Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 92 produkter
CFC Fotboll Signature chelsea-fotboll-signature-1

CFC Fotboll Signature

(1)

I lager 144 kr (169 kr)

CFC Silikonarmband chelsea-silikonarmband-1

CFC Silikonarmband

(4)

I lager 9 kr (59 kr)

CFC Fotboll Sprint chelsea-fotboll-sprint-1

CFC Fotboll Sprint

(0)

I lager 83 kr (139 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata chelsea-iphone-5-skal-hart-mata-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata

(0)

I lager 57 kr (189 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D SS chelsea-iphone-5-skal-3d-ss-1

CFC Iphone-5-skal 3D SS

(0)

I lager 119 kr (199 kr)

 
CFC Mössa Mellanblå CFC Mössa Mellanblå chelsea-mossa-mellanbla-1

CFC Mössa Mellanblå

(11)

I lager 89 kr (79 kr)

CFC Tomteluva chelsea-tomteluva-1

CFC Tomteluva

(4)

I lager 49 kr (79 kr)

CFC Bäddset Established chelsea-baddset-established-1

CFC Bäddset Established

(0)

I lager 337 kr (449 kr)

CFC Ryggsäck Fade chelsea-ryggsack-fade-1

CFC Ryggsäck Fade

(1)

I lager 149 kr (229 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Lampard chelsea-iphone-5-skal-hart-lampard-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Lampard

(0)

I lager 99 kr (189 kr)

 
CFC Iphone 6 Skal 3D chelsea-iphone-6-skal-3d-1

CFC Iphone 6 Skal 3D

(3)

I lager 159 kr (199 kr)

CFC Mössa Mörkblå CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 89 kr (79 kr)

CFC Julklappssäck Luxury chelsea-julklappssack-luxury-1

CFC Julklappssäck Luxury

(0)

I lager 80 kr (159 kr)

CFC Metallskylt Show Your Colours chelsea-metallskylt-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Show Your Colours

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Studsbollar chelsea-studsbollar-1

CFC Studsbollar

(1)

I lager 50 kr (99 kr)

 
CFC Dekal HTC One chelsea-dekal-htc-one-1

CFC Dekal HTC One

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

CFC Bildoft Fabregas chelsea-bildoft-fabregas-1

CFC Bildoft Fabregas

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

CFC Mössa TU Marinblå chelsea-mossa-tu-marinbla-1

CFC Mössa TU Marinblå

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

CFC Julstrumpa Mini Nordic chelsea-julstrumpa-mini-nordic-1

CFC Julstrumpa Mini Nordic

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours chelsea-metallskylt-liten-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours

(0)

I lager 30 kr (59 kr)

 
CFC Dekal Xbox 360 Konsoll (E/GO) chelsea-dekal-xbox-360-konsoll-ego-1

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll (E/GO)

(0)

I lager 84 kr (279 kr)

CFC Dekal BlackBerry Z10 chelsea-dekal-blackberry-z10-1

CFC Dekal BlackBerry Z10

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

CFC Mobilfodral Universal chelsea-mobilfodral-universal-1

CFC Mobilfodral Universal

(2)

I lager 69 kr (229 kr)

CFC Mössa TU Mellanblå chelsea-mossa-tu-mellanbla-1

CFC Mössa TU Mellanblå

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12 chelsea-bild-stamford-bridge-30-x-12-1

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12

(0)

I lager 293 kr (419 kr)

 
CFC Bild Diego Costa 2016 40 X 30 chelsea-bild-diego-costa-2016-40-x-30-1

CFC Bild Diego Costa 2016 40 X 30

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

CFC Fodral Surfplatta Universal chelsea-fodral-surfplatta-universal-1

CFC Fodral Surfplatta Universal

(0)

I lager 175 kr (349 kr)

CFC Golfhandduk Aqua Lock chelsea-golfhandduk-aqua-lock -1

CFC Golfhandduk Aqua Lock

(0)

I lager 150 kr (299 kr)

CFC Boxningshandskar Mini chelsea-boxningshandskar-mini-1

CFC Boxningshandskar Mini

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Huvtröja Crest Blå CFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest Blå chelsea-huvtroja-crest-bla-1

CFC Huvtröja Crest Blå

(11)

I lager 399 kr (499 kr)

 
CFC Bild Lampard Retro chelsea-bild-lampard-retro-1

CFC Bild Lampard Retro

(0)

I lager 188 kr (279 kr)

CFC Bild Squad 20 X 15 chelsea-bild-squad-20-x-15-1

CFC Bild Squad 20 X 15

(0)

I lager 97 kr (139 kr)

CFC Top Trumps 2016-17 chelsea-top-trumps-2016-17-1

CFC Top Trumps 2016-17

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC SoccerStarz Zouma chelsea-soccerstarz-zouma-1

CFC SoccerStarz Zouma

(0)

I lager 29 kr (69 kr)

CFC Mössa Text Cuff chelsea-mossa-text-cuff-1

CFC Mössa Text Cuff

(1)

I lager 112 kr (149 kr)

 
CFC Affisch Mata 30 chelsea-affisch-mata-30-1

CFC Affisch Mata 30

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

CFC Badlakan Embroidered chelsea-badlakan-embroidered-1

CFC Badlakan Embroidered

(0)

I lager 299 kr (349 kr)

CFC SoccerStarz Romeu chelsea--soccerstarz-romeu-1

CFC SoccerStarz Romeu

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Plånbok Skyline chelsea-planbok-skyline-1

CFC Plånbok Skyline

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå chelsea-mossa-ski-monster-morkbla-1

CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå

(5)

I lager 74 kr (99 kr)

 
CFC Affisch Eto 25 chelsea-affisch-eto-25-1

CFC Affisch Eto 25

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Skrivbordskalender 2013 CFC Skrivbordskalender 2013 chelsea-skrivbordskalender-2013-1

CFC Skrivbordskalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

CFC Handuksset chelsea-handuksset-1

CFC Handuksset

(0)

I lager 405 kr (579 kr)

CFC SoccerStarz Essien chelsea--soccerstarz-essien-1

CFC SoccerStarz Essien

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Pinn Poker Chip chelsea-pinn-poker-chip-1

CFC Pinn Poker Chip

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

 
CFC Skyltar Multi Surface chelsea-skyltar-multi-surface-1

CFC Skyltar Multi Surface

(1)

I lager 48 kr (69 kr)

CFC Kalender Skrivbord 2015 chelsea-desktop-calendar-2015-1

CFC Kalender Skrivbord 2015

(0)

I lager 9 kr (99 kr)

CFC Badlakan Established chelsea-badlakan-established-1

CFC Badlakan Established

(1)

I lager 183 kr (229 kr)

CFC SoccerStarz Cahill chelsea-soccerstarz-cahill-1

CFC SoccerStarz Cahill

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC T-Shirt Stripe Baby chelsea-t-shirt-stripe-baby-1

CFC T-Shirt Stripe Baby

(1)

I lager 112 kr (149 kr)

 
 
Visar 1-50 av 92 produkter