?>
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
För leverans innan jul
beställ senast 20/12 kl 14.
(Ej norr om Sundsvall)

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 306 produkter
CFC Tomteluva chelsea-tomteluva-1

CFC Tomteluva

(4)

I lager 49 kr (79 kr)

CFC Tomteluva Nordic chelsea-tomteluva-nordic-1

CFC Tomteluva Nordic

(4)

I lager 49 kr (99 kr)

chelsea-dekal-ps4-controller-1

CFC Dekal PS4 Controller

(4)

129 kr

CFC Mössa Vändbar chelsea-mossa-vandbar-1

CFC Mössa Vändbar

(13)

I lager 89 kr (129 kr)

CFC Mössa TU Marinblå chelsea-mossa-tu-marinbla-1

CFC Mössa TU Marinblå

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

 
CFC Glasunderlägg chelsea-glasunderlagg-1

CFC Glasunderlägg

(2)

I lager 79 kr (99 kr)

chelsea-mugg-fade-1

CFC Mugg Fade

(0)

I lager 99 kr

chelsea-badrock-1

CFC Badrock

(0)

I lager 349 kr

CFC SoccerStarz Hazard chelsea--soccerstarz-hazard-1

CFC SoccerStarz Hazard

(3)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Halsduk Bar chelsea-halsduk-bar-1

CFC Halsduk Bar

(3)

I lager 99 kr (149 kr)

 
chelsea-dekal-xbox-one-controller-1

CFC Dekal Xbox One Controller

(3)

I lager 129 kr

chelsea-ryggsack-swerve-1

CFC Ryggsäck Swerve

(1)

I lager 199 kr

chelsea-nyckelring-crest-1

CFC Nyckelring Crest

(2)

I lager 69 kr

CFC Bäddset Established chelsea-baddset-established-1

CFC Bäddset Established

(0)

I lager 337 kr (449 kr)

chelsea-pennfodral-nt-1

CFC Pennfodral NT

(0)

I lager 99 kr

 
chelsea-olglas-hogt-wordmark-1

CFC Ölglas Högt Wordmark

(6)

I lager Från: 129 kr

CFC Fotboll Signature chelsea-fotboll-signature-1

CFC Fotboll Signature

(1)

I lager 144 kr (169 kr)

CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå chelsea-mossa-ski-monster-morkbla-1

CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå

(5)

I lager 74 kr (99 kr)

CFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja Crest chelsea-huvtroja-crest-1

CFC Huvtröja Crest

(1)

I lager 449 kr

CFC Dekal Iphone 6 chelsea-dekal-iphone-6-1

CFC Dekal Iphone 6

(0)

I lager 99 kr (129 kr)

 
CFC Mössa Mörkblå CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 89 kr (79 kr)

chelsea-iphone-7-skal-hart-3d-1

CFC IPhone 7 Skal Hårt 3D

(0)

I lager 199 kr

chelsea-halsduk-nero-1

CFC Halsduk Nero

(6)

I lager 149 kr

CFC Iphone 6 Skal Hårt TPU chelsea-iphone-6-skal-hart-tpu-1

CFC Iphone 6 Skal Hårt TPU

(1)

I lager 95 kr (119 kr)

chelsea-flagga-since-1

CFC Flagga Since

(0)

I lager 99 kr

 
chelsea--golf-gift-tube-1

CFC Golfpaket

(1)

I lager 119 kr

CFC Bäddset Impact chelsea-baddset-impact-1

CFC Bäddset Impact

(1)

I lager 337 kr (449 kr)

chelsea-vagskylt-kr-1

CFC Vägskylt KR

(0)

I lager 99 kr

chelsea-tradgardstomte-champ-1

CFC Trädgårdstomte Champ

(0)

I lager 229 kr

CFC Tofflor Plush chelsea-tofflor-plush-1

CFC Tofflor Plush

(1)

I lager 167 kr (279 kr)

 
CFC Barset Wordmark chelsea-barset-wordmark-1

CFC Barset Wordmark

(0)

I lager 129 kr (149 kr)

CFC Badlakan Established chelsea-badlakan-established-1

CFC Badlakan Established

(1)

I lager 183 kr (229 kr)

chelsea-whiskeyglas-text-2-pack-1

CFC Whiskeyglas Text 2-Pack

(1)

I lager 149 kr

CFC Badrock Barn chelsea-badrock-barn-1

CFC Badrock Barn

(0)

I lager 279 kr

CFC Nylonfotboll All Surface chelsea-nylonfotboll-all-surface-1

CFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

 
CFC Fleecefilt Fade chelsea-fleecefilt-fade-1

CFC Fleecefilt Fade

(0)

I lager 149 kr (229 kr)

chelsea-nyckelrem-1

CFC Nyckelrem

(0)

I lager 49 kr

chelsea-keps-morkbla-1

CFC Keps Mörkblå

(7)

I lager 119 kr

CFC Skidmössa Wordmark chelsea-skidmossa-wordmark-1

CFC Skidmössa Wordmark

(0)

I lager 112 kr (149 kr)

CFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt Since chelsea-t-shirt-since-1

CFC T-Shirt Since

(0)

I lager 229 kr

 
chelsea-strumpor-trainer-1

CFC Strumpor Trainer

(0)

I lager 29 kr

chelsea-julgranskulor-crest-3-pack-1

CFC Julgranskulor Crest 3-pack

(1)

I lager 99 kr

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1 chelsea-iphone-5-skal-hart-special-1-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

chelsea-sportvaska-skyline-1

CFC Sportväska Skyline

(1)

I lager 379 kr

chelsea-gympase-fade-1

CFC Gympåse Fade

(2)

I lager 129 kr

 
chelsea-malvaktshandskar-2017-1

CFC Målvaktshandskar 2017

(0)

I lager 159 kr

CFC T-Shirt LDN SW6 MörkblåCFC T-Shirt LDN SW6 Mörkblå chelsea-t-shirt-ldn-sw6-maorkblaa-1

CFC T-Shirt LDN SW6 Mörkblå

(5)

I lager 229 kr

chelsea-haklappar-2-pack-1

CFC Haklappar 2-pack

(0)

I lager 169 kr

chelsea-mugg-och-underlagg-since-1

CFC Mugg Och Underlägg Since

(1)

I lager 99 kr

CFC Ryggsäck Fade chelsea-ryggsack-fade-1

CFC Ryggsäck Fade

(1)

I lager 149 kr (229 kr)

 
 
Visar 1-50 av 306 produkter