Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 275 produkter
CFC Badlakan Established chelsea-badlakan-established-1

CFC Badlakan Established

(1)

I lager 183 kr (229 kr)

chelsea-halsduk-conte-1

CFC Halsduk Conte

(0)

I lager 119 kr

CFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt Since chelsea-t-shirt-since-1

CFC T-Shirt Since

(0)

I lager 229 kr

CFC Bodysuit 2016 2-pack chelsea-bodysuit-2016-2-pack-1

CFC Bodysuit 2016 2-pack

(0)

I lager 199 kr (279 kr)

chelsea-whiskeyglas-text-2-pack-1

CFC Whiskeyglas Text 2-Pack

(1)

I lager 149 kr

 
chelsea-sovdress-2016-1

CFC Sovdress 2016

(0)

I lager 279 kr

chelsea-matta-big-logo-1

CFC Matta Big Logo

(3)

I lager 199 kr

chelsea-peggar-1

CFC Peggar

(1)

I lager 69 kr

CFC Regnjacka MörkblåCFC Regnjacka Mörkblå chelsea-regnjacka-morkbla-1

CFC Regnjacka Mörkblå

(0)

I lager 429 kr

CFC Huvtröja Crest Blå CFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest Blå chelsea-huvtroja-crest-bla-1

CFC Huvtröja Crest Blå

(11)

I lager 399 kr (499 kr)

 
CFC Bild Mourinho 40 X 30 chelsea-bild-mourinho-40-x-30-1

CFC Bild Mourinho 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

chelsea-traningsmugg-lion-1

CFC Träningsmugg Lion

(0)

I lager 99 kr

chelsea-iphone-7-fodral-smart-folio-1

CFC IPhone 7 Fodral Smart Folio

(0)

I lager 199 kr

CFC SoccerStarz Conte chelsea-soccerstarz-conte-1

CFC SoccerStarz Conte

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

chelsea-nyckelring-duck-1

CFC Nyckelring Duck

(1)

I lager 99 kr

 
chelsea-halsband-lader-1

CFC Läderarmband

(0)

I lager 599 kr

chelsea-affisch-lampard-29-1

CFC Affisch Lampard 29

(1)

I lager 99 kr

chelsea-dekal-till-ps4-1

CFC Dekal Till PS4

(0)

I lager 249 kr

chelsea-gympase-fade-1

CFC Gympåse Fade

(2)

I lager 129 kr

chelsea-planbok-swerve-1

CFC Plånbok Swerve

(2)

I lager 99 kr

 
chelsea-affish-willian-79-1

CFC Affish Willian 79

(0)

I lager 99 kr

CFC Bildoft chelsea-bildoft-1

CFC Bildoft

(7)

I lager 29 kr (59 kr)

chelsea-tillbehorsset-1

CFC Tillbehörsset

(0)

I lager 159 kr

CFC Bild Lampard Retro chelsea-bild-lampard-retro-1

CFC Bild Lampard Retro

(0)

I lager 188 kr (279 kr)

chelsea-scorekorthållare-executive-1

CFC Scorekorthållare Executive

(1)

I lager 169 kr

 
chelsea-nyckelring-fabregas-1

CFC Nyckelring Fabregas

(0)

I lager 49 kr

chelsea-arsbok-2016-1

CFC Årsbok 2016

(0)

I lager 149 kr

CFC Metallskylt Show Your Colours chelsea-metallskylt-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Show Your Colours

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC IPhone 7 Skin Stadium chelsea-iphone-7-skin-stadium-1

CFC IPhone 7 Skin Stadium

(0)

I lager 90 kr (129 kr)

chelsea-planbok-debossed-1

CFC Plånbok Debossed

(0)

I lager 199 kr

 
chelsea-markor-1

CFC Markör

(1)

I lager 59 kr

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12 chelsea-bild-stamford-bridge-30-x-12-1

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12

(0)

I lager 293 kr (419 kr)

CFC Mössa Text Cuff chelsea-mossa-text-cuff-1

CFC Mössa Text Cuff

(1)

I lager 112 kr (149 kr)

CFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC Träningsjacka chelsea-traningsjacka-1

CFC Träningsjacka

(0)

I lager 499 kr

chelsea-affisch-drogba-29-1

CFC Affisch Drogba 29

(0)

I lager 99 kr

 
CFC Bleacher Diego Costa chelsea-bleacher-diego-costa-1

CFC Bleacher Diego Costa

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

chelsea-aluminiumskal-iphone-7-1

CFC Aluminiumskal IPhone 7

(0)

I lager 169 kr

CFC SoccerStarz Moses chelsea-soccerstarz-moses-1

CFC SoccerStarz Moses

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

chelsea-dekal-ps3-dosa-1

CFC Dekal PS3 Dosa

(3)

I lager 149 kr

chelsea-skinnplanbok-7000-cr-1

CFC Skinnplånbok 7000 CR

(1)

I lager 179 kr

 
CFC Golfhandduk Aqua Lock chelsea-golfhandduk-aqua-lock-1

CFC Golfhandduk Aqua Lock

(0)

I lager 150 kr (299 kr)

chelsea-affisch-mourinho-4-1

CFC Affisch Mourinho 4

(0)

I lager 99 kr

CFC Ryggsäck Fade chelsea-ryggsack-fade-1

CFC Ryggsäck Fade

(1)

I lager 149 kr (229 kr)

chelsea-gympase-swerve-1

CFC Gympåse Swerve

(0)

I lager 99 kr

CFC Julstrumpa Mini Nordic chelsea-julstrumpa-mini-nordic-1

CFC Julstrumpa Mini Nordic

(0)

I lager 25 kr (49 kr)

 
chelsea-sleepsuit-bw_1105-1

CFC Sleepsuit BW

(0)

I lager 249 kr

chelsea-pinn-crest-1

CFC Pinn Crest

(1)

I lager 59 kr

chelsea-manschettknappar-crest-1

CFC Manschettknappar Crest

(1)

I lager 179 kr

CFC Dekal BlackBerry Z10 chelsea-dekal-blackberry-z10-1

CFC Dekal BlackBerry Z10

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

chelsea-universal-dekal-1

CFC Universal Dekal

(1)

I lager Från: 49 kr

 
 
Visar 1-50 av 275 produkter