgårdstomte Champ

(0)

I lager 183 kr (229 kr)

CFC Väggkalender 2016 chelsea-vaggkalender-2016-1

CFC Väggkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (179 kr)

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll (E/GO) chelsea-dekal-xbox-360-konsoll-ego-1

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll (E/GO)

(0)

I lager 84 kr (279 kr)

 
CFC Dekal BlackBerry Z10 chelsea-dekal-blackberry-z10-1

CFC Dekal BlackBerry Z10

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

CFC Dekal IPhone 7 Stadium chelsea-dekal-iphone-7-stadium-1

CFC Dekal IPhone 7 Stadium

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

CFC Nyckelring Flasköppnare Key chelsea-nyckelring-flaskoppnare-key-1

CFC Nyckelring Flasköppnare Key

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Bleacher Diego Costa chelsea-bleacher-diego-costa-1

CFC Bleacher Diego Costa

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå chelsea-mossa-ski-monster-morkbla-1

CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå

(6)

I lager 159 kr (199 kr)

 
CFC Keps Lampard chelsea-keps-lampard-1

CFC Keps Lampard

(0)

I lager 97 kr (129 kr)

CFC Julklappssäck chelsea-julklappssack-1

CFC Julklappssäck

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

CFC Bäddset Dubbel Established chelsea-baddset-dubbel-established-1

CFC Bäddset Dubbel Established

(0)

I lager 399 kr (499 kr)

CFC Fickkalender 2016 chelsea-fickkalender-2016-1

CFC Fickkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

CFC Fodral Surfplatta Universal chelsea-fodral-surfplatta-universal-1

CFC Fodral Surfplatta Universal

(0)

I lager 105 kr (349 kr)

 
 
Visar 1-50 av 87 produkter