Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 51-100 av 276 produkter
chelsea-arsbok-2016-1

CFC Årsbok 2016

(0)

I lager 149 kr

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours chelsea-metallskylt-liten-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours

(0)

I lager 30 kr (59 kr)

chelsea-vagskylt-kr-1

CFC Vägskylt KR

(0)

I lager 99 kr

chelsea-markor-1

CFC Markör

(1)

I lager 59 kr

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12 chelsea-bild-stamford-bridge-30-x-12-1

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12

(0)

I lager 293 kr (419 kr)

 
CFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC Träningsjacka chelsea-traningsjacka-1

CFC Träningsjacka

(0)

I lager 499 kr

chelsea-affisch-drogba-29-1

CFC Affisch Drogba 29

(0)

I lager 99 kr

chelsea-traningsmugg-lion-1

CFC Träningsmugg Lion

(0)

I lager 99 kr

chelsea-iphone-7-fodral-smart-folio-1

CFC IPhone 7 Fodral Smart Folio

(0)

I lager 199 kr

CFC SoccerStarz Conte chelsea-soccerstarz-conte-1

CFC SoccerStarz Conte

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

 
chelsea-dekal-ps3-dosa-1

CFC Dekal PS3 Dosa

(3)

I lager 149 kr

chelsea-skinnplanbok-7000-cr-1

CFC Skinnplånbok 7000 CR

(1)

I lager 179 kr

CFC Golfhandduk Aqua Lock chelsea-golfhandduk-aqua-lock-1

CFC Golfhandduk Aqua Lock

(0)

I lager 150 kr (299 kr)

chelsea-affisch-mourinho-4-1

CFC Affisch Mourinho 4

(0)

I lager 99 kr

CFC Ryggsäck Fade chelsea-ryggsack-fade-1

CFC Ryggsäck Fade

(1)

I lager 149 kr (229 kr)

 
chelsea-planbok-swerve-1

CFC Plånbok Swerve

(2)

I lager 99 kr

chelsea-affish-willian-79-1

CFC Affish Willian 79

(0)

I lager 99 kr

chelsea-pinn-crest-1

CFC Pinn Crest

(1)

I lager 59 kr

chelsea-manschettknappar-crest-1

CFC Manschettknappar Crest

(1)

I lager 179 kr

CFC Dekal BlackBerry Z10 chelsea-dekal-blackberry-z10-1

CFC Dekal BlackBerry Z10

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

 
chelsea-universal-dekal-1

CFC Universal Dekal

(1)

I lager Från: 49 kr

CFC Bildoft Fabregas chelsea-bildoft-fabregas-1

CFC Bildoft Fabregas

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

chelsea-emaljmugg-1

CFC Emaljmugg

(0)

I lager 169 kr

CFC Metallskylt Show Your Colours chelsea-metallskylt-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Show Your Colours

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC IPhone 7 Skin Stadium chelsea-iphone-7-skin-stadium-1

CFC IPhone 7 Skin Stadium

(0)

I lager 90 kr (129 kr)

 
chelsea-greenlagare-med-markor-1

CFC Greenlagare Med Markör

(0)

I lager 179 kr

CFC T-Shirt LDN SW6 MörkblåCFC T-Shirt LDN SW6 MörkblåCFC T-Shirt LDN SW6 MörkblåCFC T-Shirt LDN SW6 Mörkblå chelsea-t-shirt-ldn-sw6-maorkblaa-1

CFC T-Shirt LDN SW6 Mörkblå

(5)

I lager 229 kr

CFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké Mörkblå chelsea-pike-morkbla-1

CFC Piké Mörkblå

(6)

I lager 299 kr

CFC Bleacher Diego Costa chelsea-bleacher-diego-costa-1

CFC Bleacher Diego Costa

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

chelsea-aluminiumskal-iphone-7-1

CFC Aluminiumskal IPhone 7

(0)

I lager 169 kr

 
CFC SoccerStarz Moses chelsea-soccerstarz-moses-1

CFC SoccerStarz Moses

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

chelsea-ring-silverplaterad-1

CFC Ring Silverplaterad

(2)

I lager 179 kr

CFC Mössa TU Mellanblå chelsea-mossa-tu-mellanbla-1

CFC Mössa TU Mellanblå

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

CFC Affisch Lampard 83 chelsea-affisch-lampard-83-1

CFC Affisch Lampard 83

(0)

I lager 99 kr

chelsea-armband-black-inlay-1

CFC Armband Black Inlay

(0)

I lager 849 kr

 
chelsea-dekal-xbox-one-1

CFC Dekal Xbox One

(0)

I lager 249 kr

chelsea-kurirvaska-1

CFC Kurirväska

(0)

I lager 349 kr

chelsea-gympase-swerve-1

CFC Gympåse Swerve

(0)

I lager 99 kr

CFC Julstrumpa Mini Nordic chelsea-julstrumpa-mini-nordic-1

CFC Julstrumpa Mini Nordic

(0)

I lager 25 kr (49 kr)

CFC Nyckelring Och Pinn St George chelsea-nyckelring-och-pinn-st-george-1

CFC Nyckelring Och Pinn St George

(1)

I lager 47 kr (79 kr)

 
CFC Dekal HTC One chelsea-dekal-htc-one-1

CFC Dekal HTC One

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

CFC Mobilfodral Universal chelsea-mobilfodral-universal-1

CFC Mobilfodral Universal

(2)

I lager 69 kr (229 kr)

CFC SoccerStarz Zouma chelsea-soccerstarz-zouma-1

CFC SoccerStarz Zouma

(0)

I lager 29 kr (69 kr)

CFC Skrivbordskalender 2017 chelsea-skrivbordskalender-2017-1

CFC Skrivbordskalender 2017

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

chelsea-headcover-mascot-1

CFC Headcover Mascot

(0)

I lager 399 kr

 
chelsea-badrock-1

CFC Badrock

(0)

I lager 349 kr

chelsea-headcover-pompom-driver-1

CFC Headcover Pompom Driver

(0)

I lager 249 kr

chelsea-golfpaket-executive-1

CFC Golfpaket Executive

(0)

I lager 199 kr

CFC T-Shirt Stripe Baby chelsea-t-shirt-stripe-baby-1

CFC T-Shirt Stripe Baby

(1)

I lager 112 kr (149 kr)

 
 
Visar 51-100 av 276 produkter