Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Nyhetsbrev

Populära lag

Populära Spelare

Beställ senast 20/12 kl 13 för goda chanser till leverans innan jul.

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 76 produkter
CFC Julgranskulor Star 3-pack chelsea-julgranskulor-star-3-pack-1

CFC Julgranskulor Star 3-pack

(2)

I lager 79 kr (99 kr)

CFC Trädgårdstomte Champ chelsea-tradgardstomte-champ-1

CFC Trädgårdstomte Champ

(0)

I lager 183 kr (229 kr)

CFC Affisch Eto 25 chelsea-affisch-eto-25-1

CFC Affisch Eto 25

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Förvaringslåda chelsea-forvaringslada-1

CFC Förvaringslåda

(0)

I lager 118 kr (169 kr)

CFC Dekal HTC One chelsea-dekal-htc-one-1

CFC Dekal HTC One

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

 
CFC SoccerStarz Zouma Classic Kit chelsea-soccerstarz-zouma-classic-kit-1

CFC SoccerStarz Zouma Classic Kit

(0)

I lager 29 kr (69 kr)

CFC Sovdress
9-12 mån
chelsea-sovdress-1

CFC Sovdress

(2)

I lager 149 kr (219 kr)

CFC Mössa Text Cuff chelsea-mossa-text-cuff-1

CFC Mössa Text Cuff

(1)

I lager 159 kr (199 kr)

CFC Mössa Hat Trick chelsea-mossa-hat-trick-1

CFC Mössa Hat Trick

(0)

I lager 159 kr (199 kr)

CFC Bild Mourinho 40 X 30 chelsea-bild-mourinho-40-x-30-1

CFC Bild Mourinho 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

 
CFC Kudde Kit chelsea-kudde-kit-1

CFC Kudde Kit

(0)

I lager 69 kr (229 kr)

CFC Skrivbordskalender 2017 chelsea-skrivbordskalender-2017-1

CFC Skrivbordskalender 2017

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Dekal BlackBerry Z10 chelsea-dekal-blackberry-z10-1

CFC Dekal BlackBerry Z10

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

CFC Plånbok Skyline chelsea-planbok-skyline-1

CFC Plånbok Skyline

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC T-Shirt Stripe Baby
9-12 mån
chelsea-t-shirt-stripe-baby-1

CFC T-Shirt Stripe Baby

(1)

I lager 112 kr (169 kr)

 
CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå chelsea-mossa-ski-monster-morkbla-1

CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå

(6)

I lager 159 kr (199 kr)

chelsea-olglas-hogt-wordmark-1

CFC Ölglas Högt Wordmark

(7)

I lager Från: 149 kr

CFC Tomteluva 19 chelsea-tomteluva-19-1

CFC Tomteluva 19

(0)

I lager 79 kr (119 kr)

CFC Kudde Match Day chelsea-kudde-match-day-1

CFC Kudde Match Day

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

CFC Bäddset Pulse chelsea-baddset-pulse-1

CFC Bäddset Pulse

(1)

I lager 399 kr (499 kr)

 
CFC Dagbok 2018 chelsea-dagbok-2018-1

CFC Dagbok 2018

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Bildoft  St George chelsea-bildoft--st-george-1

CFC Bildoft St George

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC SoccerStarz Romeu 2012-13 chelsea-soccerstarz-romeu-2012-13-1

CFC SoccerStarz Romeu 2012-13

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Dekal IPhone 7 Stadium chelsea-dekal-iphone-7-stadium-1

CFC Dekal IPhone 7 Stadium

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

CFC Bleacher Diego Costa chelsea-bleacher-diego-costa-1

CFC Bleacher Diego Costa

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

 
CFC T-Shirt Stamford Bridge Sign
S
M
L
XL
XXL
chelsea-t-shirt-stamford-bridge-sign-1

CFC T-Shirt Stamford Bridge Sign

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

CFC Barset Wordmark chelsea-barset-wordmark-1

CFC Barset Wordmark

(0)

I lager 149 kr (229 kr)

CFC Gratulationskort Street Sign chelsea-gratulationskort-street-sign-1

CFC Gratulationskort Street Sign

(0)

I lager 20 kr (39 kr)

CFC Flagga Shirt chelsea-flagga-shirt-1

CFC Flagga Shirt

(0)

I lager 115 kr (229 kr)

CFC Årsbok 2019 chelsea-arsbok-2019-1

CFC Årsbok 2019

(0)

I lager 49 kr (129 kr)

 
CFC Bildoft chelsea-bildoft-1

CFC Bildoft

(8)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19 chelsea-iphone-5-skal-3d-diego-costa-19-1

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

CFC Armband Festival 2-Pack chelsea-armband-festival-2-pack-1

CFC Armband Festival 2-Pack

(0)

I lager 18 kr (59 kr)

CFC Mössa Vändbar chelsea-mossa-vandbar-1

CFC Mössa Vändbar

(15)

I lager 119 kr (149 kr)

CFC Mössa Trapper chelsea-mossa-trapper-1

CFC Mössa Trapper

(0)

I lager 223 kr (279 kr)

 
CFC Mugg Stadium chelsea-mugg-stadium-1

CFC Mugg Stadium

(2)

I lager 69 kr (89 kr)

CFC Tomte Plush chelsea-tomte-plush-1

CFC Tomte Plush

(0)

I lager 119 kr (149 kr)

CFC Fleecefilt Established chelsea-fleecefilt-established-1

CFC Fleecefilt Established

(3)

I lager 199 kr (249 kr)

CFC Fleecefilt PL chelsea-fleecefilt-pl-1

CFC Fleecefilt PL

(0)

I lager 223 kr (279 kr)

CFC Sportväska SP chelsea-sportvaska-sp-1

CFC Sportväska SP

(0)

I lager 314 kr (449 kr)

 
CFC Nyckelring Och Pinn St George chelsea-nyckelring-och-pinn-st-george-1

CFC Nyckelring Och Pinn St George

(1)

I lager 19 kr (79 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4 chelsea-iphone-5-skal-3d-fabregas-4-1

CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Mössa Mellanblå chelsea-mossa-mellanbla-1

CFC Mössa Mellanblå

(11)

I lager 103 kr (129 kr)

CFC Skidmössa Wordmark chelsea-skidmossa-wordmark-1

CFC Skidmössa Wordmark

(1)

I lager 135 kr (169 kr)

chelsea-sejdel-foil-1

CFC Sejdel Foil

(0)

I lager 199 kr

 
CFC Affisch Mata 30 chelsea-affisch-mata-30-1

CFC Affisch Mata 30

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

CFC Bild Squad 20 X 15 chelsea-bild-squad-20-x-15-1

CFC Bild Squad 20 X 15

(0)

I lager 42 kr (149 kr)

CFC Skrivbordskalender 2013 CFC Skrivbordskalender 2013 chelsea-skrivbordskalender-2013-1

CFC Skrivbordskalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll (E/GO) chelsea-dekal-xbox-360-konsoll-ego-1

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll (E/GO)

(0)

I lager 84 kr (279 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1 chelsea-iphone-5-skal-hart-special-1-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1

(1)

I lager 99 kr (199 kr)

 
 
Visar 1-50 av 76 produkter