?>
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
För leverans innan jul
beställ senast 20/12 kl 14.
(Ej norr om Sundsvall)

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 101 produkter
CFC Tomteluva chelsea-tomteluva-1

CFC Tomteluva

(4)

I lager 49 kr (79 kr)

CFC Tomteluva Nordic chelsea-tomteluva-nordic-1

CFC Tomteluva Nordic

(4)

I lager 49 kr (99 kr)

CFC Mössa Vändbar chelsea-mossa-vandbar-1

CFC Mössa Vändbar

(13)

I lager 89 kr (129 kr)

CFC Glasunderlägg chelsea-glasunderlagg-1

CFC Glasunderlägg

(2)

I lager 79 kr (99 kr)

CFC Mössa TU Marinblå chelsea-mossa-tu-marinbla-1

CFC Mössa TU Marinblå

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

 
CFC SoccerStarz Hazard chelsea--soccerstarz-hazard-1

CFC SoccerStarz Hazard

(3)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Halsduk Bar chelsea-halsduk-bar-1

CFC Halsduk Bar

(3)

I lager 99 kr (149 kr)

CFC Bäddset Established chelsea-baddset-established-1

CFC Bäddset Established

(0)

I lager 337 kr (449 kr)

CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå chelsea-mossa-ski-monster-morkbla-1

CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå

(5)

I lager 74 kr (99 kr)

CFC Dekal Iphone 6 chelsea-dekal-iphone-6-1

CFC Dekal Iphone 6

(0)

I lager 99 kr (129 kr)

 
chelsea-olglas-hogt-wordmark-1

CFC Ölglas Högt Wordmark

(6)

I lager Från: 129 kr

CFC Barset Wordmark chelsea-barset-wordmark-1

CFC Barset Wordmark

(0)

I lager 129 kr (149 kr)

CFC Mössa Mörkblå CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 89 kr (79 kr)

CFC Fotboll Signature chelsea-fotboll-signature-1

CFC Fotboll Signature

(1)

I lager 144 kr (169 kr)

CFC Iphone 6 Skal Hårt TPU chelsea-iphone-6-skal-hart-tpu-1

CFC Iphone 6 Skal Hårt TPU

(1)

I lager 95 kr (119 kr)

 
CFC Mössa TU Mellanblå chelsea-mossa-tu-mellanbla-1

CFC Mössa TU Mellanblå

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

CFC Bäddset Impact chelsea-baddset-impact-1

CFC Bäddset Impact

(1)

I lager 337 kr (449 kr)

CFC Nylonfotboll All Surface chelsea-nylonfotboll-all-surface-1

CFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

CFC Tofflor Plush chelsea-tofflor-plush-1

CFC Tofflor Plush

(1)

I lager 167 kr (279 kr)

CFC Skidmössa Wordmark chelsea-skidmossa-wordmark-1

CFC Skidmössa Wordmark

(0)

I lager 112 kr (149 kr)

 
CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1 chelsea-iphone-5-skal-hart-special-1-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Badlakan Established chelsea-badlakan-established-1

CFC Badlakan Established

(1)

I lager 183 kr (229 kr)

CFC Plånbok Skyline chelsea-planbok-skyline-1

CFC Plånbok Skyline

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Mössa Text Cuff chelsea-mossa-text-cuff-1

CFC Mössa Text Cuff

(1)

I lager 112 kr (149 kr)

CFC Ryggsäck Fade chelsea-ryggsack-fade-1

CFC Ryggsäck Fade

(1)

I lager 149 kr (229 kr)

 
CFC Bildoft chelsea-bildoft-1

CFC Bildoft

(7)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Fleecefilt Fade chelsea-fleecefilt-fade-1

CFC Fleecefilt Fade

(0)

I lager 149 kr (229 kr)

CFC Badlakan Embroidered chelsea-badlakan-embroidered-1

CFC Badlakan Embroidered

(0)

I lager 299 kr (349 kr)

CFC Bäddset Patch chelsea-baddset-patch-1

CFC Bäddset Patch

(4)

I lager 337 kr (449 kr)

CFC Mössa Mellanblå CFC Mössa Mellanblå chelsea-mossa-mellanbla-1

CFC Mössa Mellanblå

(11)

I lager 89 kr (79 kr)

 
CFC Mobilfodral Universal chelsea-mobilfodral-universal-1

CFC Mobilfodral Universal

(2)

I lager 69 kr (229 kr)

CFC Strumpor 2-pack Junior CFC Strumpor 2-pack Junior chelsea-strumpor-2-pack-junior-1

CFC Strumpor 2-pack Junior

(11)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Boxningshandskar Mini chelsea-boxningshandskar-mini-1

CFC Boxningshandskar Mini

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC SoccerStarz Cahill chelsea-soccerstarz-cahill-1

CFC SoccerStarz Cahill

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Julklappssäck Luxury chelsea-julklappssack-luxury-1

CFC Julklappssäck Luxury

(0)

I lager 111 kr (159 kr)

 
CFC Bildoft Shirt chelsea-bildoft-shirt-1

CFC Bildoft Shirt

(3)

I lager 29 kr (39 kr)

CFC Pinn Poker Chip chelsea-pinn-poker-chip-1

CFC Pinn Poker Chip

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

CFC Julstrumpa Mini Nordic chelsea-julstrumpa-mini-nordic-1

CFC Julstrumpa Mini Nordic

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

CFC Metallskylt Show Your Colours chelsea-metallskylt-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Show Your Colours

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC SoccerStarz Azpilicueta chelsea-soccerstarz-azpilicueta-1

CFC SoccerStarz Azpilicueta

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

 
CFC T-Shirt Baby chelsea-t-shirt-baby-1

CFC T-Shirt Baby

(3)

I lager 119 kr (159 kr)

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12 chelsea-bild-stamford-bridge-30-x-12-1

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12

(0)

I lager 293 kr (419 kr)

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours chelsea-metallskylt-liten-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

CFC Studsbollar chelsea-studsbollar-1

CFC Studsbollar

(1)

I lager 50 kr (99 kr)

CFC Solglasögon Retro Barn CFC Solglasögon Retro Barn chelsea-solglasogon-retro-barn-1

CFC Solglasögon Retro Barn

(1)

I lager 60 kr (199 kr)

 
CFC T-Shirt Stripe Baby chelsea-t-shirt-stripe-baby-1

CFC T-Shirt Stripe Baby

(1)

I lager 112 kr (149 kr)

CFC T-Shirt Stamford Bridge Sign CFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge Sign chelsea-t-shirt-stamford-bridge-sign-1

CFC T-Shirt Stamford Bridge Sign

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

CFC Bild Lampard Retro chelsea-bild-lampard-retro-1

CFC Bild Lampard Retro

(0)

I lager 188 kr (279 kr)

CFC Bild Diego Costa 2016 40 X 30 chelsea-bild-diego-costa-2016-40-x-30-1

CFC Bild Diego Costa 2016 40 X 30

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll (E/GO) chelsea-dekal-xbox-360-konsoll-ego-1

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll (E/GO)

(0)

I lager 84 kr (279 kr)

 
 
Visar 1-50 av 101 produkter