Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Nyhetsbrev

Populära lag

Populära Spelare

Beställ senast 20/12 kl 13 för goda chanser till leverans innan jul.

Chelsea FC Supporterprylar

Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
1-50 av 83
Sortera:
CFC Armband Festival 2-Pack chelsea-armband-festival-2-pack-1

CFC Armband Festival 2-Pack

(0)

I lager 18 kr (59 kr)

CFC Mössa Mellanblå chelsea-mossa-mellanbla-1

CFC Mössa Mellanblå

(11)

I lager 103 kr (129 kr)

CFC Tofflor 19 chelsea-tofflor-19-1

CFC Tofflor 19

(0)

I lager 229 kr (279 kr)

CFC Mössa Text Cuff chelsea-mossa-text-cuff-1

CFC Mössa Text Cuff

(1)

I lager 159 kr (199 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1 chelsea-iphone-5-skal-hart-special-1-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1

(1)

I lager 99 kr (199 kr)

 
CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4 chelsea-iphone-5-skal-3d-fabregas-4-1

CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Skidmössa Wordmark chelsea-skidmossa-wordmark-1

CFC Skidmössa Wordmark

(1)

I lager 135 kr (169 kr)

CFC Tomteluva 19 chelsea-tomteluva-19-1

CFC Tomteluva 19

(0)

I lager 79 kr (119 kr)

CFC Kudde Match Day chelsea-kudde-match-day-1

CFC Kudde Match Day

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

CFC Bäddset Pulse chelsea-baddset-pulse-1

CFC Bäddset Pulse

(0)

I lager 399 kr (499 kr)

 
CFC Dagbok 2018 chelsea-dagbok-2018-1

CFC Dagbok 2018

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata chelsea-iphone-5-skal-hart-mata-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata

(0)

I lager 57 kr (189 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho chelsea-iphone-5-skal-3d-mourinho-1

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Plånbok Rfid chelsea-planbok-rfid-1

CFC Plånbok Rfid

(0)

I lager 105 kr (349 kr)

CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 103 kr (129 kr)

 
CFC Matchtröja 1984
S
M
L
chelsea-matchtroja-1984-1

CFC Matchtröja 1984

(0)

I lager 405 kr (579 kr)

CFC Sejdel Foil chelsea-sejdel-foil-1

CFC Sejdel Foil

(0)

I lager 599 kr (796 kr)

CFC Gratulationskort Street Sign chelsea-gratulationskort-street-sign-1

CFC Gratulationskort Street Sign

(0)

I lager 27 kr (39 kr)

CFC Trädgårdstomte Champ chelsea-tradgardstomte-champ-1

CFC Trädgårdstomte Champ

(0)

I lager 183 kr (229 kr)

CFC Flagga Shirt chelsea-flagga-shirt-1

CFC Flagga Shirt

(0)

I lager 160 kr (229 kr)

 
CFC Årsbok 2019 chelsea-arsbok-2019-1

CFC Årsbok 2019

(0)

I lager 49 kr (129 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Lampard chelsea-iphone-5-skal-hart-lampard-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Lampard

(0)

I lager 99 kr (189 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D SS chelsea-iphone-5-skal-3d-ss-1

CFC Iphone-5-skal 3D SS

(0)

I lager 119 kr (199 kr)

CFC Mössa TU Marinblå chelsea-mossa-tu-marinbla-1

CFC Mössa TU Marinblå

(10)

I lager 103 kr (129 kr)

CFC Julklappssäck chelsea-julklappssack-1

CFC Julklappssäck

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

 
CFC Tomte Plush chelsea-tomte-plush-1

CFC Tomte Plush

(0)

I lager 119 kr (149 kr)

CFC Fleecefilt Established chelsea-fleecefilt-established-1

CFC Fleecefilt Established

(3)

I lager 199 kr (249 kr)

CFC Fleecefilt PL chelsea-fleecefilt-pl-1

CFC Fleecefilt PL

(0)

I lager 223 kr (279 kr)

CFC Nylonfotboll All Surface chelsea-nylonfotboll-all-surface-1

CFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (179 kr)

CFC Dekal HTC One chelsea-dekal-htc-one-1

CFC Dekal HTC One

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

 
CFC SoccerStarz Conte 2017-18 chelsea-soccerstarz-conte-2017-18-1

CFC SoccerStarz Conte 2017-18

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

CFC Mössa TU Mellanblå chelsea-mossa-tu-mellanbla-1

CFC Mössa TU Mellanblå

(12)

I lager 103 kr (129 kr)

CFC Jultröja
S
M
L
XL
XXL
3XL
chelsea-jultroja-1

CFC Jultröja

(0)

I lager 383 kr (479 kr)

CFC Affisch Mata 30 chelsea-affisch-mata-30-1

CFC Affisch Mata 30

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

CFC Bild Squad 20 X 15 chelsea-bild-squad-20-x-15-1

CFC Bild Squad 20 X 15

(0)

I lager 42 kr (149 kr)

 
CFC Skrivbordskalender 2013 CFC Skrivbordskalender 2013 chelsea-skrivbordskalender-2013-1

CFC Skrivbordskalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

CFC Fotboll Sprint chelsea-fotboll-sprint-1

CFC Fotboll Sprint

(0)

I lager 83 kr (149 kr)

CFC Dekal BlackBerry Z10 chelsea-dekal-blackberry-z10-1

CFC Dekal BlackBerry Z10

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

CFC Mobilfodral Universal
S
L
chelsea-mobilfodral-universal-1

CFC Mobilfodral Universal

(3)

I lager 69 kr (229 kr)

CFC Sovdress
9-12 mån
chelsea-sovdress-1

CFC Sovdress

(2)

I lager 149 kr (219 kr)

 
CFC Mössa Hat Trick chelsea-mossa-hat-trick-1

CFC Mössa Hat Trick

(0)

I lager 159 kr (199 kr)

CFC Tomteluva chelsea-tomteluva-1

CFC Tomteluva

(5)

I lager 79 kr (99 kr)

CFC Affisch Eto 25 chelsea-affisch-eto-25-1

CFC Affisch Eto 25

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Förvaringslåda chelsea-forvaringslada-1

CFC Förvaringslåda

(0)

I lager 118 kr (169 kr)

CFC Väggkalender 2016 chelsea-vaggkalender-2016-1

CFC Väggkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (179 kr)

 
CFC Golfhandduk Tri-Fold Pulse chelsea-golfhandduk-tri-fold-pulse-1

CFC Golfhandduk Tri-Fold Pulse

(0)

I lager 140 kr (279 kr)

CFC Bildoft  St George chelsea-bildoft--st-george-1

CFC Bildoft St George

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Golfhandduk Aqua Lock chelsea-golfhandduk-aqua-lock-1

CFC Golfhandduk Aqua Lock

(0)

I lager 150 kr (299 kr)

CFC SoccerStarz Zouma Classic Kit chelsea-soccerstarz-zouma-classic-kit-1

CFC SoccerStarz Zouma Classic Kit

(0)

I lager 29 kr (69 kr)

CFC T-Shirt Stripe Baby
9-12 mån
chelsea-t-shirt-stripe-baby-1

CFC T-Shirt Stripe Baby

(1)

I lager 112 kr (169 kr)

 
 
Visar 1-50 av 83 produkter