Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 286 produkter
CFC Fotboll Signature chelsea-fotboll-signature-1

CFC Fotboll Signature

(1)

I lager 144 kr (169 kr)

CFC Fotboll Sprint chelsea-fotboll-sprint-1

CFC Fotboll Sprint

(0)

I lager 83 kr (139 kr)

CFC Silikonarmband chelsea-silikonarmband-1

CFC Silikonarmband

(4)

I lager 9 kr (59 kr)

chelsea-keps-mellanbla-1

CFC Keps Mellanblå

(4)

I lager 99 kr

CFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja CrestCFC Huvtröja Crest chelsea-huvtroja-crest-1

CFC Huvtröja Crest

(1)

I lager 449 kr

 
chelsea-gympase-swerve-1

CFC Gympåse Swerve

(0)

I lager 99 kr

chelsea-haklappar-2-pack-1

CFC Haklappar 2-pack

(0)

I lager 169 kr

chelsea-dekal-ps3-dosa-1

CFC Dekal PS3 Dosa

(3)

I lager 149 kr

chelsea-bodysuit-2017-1

CFC Bodysuit 2017

(0)

I lager 249 kr

chelsea-nappar-maskot-1

CFC Nappar Maskot

(0)

I lager 79 kr

 
CFC Mössa Mörkblå CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 89 kr (79 kr)

CFC Mössa Text Cuff chelsea-mossa-text-cuff-1

CFC Mössa Text Cuff

(1)

I lager 112 kr (149 kr)

CFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC Träningsjacka chelsea-traningsjacka-1

CFC Träningsjacka

(0)

I lager 499 kr

CFC Bild Fabregas 40 X 30 chelsea-bild-fabregas-40-x-30-1

CFC Bild Fabregas 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

 
chelsea-nyckelring-italian-leather-1

CFC Nyckelring Italian Leather

(0)

I lager 149 kr

CFC Bäddset Dubbel Established chelsea-baddset-dubbel-established-1

CFC Bäddset Dubbel Established

(0)

I lager 412 kr (549 kr)

CFC Halsduk Bar chelsea-halsduk-bar-1

CFC Halsduk Bar

(3)

I lager 99 kr (149 kr)

chelsea-dekal-ps3-konsoll-1

CFC Dekal PS3 Konsoll

(0)

I lager 269 kr

CFC örhänge Sterling Silver Stud chelsea-orhange-sterling-silver-stud-1

CFC örhänge Sterling Silver Stud

(0)

I lager 179 kr

 
chelsea-affisch-mourinho-4-1

CFC Affisch Mourinho 4

(0)

I lager 99 kr

chelsea-dekal-till-ps4-1

CFC Dekal Till PS4

(0)

I lager 249 kr

chelsea-skovaska-fade-1

CFC Skoväska Fade

(1)

I lager 129 kr

chelsea-mugg-fade-1

CFC Mugg Fade

(0)

I lager 99 kr

chelsea-affisch-diego-costa-19-1

CFC Affisch Diego Costa 19

(0)

I lager 99 kr

 
chelsea-lunchvaska-messenger-1

CFC Lunchväska Messenger

(0)

I lager 179 kr

chelsea-skylt-hemmaomkladningsrum-1

CFC Skylt Hemmaomklädningsrum

(2)

I lager 99 kr

chelsea-armband-chunky-1

CFC Armband Chunky

(0)

I lager 569 kr

CFC Dekal HTC One chelsea-dekal-htc-one-1

CFC Dekal HTC One

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

chelsea-universal-dekal-1

CFC Universal Dekal

(1)

I lager Från: 49 kr

 
chelsea-nyckelring-diego-costa-1

CFC Nyckelring Diego Costa

(0)

I lager 49 kr

chelsea-affisch-pedro-47-1

CFC Affisch Pedro 47

(0)

I lager 99 kr

chelsea-fotboll-signature-metallic-1

CFC Fotboll Signature Metallic

(1)

I lager 179 kr

CFC Tandborstar Barn 2-Pack chelsea-tandborstar-barn-2-pack-1

CFC Tandborstar Barn 2-Pack

(0)

I lager 99 kr

chelsea-lagtomte-1

CFC Lagtomte

(0)

I lager 179 kr

 
CFC Mössa TU Marinblå chelsea-mossa-tu-marinbla-1

CFC Mössa TU Marinblå

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

chelsea-planbok-luxury-880-1

CFC Plånbok Luxury 880

(2)

I lager 359 kr

CFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké Mörkblå chelsea-pike-morkbla-1

CFC Piké Mörkblå

(6)

I lager 299 kr

CFC Bild Mourinho 40 X 30 chelsea-bild-mourinho-40-x-30-1

CFC Bild Mourinho 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

chelsea-julgranskulor-crest-3-pack-1

CFC Julgranskulor Crest 3-pack

(1)

I lager 99 kr

 
CFC Fleecefilt Established chelsea-fleecefilt-established-1

CFC Fleecefilt Established

(1)

I lager 149 kr (199 kr)

chelsea-sovrumslampa-1

CFC Sovrumslampa

(0)

I lager 279 kr

chelsea-strumpor-trainer-1

CFC Strumpor Trainer

(0)

I lager 29 kr

CFC Mössa Vändbar chelsea-mossa-vandbar-1

CFC Mössa Vändbar

(13)

I lager 89 kr (129 kr)

CFC Benskydd Ungdom chelsea-benskydd-ungdom-1

CFC Benskydd Ungdom

(0)

I lager 179 kr

 
chelsea-armband-black-inlay-1

CFC Armband Black Inlay

(0)

I lager 849 kr

chelsea-dekal-till-ps4-controller-1

CFC Dekal Till PS4 Controller

(4)

I lager 129 kr

chelsea-gympase-fade-1

CFC Gympåse Fade

(2)

I lager 129 kr

chelsea-vimpel-mini-since-1

CFC Vimpel Mini Since

(0)

I lager 79 kr

chelsea-julgranskulor-mini-10-pack-1

CFC Julgranskulor Mini 10-pack

(1)

I lager 99 kr

 
 
Visar 1-50 av 286 produkter