Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 98 produkter
CFC Mössa Vändbar chelsea-mossa-vandbar-1

CFC Mössa Vändbar

(13)

I lager 89 kr (129 kr)

CFC Bäddset Impact chelsea-baddset-impact-1

CFC Bäddset Impact

(1)

I lager 337 kr (449 kr)

CFC Mössa Mörkblå CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 89 kr (79 kr)

CFC Mössa TU Marinblå chelsea-mossa-tu-marinbla-1

CFC Mössa TU Marinblå

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

CFC Nylonfotboll All Surface chelsea-nylonfotboll-all-surface-1

CFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

 
CFC Silikonarmband chelsea-silikonarmband-1

CFC Silikonarmband

(4)

I lager 9 kr (59 kr)

CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå chelsea-mossa-ski-monster-morkbla-1

CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå

(5)

I lager 74 kr (99 kr)

CFC Bildoft Shirt chelsea-bildoft-shirt-1

CFC Bildoft Shirt

(3)

I lager 29 kr (39 kr)

CFC SoccerStarz Conte chelsea-soccerstarz-conte-1

CFC SoccerStarz Conte

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

CFC Tofflor Plush chelsea-tofflor-plush-1

CFC Tofflor Plush

(1)

I lager 167 kr (279 kr)

 
CFC Bild Mourinho 20 X 15 chelsea-bild-mourinho-20-x-15-1

CFC Bild Mourinho 20 X 15

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

CFC Lagtomte chelsea-lagtomte-1

CFC Lagtomte

(0)

I lager 125 kr (179 kr)

CFC Fodral Surfplatta Universal chelsea-fodral-surfplatta-universal-1

CFC Fodral Surfplatta Universal

(0)

I lager 105 kr (349 kr)

CFC SoccerStarz Azpilicueta chelsea-soccerstarz-azpilicueta-1

CFC SoccerStarz Azpilicueta

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

CFC T-Shirt Stripe Baby chelsea-t-shirt-stripe-baby-1

CFC T-Shirt Stripe Baby

(1)

I lager 112 kr (149 kr)

 
CFC Bild Fabregas 40 X 30 chelsea-bild-fabregas-40-x-30-1

CFC Bild Fabregas 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

CFC Top Trumps 2016-17 chelsea-top-trumps-2016-17-1

CFC Top Trumps 2016-17

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19 chelsea-iphone-5-skal-3d-diego-costa-19-1

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

CFC Skidmössa Wordmark chelsea-skidmossa-wordmark-1

CFC Skidmössa Wordmark

(0)

I lager 112 kr (149 kr)

CFC Bild Mourinho 40 X 30 chelsea-bild-mourinho-40-x-30-1

CFC Bild Mourinho 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

 
CFC Skrivbordskalender 2013 CFC Skrivbordskalender 2013 chelsea-skrivbordskalender-2013-1

CFC Skrivbordskalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

CFC Badlakan Embroidered chelsea-badlakan-embroidered-1

CFC Badlakan Embroidered

(0)

I lager 299 kr (349 kr)

CFC Bildoft  St George chelsea-bildoft--st-george-1

CFC Bildoft St George

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4 chelsea-iphone-5-skal-3d-fabregas-4-1

CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Bleacher Diego Costa chelsea-bleacher-diego-costa-1

CFC Bleacher Diego Costa

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

 
CFC Strumpor Trainer chelsea-strumpor-trainer-1

CFC Strumpor Trainer

(0)

I lager 17 kr (29 kr)

CFC Bäddset Patch chelsea-baddset-patch-1

CFC Bäddset Patch

(4)

I lager 337 kr (449 kr)

CFC Kalender Skrivbord 2015 chelsea-desktop-calendar-2015-1

CFC Kalender Skrivbord 2015

(0)

I lager 9 kr (99 kr)

CFC Badlakan Established chelsea-badlakan-established-1

CFC Badlakan Established

(1)

I lager 183 kr (229 kr)

CFC Bildoft chelsea-bildoft-1

CFC Bildoft

(7)

I lager 29 kr (59 kr)

 
CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho chelsea-iphone-5-skal-3d-mourinho-1

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Bodysuit 2016 2-pack chelsea-bodysuit-2016-2-pack-1

CFC Bodysuit 2016 2-pack

(0)

I lager 199 kr (279 kr)

chelsea-olglas-hogt-wordmark-1

CFC Ölglas Högt Wordmark

(6)

I lager Från: 129 kr

CFC Kudde Match Day chelsea-kudde-match-day-1

CFC Kudde Match Day

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

CFC Väggkalender 2016 chelsea-vaggkalender-2016-1

CFC Väggkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (159 kr)

 
CFC Showergel chelsea-showergel-1

CFC Showergel

(0)

I lager 41 kr (69 kr)

CFC Nyckelring Och Pinn St George chelsea-nyckelring-och-pinn-st-george-1

CFC Nyckelring Och Pinn St George

(1)

I lager 47 kr (79 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D SS chelsea-iphone-5-skal-3d-ss-1

CFC Iphone-5-skal 3D SS

(0)

I lager 119 kr (199 kr)

CFC Halsduk Bar chelsea-halsduk-bar-1

CFC Halsduk Bar

(3)

I lager 99 kr (149 kr)

CFC Barset Wordmark chelsea-barset-wordmark-1

CFC Barset Wordmark

(0)

I lager 129 kr (149 kr)

 
CFC Fleecefilt Established chelsea-fleecefilt-established-1

CFC Fleecefilt Established

(1)

I lager 149 kr (199 kr)

CFC Fickkalender 2016 chelsea-fickkalender-2016-1

CFC Fickkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1 chelsea-iphone-5-skal-hart-special-1-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Bildoft Fabregas chelsea-bildoft-fabregas-1

CFC Bildoft Fabregas

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

CFC Bäddset Dubbel Established chelsea-baddset-dubbel-established-1

CFC Bäddset Dubbel Established

(0)

I lager 412 kr (549 kr)

 
CFC Skrivbordskalender 2016 chelsea-skrivbordskalender-2016-1

CFC Skrivbordskalender 2016

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata chelsea-iphone-5-skal-hart-mata-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata

(0)

I lager 57 kr (189 kr)

CFC Mobilfodral Universal chelsea-mobilfodral-universal-1

CFC Mobilfodral Universal

(2)

I lager 69 kr (229 kr)

CFC Mössa Mellanblå CFC Mössa Mellanblå chelsea-mossa-mellanbla-1

CFC Mössa Mellanblå

(11)

I lager 89 kr (79 kr)

CFC Inbjudningskort chelsea-inbjudningskort-1

CFC Inbjudningskort

(0)

I lager 21 kr (69 kr)

 
 
Visar 1-50 av 98 produkter