Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 294 produkter
chelsea-mugg-fade-1

CFC Mugg Fade

(0)

I lager 99 kr

CFC Mössa Vändbar chelsea-mossa-vandbar-1

CFC Mössa Vändbar

(15)

I lager 103 kr (129 kr)

CFC T-Shirt LDN SW6 MörkblåCFC T-Shirt LDN SW6 MörkblåCFC T-Shirt LDN SW6 MörkblåCFC T-Shirt LDN SW6 Mörkblå chelsea-t-shirt-ldn-sw6-maorkblaa-1

CFC T-Shirt LDN SW6 Mörkblå

(5)

I lager 229 kr

CFC Badlakan Established chelsea-badlakan-established-1

CFC Badlakan Established

(1)

I lager 199 kr (229 kr)

chelsea-peggar-1

CFC Peggar

(1)

I lager 69 kr

 
chelsea-greenlagare-med-markor-1

CFC Greenlagare Med Markör

(0)

I lager 179 kr

chelsea-skylt-no-parking-1

CFC Skylt No Parking

(9)

I lager 99 kr

chelsea-vagskylt-color-1

CFC Vägskylt Color

(0)

I lager 99 kr

chelsea-keps-morkbla-1

CFC Keps Mörkblå

(7)

I lager 119 kr

chelsea-vagskylt-1

CFC Vägskylt

(5)

I lager 99 kr

 
chelsea-gratulationskort-1

CFC Gratulationskort

(3)

I lager 59 kr

chelsea-olglas-hogt-wordmark-1

CFC Ölglas Högt Wordmark

(6)

I lager Från: 129 kr

chelsea-affisch-drogba-29-1

CFC Affisch Drogba 29

(0)

I lager 99 kr

chelsea-metallskylt-no1-fan-1

CFC Metallskylt No1 Fan

(1)

I lager 69 kr

chelsea-julgranskulor-star-3-pack-1

CFC Julgranskulor Star 3-pack

(2)

I lager 99 kr

 
chelsea-snuttefilt-hugs-1

CFC Snuttefilt Hugs

(0)

I lager 129 kr

CFC Sejdel Foil chelsea-sejdel-foil-1

CFC Sejdel Foil

(0)

I lager 149 kr (179 kr)

CFC Mössa Mörkblå CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 63 kr (79 kr)

chelsea-halsband-lader-1

CFC Läderarmband

(0)

I lager 599 kr

chelsea-affisch-lampard-29-1

CFC Affisch Lampard 29

(1)

I lager 99 kr

 
chelsea-dekal-xbox-one-1

CFC Dekal Xbox One

(0)

I lager 249 kr

CFC Ryggsäck Fade chelsea-ryggsack-fade-1

CFC Ryggsäck Fade

(1)

I lager 149 kr (229 kr)

chelsea-ryggsack-swerve-1

CFC Ryggsäck Swerve

(1)

I lager 199 kr

chelsea-nackkudde-side-crest-1

CFC Nackkudde Side Crest

(0)

I lager 179 kr

chelsea-planbok-debossed-1

CFC Plånbok Debossed

(0)

I lager 199 kr

 
chelsea-skivbordskalender-2019-1

CFC Skivbordskalender 2019

(0)

I lager 119 kr

CFC Halsduk Bar chelsea-halsduk-bar-1

CFC Halsduk Bar

(4)

I lager 99 kr (149 kr)

chelsea-keps-mellanbla-1

CFC Keps Mellanblå

(4)

I lager 99 kr

chelsea-hangsmycke-rostfritt-crest-1

CFC Hängsmycke Rostfritt Crest

(1)

I lager 349 kr

chelsea-dekal-xbox-360-slim-1

CFC Dekal Xbox 360 (Slim)

(0)

I lager 229 kr

 
CFC Bildoft Fabregas chelsea-bildoft-fabregas-1

CFC Bildoft Fabregas

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

CFC SoccerStarz Zouma chelsea-soccerstarz-zouma-1

CFC SoccerStarz Zouma

(0)

I lager 29 kr (69 kr)

CFC Fleecefilt Established chelsea-fleecefilt-established-1

CFC Fleecefilt Established

(3)

I lager 149 kr (199 kr)

chelsea-soccerstarz-alonso-1

CFC SoccerStarz Alonso

(0)

I lager 59 kr

CFC Matchtröja 1984 CFC Matchtröja 1984CFC Matchtröja 1984CFC Matchtröja 1984CFC Matchtröja 1984 chelsea-matchtroja-1984-1

CFC Matchtröja 1984

(0)

I lager 405 kr (579 kr)

 
CFC Strumpor Circle Barn chelsea-strumpor-circle-barn-1

CFC Strumpor Circle Barn

(0)

I lager 29 kr

chelsea-skylt-hemmaomkladningsrum-1

CFC Skylt Hemmaomklädningsrum

(2)

I lager 99 kr

CFC Mössa Text Cuff chelsea-mossa-text-cuff-1

CFC Mössa Text Cuff

(1)

I lager 119 kr (149 kr)

chelsea-snapsglas-2-pack-1

CFC Snapsglas 2-pack

(1)

I lager 79 kr

chelsea-teddybjorn-timmy-1

CFC Teddybjörn Timmy

(0)

I lager 159 kr

 
CFC Pinn Poker Chip chelsea-pinn-poker-chip-1

CFC Pinn Poker Chip

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

chelsea-iphone-7-skal-hart-tpu-1

CFC Iphone 7 Skal Hårt TPU

(0)

I lager 99 kr

chelsea-sovdress-bw-1

CFC Sovdress BW

(0)

I lager 249 kr

chelsea-klistermarke-stort-1

CFC Klistermärke Stort

(0)

I lager 39 kr

CFC Mössa TU Marinblå chelsea-mossa-tu-marinbla-1

CFC Mössa TU Marinblå

(10)

I lager 79 kr (99 kr)

 
CFC Golfhandduk Aqua Lock chelsea-golfhandduk-aqua-lock-1

CFC Golfhandduk Aqua Lock

(0)

I lager 150 kr (299 kr)

chelsea-affisch-mourinho-4-1

CFC Affisch Mourinho 4

(0)

I lager 99 kr

chelsea-dekal-xbox-one-controller-1

CFC Dekal Xbox One Controller

(4)

I lager 129 kr

chelsea-kurirvaska-1

CFC Kurirväska

(0)

I lager 349 kr

chelsea-fotboll-signature-metallic-1

CFC Fotboll Signature Metallic

(1)

I lager 179 kr

 
 
Visar 1-50 av 294 produkter