Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 86 produkter
CFC Dekal BlackBerry Z10 chelsea-dekal-blackberry-z10-1

CFC Dekal BlackBerry Z10

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho chelsea-iphone-5-skal-3d-mourinho-1

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Armband Festival 2-Pack chelsea-armband-festival-2-pack-1

CFC Armband Festival 2-Pack

(0)

I lager 30 kr (59 kr)

CFC Halsduk Bar chelsea-halsduk-bar-1

CFC Halsduk Bar

(4)

I lager 99 kr (149 kr)

chelsea-olglas-hogt-wordmark-1

CFC Ölglas Högt Wordmark

(6)

I lager Från: 129 kr

 
CFC Affisch Mata 30 chelsea-affisch-mata-30-1

CFC Affisch Mata 30

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours chelsea-metallskylt-liten-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours

(0)

I lager 18 kr (59 kr)

CFC Gardiner 19 chelsea-gardiner-19-1

CFC Gardiner 19

(0)

I lager 405 kr (579 kr)

CFC Fotboll Sprint chelsea-fotboll-sprint-1

CFC Fotboll Sprint

(0)

I lager 83 kr (139 kr)

CFC Bildoft  St George chelsea-bildoft--st-george-1

CFC Bildoft St George

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

 
CFC Golfhandduk Aqua Lock chelsea-golfhandduk-aqua-lock-1

CFC Golfhandduk Aqua Lock

(0)

I lager 150 kr (299 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D SS chelsea-iphone-5-skal-3d-ss-1

CFC Iphone-5-skal 3D SS

(0)

I lager 119 kr (199 kr)

CFC Plånbok Rfid chelsea-planbok-rfid-1

CFC Plånbok Rfid

(0)

I lager 175 kr (349 kr)

CFC Mössa Vändbar chelsea-mossa-vandbar-1

CFC Mössa Vändbar

(15)

I lager 103 kr (129 kr)

CFC Mössa Text Cuff chelsea-mossa-text-cuff-1

CFC Mössa Text Cuff

(1)

I lager 119 kr (149 kr)

 
CFC Barset Wordmark chelsea-barset-wordmark-1

CFC Barset Wordmark

(0)

I lager 129 kr (149 kr)

CFC Affisch Eto 25 chelsea-affisch-eto-25-1

CFC Affisch Eto 25

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Bild Squad 20 X 15 chelsea-bild-squad-20-x-15-1

CFC Bild Squad 20 X 15

(0)

I lager 42 kr (139 kr)

CFC Skrivbordskalender 2013 CFC Skrivbordskalender 2013 chelsea-skrivbordskalender-2013-1

CFC Skrivbordskalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

CFC Golfhandduk Tri-Fold Pulse chelsea-golfhandduk-tri-fold-pulse-1

CFC Golfhandduk Tri-Fold Pulse

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

 
CFC Bildoft Diego Costa chelsea-bildoft-diego-costa-1

CFC Bildoft Diego Costa

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

CFC SoccerStarz Moses chelsea-soccerstarz-moses-1

CFC SoccerStarz Moses

(0)

I lager 30 kr (59 kr)

CFC Mössa Mellanblå CFC Mössa Mellanblå chelsea-mossa-mellanbla-1

CFC Mössa Mellanblå

(11)

I lager 63 kr (79 kr)

CFC Strumpor Herr chelsea-strumpor-herr-1

CFC Strumpor Herr

(27)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Mugg Stadium chelsea-mugg-stadium-1

CFC Mugg Stadium

(2)

I lager 69 kr (89 kr)

 
CFC Bild Mourinho 20 X 15 chelsea-bild-mourinho-20-x-15-1

CFC Bild Mourinho 20 X 15

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

CFC Förvaringslåda chelsea-forvaringslada-1

CFC Förvaringslåda

(0)

I lager 118 kr (169 kr)

CFC Väggkalender 2016 chelsea-vaggkalender-2016-1

CFC Väggkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (159 kr)

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll (E/GO) chelsea-dekal-xbox-360-konsoll-ego-1

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll (E/GO)

(0)

I lager 84 kr (279 kr)

CFC Nyckelring Och Pinn St George chelsea-nyckelring-och-pinn-st-george-1

CFC Nyckelring Och Pinn St George

(1)

I lager 19 kr (79 kr)

 
CFC SoccerStarz Romeu chelsea--soccerstarz-romeu-1

CFC SoccerStarz Romeu

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Mobilfodral Universal
S
L
chelsea-mobilfodral-universal-1

CFC Mobilfodral Universal

(3)

I lager 69 kr (229 kr)

CFC SoccerStarz Conte chelsea-soccerstarz-conte-1

CFC SoccerStarz Conte

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

CFC Strumpor 2-pack Junior
Barn
chelsea-strumpor-2-pack-junior-1

CFC Strumpor 2-pack Junior

(11)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Bild Fabregas 40 X 30 chelsea-bild-fabregas-40-x-30-1

CFC Bild Fabregas 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

 
CFC Pappersboll chelsea-pappersboll-1

CFC Pappersboll

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Fickkalender 2016 chelsea-fickkalender-2016-1

CFC Fickkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

CFC Fodral Surfplatta Universal chelsea-fodral-surfplatta-universal-1

CFC Fodral Surfplatta Universal

(0)

I lager 105 kr (349 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1 chelsea-iphone-5-skal-hart-special-1-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1

(1)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC SoccerStarz Zouma chelsea-soccerstarz-zouma-1

CFC SoccerStarz Zouma

(0)

I lager 29 kr (69 kr)

 
CFC Sovdress
9-12 mån
chelsea-sovdress-1

CFC Sovdress

(2)

I lager 149 kr (219 kr)

CFC Mössa Mörkblå CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 63 kr (79 kr)

CFC T-Shirt Stamford Bridge Sign
S
M
L
XL
XXL
chelsea-t-shirt-stamford-bridge-sign-1

CFC T-Shirt Stamford Bridge Sign

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

CFC Glas High Ball 2-pack chelsea-glas-high-ball-2-pack-1

CFC Glas High Ball 2-pack

(2)

I lager 139 kr (159 kr)

CFC Bild Mourinho 40 X 30 chelsea-bild-mourinho-40-x-30-1

CFC Bild Mourinho 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

 
CFC Lagtomte chelsea-lagtomte-1

CFC Lagtomte

(0)

I lager 125 kr (179 kr)

CFC Skrivbordskalender 2016 chelsea-skrivbordskalender-2016-1

CFC Skrivbordskalender 2016

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

CFC Badlakan Established chelsea-badlakan-established-1

CFC Badlakan Established

(1)

I lager 199 kr (229 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata chelsea-iphone-5-skal-hart-mata-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata

(0)

I lager 57 kr (189 kr)

CFC Plånbok Skyline chelsea-planbok-skyline-1

CFC Plånbok Skyline

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

 
 
Visar 1-50 av 86 produkter