Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Nyhetsbrev

Populära lag

Populära Spelare

Beställ senast 22/12 kl 12 för goda chanser till leverans innan jul.

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 85 produkter
CFC Ölglas Tulip chelsea-olglas-tulip-1

CFC Ölglas Tulip

(0)

I lager 89 kr (149 kr)

chelsea-olglas-hogt-wordmark-1

CFC Ölglas Högt Wordmark

(7)

I lager Från: 149 kr

CFC Dekal BlackBerry Z10 chelsea-dekal-blackberry-z10-1

CFC Dekal BlackBerry Z10

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

CFC Dekal IPhone 7 Stadium chelsea-dekal-iphone-7-stadium-1

CFC Dekal IPhone 7 Stadium

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

CFC SoccerStarz Barkley 2018-19 chelsea-soccerstarz-barkley-2018-19-1

CFC SoccerStarz Barkley 2018-19

(0)

I lager 48 kr (69 kr)

 
CFC Mössa Mellanblå chelsea-mossa-mellanbla-1

CFC Mössa Mellanblå

(11)

I lager 103 kr (129 kr)

CFC Skidmössa Wordmark chelsea-skidmossa-wordmark-1

CFC Skidmössa Wordmark

(1)

I lager 135 kr (169 kr)

CFC Barset Wordmark chelsea-barset-wordmark-1

CFC Barset Wordmark

(0)

I lager 149 kr (229 kr)

CFC Gratulationskort Street Sign chelsea-gratulationskort-street-sign-1

CFC Gratulationskort Street Sign

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

CFC Bild Fabregas 40 X 30 chelsea-bild-fabregas-40-x-30-1

CFC Bild Fabregas 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

 
CFC Flagga Shirt chelsea-flagga-shirt-1

CFC Flagga Shirt

(0)

I lager 69 kr (229 kr)

CFC Årsbok 2019 chelsea-arsbok-2019-1

CFC Årsbok 2019

(0)

I lager 49 kr (129 kr)

CFC SoccerStarz Romeu 2012-13 chelsea-soccerstarz-romeu-2012-13-1

CFC SoccerStarz Romeu 2012-13

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Armband Festival 2-Pack chelsea-armband-festival-2-pack-1

CFC Armband Festival 2-Pack

(0)

I lager 18 kr (59 kr)

CFC Minikit Car chelsea-minikit-car-1

CFC Minikit Car

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

 
CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 103 kr (129 kr)

CFC Matchtröja 1984
S
L
chelsea-matchtroja-1984-1

CFC Matchtröja 1984

(0)

I lager 405 kr (579 kr)

CFC Mugg Stadium chelsea-mugg-stadium-1

CFC Mugg Stadium

(2)

I lager 69 kr (89 kr)

CFC Gratulationskort Stadium Pop-Up chelsea-gratulationskort-stadium-pop-up-1

CFC Gratulationskort Stadium Pop-Up

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Bild Mourinho 40 X 30 chelsea-bild-mourinho-40-x-30-1

CFC Bild Mourinho 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

 
CFC Fleecefilt PL chelsea-fleecefilt-pl-1

CFC Fleecefilt PL

(0)

I lager 223 kr (279 kr)

CFC Fotbollspump Dual Action chelsea-fotbollspump-dual-action-1

CFC Fotbollspump Dual Action

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Bildoft  St George chelsea-bildoft--st-george-1

CFC Bildoft St George

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19 chelsea-iphone-5-skal-3d-diego-costa-19-1

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

CFC SoccerStarz Moses 2017-18 chelsea-soccerstarz-moses-2017-18-1

CFC SoccerStarz Moses 2017-18

(0)

I lager 18 kr (59 kr)

 
CFC Armband Woven chelsea-armband-woven-1

CFC Armband Woven

(0)

I lager 279 kr (399 kr)

CFC Mössa TU Marinblå chelsea-mossa-tu-marinbla-1

CFC Mössa TU Marinblå

(11)

I lager 103 kr (129 kr)

CFC Sejdel Foil chelsea-sejdel-foil-1

CFC Sejdel Foil

(0)

I lager 599 kr (796 kr)

CFC Gratulationskort Music chelsea-gratulationskort-music-1

CFC Gratulationskort Music

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Bäddset Patch chelsea-baddset-patch-1

CFC Bäddset Patch

(5)

I lager 399 kr (499 kr)

 
CFC Skrivbordskalender 2013 CFC Skrivbordskalender 2013 chelsea-skrivbordskalender-2013-1

CFC Skrivbordskalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

CFC Benskydd Ungdom SP
Barn
chelsea-benskydd-ungdom-sp-1

CFC Benskydd Ungdom SP

(0)

I lager 111 kr (159 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4 chelsea-iphone-5-skal-3d-fabregas-4-1

CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC SoccerStarz Conte 2017-18 chelsea-soccerstarz-conte-2017-18-1

CFC SoccerStarz Conte 2017-18

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

CFC Sovdress
9-12 mån
chelsea-sovdress-1

CFC Sovdress

(2)

I lager 149 kr (219 kr)

 
CFC Mössa TU Mellanblå chelsea-mossa-tu-mellanbla-1

CFC Mössa TU Mellanblå

(12)

I lager 103 kr (129 kr)

CFC Fickplunta 20 chelsea-fickplunta-20-1

CFC Fickplunta 20

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

CFC Trädgårdstomte Champ chelsea-tradgardstomte-champ-1

CFC Trädgårdstomte Champ

(0)

I lager 183 kr (229 kr)

CFC Väggkalender 2016 chelsea-vaggkalender-2016-1

CFC Väggkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (179 kr)

CFC Fotbollspaket chelsea-fotbollspaket-1

CFC Fotbollspaket

(0)

I lager 209 kr (299 kr)

 
CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1 chelsea-iphone-5-skal-hart-special-1-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1

(1)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho chelsea-iphone-5-skal-3d-mourinho-1

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Armband Silikon Hazard chelsea-armband-silikon-hazard-1

CFC Armband Silikon Hazard

(0)

I lager 25 kr (49 kr)

CFC T-Shirt Stripe Baby
9-12 mån
chelsea-t-shirt-stripe-baby-1

CFC T-Shirt Stripe Baby

(1)

I lager 112 kr (169 kr)

CFC Mössa Text Cuff chelsea-mossa-text-cuff-1

CFC Mössa Text Cuff

(1)

I lager 159 kr (199 kr)

 
CFC Keps TP chelsea-keps-tp-1

CFC Keps TP

(0)

I lager 134 kr (179 kr)

CFC Bäddset Dubbel Established chelsea-baddset-dubbel-established-1

CFC Bäddset Dubbel Established

(0)

I lager 399 kr (499 kr)

CFC Fickkalender 2016 chelsea-fickkalender-2016-1

CFC Fickkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

CFC Fotbollspaket Signature chelsea-fotbollspaket-signature-1

CFC Fotbollspaket Signature

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata chelsea-iphone-5-skal-hart-mata-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata

(0)

I lager 57 kr (189 kr)

 
 
Visar 1-50 av 85 produkter