Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 311 produkter
chelsea-olglas-hogt-wordmark-1

CFC Ölglas Högt Wordmark

(5)

I lager Från: 129 kr

CFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt Since chelsea-t-shirt-since-1

CFC T-Shirt Since

(0)

I lager 229 kr

chelsea-traningsmugg-lion-1

CFC Träningsmugg Lion

(0)

I lager 99 kr

CFC Mobilfodral Universal chelsea-mobilfodral-universal-1

CFC Mobilfodral Universal

(1)

I lager 69 kr (229 kr)

chelsea-vagskylt-1

CFC Vägskylt

(5)

I lager 99 kr

 
CFC Bodysuit 2016 2-pack chelsea-bodysuit-2016-2-pack-1

CFC Bodysuit 2016 2-pack

(0)

I lager 199 kr (279 kr)

chelsea-nappar-maskot-1

CFC Nappar Maskot

(0)

I lager 79 kr

chelsea-sovdress-2016-1

CFC Sovdress 2016

(0)

I lager 279 kr

chelsea-mugg-thermal-1

CFC Mugg Thermal

(0)

I lager 99 kr

chelsea-manschettknappar-crest-1

CFC Manschettknappar Crest

(1)

I lager 179 kr

 
chelsea-gympase-swerve-1

CFC Gympåse Swerve

(0)

I lager 99 kr

chelsea-badlakan-established-1

CFC Badlakan Established

(0)

I lager 229 kr

CFC Glas High Ball 2-pack chelsea-glas-high-ball-2-pack-1

CFC Glas High Ball 2-pack

(1)

I lager 139 kr (159 kr)

chelsea-gratulationskort-musik-1

CFC Gratulationskort Musik

(2)

I lager 99 kr

chelsea-headcover-executive-fairway-1

CFC Headcover Executive Fairway

(1)

I lager 269 kr

 
CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata chelsea-iphone-5-skal-hart-mata-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata

(0)

I lager 57 kr (189 kr)

chelsea-fotbollsspel-foosball-1

CFC Fotbollsspel Foosball

(0)

I lager 1 295 kr

chelsea-dekal-xbox-one--1

CFC Dekal Xbox One

(0)

I lager 249 kr

chelsea-sejdel-crest-1

CFC Sejdel Crest

(0)

I lager 179 kr

chelsea-moccasiner-svart-1

CFC Moccasiner Svart

(0)

I lager 449 kr

 
chelsea-metallskylt-liten-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours

(0)

I lager 59 kr

chelsea-kedja-och-smycke-silverplaterat-crest-1

CFC Kedja Och Smycke Silverplaterat Crest

(0)

I lager 179 kr

chelsea-olglas-prestige-1

CFC Ölglas Prestige

(0)

I lager 99 kr

chelsea-nyckelring-diego-costa-1

CFC Nyckelring Diego Costa

(0)

I lager 49 kr

CFC Boxningshandskar Mini chelsea-boxningshandskar-mini-1

CFC Boxningshandskar Mini

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

 
chelsea-vimpel-mini-since-1

CFC Vimpel Mini Since

(0)

I lager 79 kr

chelsea-mugg-christmas-1

CFC Mugg Christmas

(0)

I lager 99 kr

chelsea-ring-silverplaterad-1

CFC Ring Silverplaterad

(2)

I lager 179 kr

chelsea-vattenflaska-bojd-1

CFC Vattenflaska Böjd

(6)

I lager 119 kr

chelsea-planbok-luxury-880-1

CFC Plånbok Luxury 880

(2)

I lager 359 kr

 
chelsea-hangsmycke-rostfritt-crest-1

CFC Hängsmycke Rostfritt Crest

(1)

I lager 349 kr

chelsea-fåtolj-cool-1

CFC Fåtölj Cool

(0)

I lager 299 kr

CFC Skyltar Multi Surface chelsea-skyltar-multi-surface-1

CFC Skyltar Multi Surface

(1)

I lager 48 kr (69 kr)

CFC Bild Fabregas 40 X 30 chelsea-bild-fabregas-40-x-30-1

CFC Bild Fabregas 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

chelsea-arsbok-2016-1

CFC Årsbok 2016

(0)

I lager 149 kr

 
chelsea-sportvaska-skyline-1

CFC Sportväska Skyline

(1)

I lager 379 kr

CFC Glasunderlägg chelsea-glasunderlagg-1

CFC Glasunderlägg

(1)

I lager 79 kr (99 kr)

CFC Bildoft  St George chelsea-bildoft--st-george-1

CFC Bildoft St George

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Ryggsäck Stamford Rules Junior chelsea-backpack-junior-1

CFC Ryggsäck Stamford Rules Junior

(0)

I lager 179 kr

chelsea-headcover-executive-rescue-1

CFC Headcover Executive Rescue

(1)

I lager 299 kr

 
CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1 chelsea-iphone-5-skal-hart-special-1-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Fotboll Signature chelsea-fotboll-signature-1

CFC Fotboll Signature

(1)

I lager 144 kr (169 kr)

chelsea-dekal-xbox-one-controller--1

CFC Dekal Xbox One Controller

(3)

I lager 129 kr

CFC Badlakan Embroidered chelsea-badlakan-embroidered-1

CFC Badlakan Embroidered

(0)

I lager 209 kr (349 kr)

CFC Tofflor Plush chelsea-tofflor-plush-1

CFC Tofflor Plush

(1)

I lager 167 kr (279 kr)

 
chelsea-metallskylt-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Show Your Colours

(0)

I lager 99 kr

chelsea-golfbollar-1

CFC Golfbollar

(1)

I lager 129 kr

chelsea-armband-chunky-1

CFC Armband Chunky

(0)

I lager 569 kr

CFC SoccerStarz Hazard chelsea--soccerstarz-hazard-1

CFC SoccerStarz Hazard

(3)

I lager 29 kr (59 kr)

chelsea-nyckelring-fabregas-1

CFC Nyckelring Fabregas

(0)

I lager 49 kr

 
 
Visar 1-50 av 311 produkter