Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 292 produkter
CFC Bäddset Patch chelsea-baddset-patch-1

CFC Bäddset Patch

(4)

I lager 299 kr (449 kr)

chelsea-presentpapper-1

CFC Presentpapper

(1)

I lager 69 kr

CFC Mugg Stadium chelsea-mugg-stadium-1

CFC Mugg Stadium

(2)

I lager 69 kr (89 kr)

chelsea-skylt-hemmalag-1

CFC Skylt Hemmalag

(8)

I lager 99 kr

chelsea-pennfodral-nt-1

CFC Pennfodral NT

(1)

I lager 99 kr

 
CFC Nyckelring Och Pinn St George chelsea-nyckelring-och-pinn-st-george-1

CFC Nyckelring Och Pinn St George

(1)

I lager 19 kr (79 kr)

chelsea-ring-band-1

CFC Ring Band

(1)

I lager 249 kr

CFC Iphone 5 Skal Hårt Lampard chelsea-iphone-5-skal-hart-lampard-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Lampard

(0)

I lager 99 kr (189 kr)

chelsea-solglasogon-aviator-tt-1

CFC Solglasögon Aviator TT

(0)

I lager 299 kr

chelsea-bild-diego-costa-2015-40-x-30-1

CFC Bild Diego Costa 2015 40 X 30

(1)

I lager 299 kr

 
chelsea-traningsmugg-lion-1

CFC Träningsmugg Lion

(0)

I lager 99 kr

CFC Bild Squad 20 X 15 chelsea-bild-squad-20-x-15-1

CFC Bild Squad 20 X 15

(0)

I lager 42 kr (139 kr)

chelsea-nappflaska-dribbler-2-pack-1

CFC Nappflaska Dribbler 2-Pack

(0)

I lager 159 kr

chelsea-sportvaska-sp-1

CFC Sportväska SP

(0)

I lager 449 kr

chelsea-headcover-pompom-driver-1

CFC Headcover Pompom Driver

(0)

I lager 249 kr

 
CFC Skrivbordskalender 2013 CFC Skrivbordskalender 2013 chelsea-skrivbordskalender-2013-1

CFC Skrivbordskalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

chelsea-pin-street-sign-1

CFC Pin Street Sign

(0)

I lager 39 kr

CFC Kalender Skrivbord 2015 chelsea-desktop-calendar-2015-1

CFC Kalender Skrivbord 2015

(0)

I lager 9 kr (99 kr)

chelsea-badlakan-embroidered-1

CFC Badlakan Embroidered

(0)

I lager 349 kr

chelsea-gympase-swerve-1

CFC Gympåse Swerve

(1)

I lager 99 kr

 
chelsea-vagskylt-kr-1

CFC Vägskylt KR

(2)

I lager 99 kr

chelsea-tomteluva-19-1

CFC Tomteluva 19

(0)

I lager 119 kr

chelsea-ring-silverplaterad-1

CFC Ring Silverplaterad

(2)

I lager 179 kr

chelsea-skylt-no-parking-1

CFC Skylt No Parking

(9)

I lager 99 kr

CFC Affisch Eto 25 chelsea-affisch-eto-25-1

CFC Affisch Eto 25

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

 
chelsea-nordic-christmas-stocking-1

CFC Nordic Christmas Stocking

(1)

I lager 99 kr

chelsea-arsbok-2016-1

CFC Årsbok 2016

(0)

I lager 149 kr

chelsea-baddset-established-1

CFC Bäddset Established

(0)

I lager 449 kr

CFC Pappersboll chelsea-pappersboll-1

CFC Pappersboll

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

chelsea-badanka-vinyl-1

CFC Badanka Vinyl

(0)

I lager 119 kr

 
chelsea-gratulationskort-street-sign-1

CFC Gratulationskort Street Sign

(0)

I lager 39 kr

chelsea-kylskapsmagnet-fyrkant-2

CFC Kylskåpsmagnet Fyrkant

(1)

I lager 69 kr

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata chelsea-iphone-5-skal-hart-mata-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata

(0)

I lager 57 kr (189 kr)

chelsea-solglasogon-sport-wrap-1

CFC Solglasögon Sport Wrap

(1)

I lager 299 kr

CFC Bild Fabregas 40 X 30 chelsea-bild-fabregas-40-x-30-1

CFC Bild Fabregas 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

 
CFC Bleacher Diego Costa chelsea-bleacher-diego-costa-1

CFC Bleacher Diego Costa

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

CFC Top Trumps 2016-17 chelsea-top-trumps-2016-17-1

CFC Top Trumps 2016-17

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

chelsea-snuttefilt-hugs-1

CFC Snuttefilt Hugs

(0)

I lager 129 kr

CFC Sejdel Foil chelsea-sejdel-foil-1

CFC Sejdel Foil

(0)

I lager 149 kr (179 kr)

CFC Mössa Mörkblå CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 63 kr (79 kr)

 
chelsea-headcover-executive-rescue-1

CFC Headcover Executive Rescue

(1)

I lager 299 kr

chelsea-affisch-terry-34-1

CFC Affisch Terry 34

(1)

I lager 99 kr

CFC Julklappssäck Luxury chelsea-julklappssack-luxury-1

CFC Julklappssäck Luxury

(0)

I lager 48 kr (159 kr)

chelsea-ryggsack-skyline-1

CFC Ryggsäck Skyline

(0)

I lager 199 kr

chelsea-planbok-debossed-1

CFC Plånbok Debossed

(0)

I lager 199 kr

 
chelsea-skivbordskalender-2019-1

CFC Skivbordskalender 2019

(0)

I lager 119 kr

chelsea-keps-morkbla-1

CFC Keps Mörkblå

(7)

I lager 119 kr

CFC Affisch Mata 33 chelsea-affisch-mata-33-1

CFC Affisch Mata 33

(0)

I lager 99 kr

CFC SoccerStarz Terry chelsea-soccerstarz-terry-1

CFC SoccerStarz Terry

(2)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC SoccerStarz Azpilicueta chelsea-soccerstarz-azpilicueta-1

CFC SoccerStarz Azpilicueta

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

 
 
Visar 1-50 av 292 produkter