?>
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 51-100 av 286 produkter
chelsea-affisch-terry-34-1

CFC Affisch Terry 34

(1)

I lager 99 kr

CFC Kalender Skrivbord 2015 chelsea-desktop-calendar-2015-1

CFC Kalender Skrivbord 2015

(0)

I lager 9 kr (99 kr)

chelsea-sejdel-crest-1

CFC Sejdel Crest

(0)

I lager 179 kr

CFC Pinn Poker Chip chelsea-pinn-poker-chip-1

CFC Pinn Poker Chip

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

CFC Top Trumps 2016-17 chelsea-top-trumps-2016-17-1

CFC Top Trumps 2016-17

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

 
chelsea-bodysuit-2017-1

CFC Bodysuit 2017

(0)

I lager 249 kr

CFC Nyckelring Och Pinn St George chelsea-nyckelring-och-pinn-st-george-1

CFC Nyckelring Och Pinn St George

(1)

I lager 47 kr (79 kr)

chelsea-golfhandduk-tri-fold-1

CFC Golfhandduk Tri-Fold

(0)

I lager 279 kr

chelsea-tofflor-baby-1

CFC Tofflor Baby

(0)

I lager 199 kr

chelsea-matta-big-logo-1

CFC Matta Big Logo

(3)

I lager 199 kr

 
CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19 chelsea-iphone-5-skal-3d-diego-costa-19-1

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

CFC Body 2016 2-pack chelsea-body-2016-2-pack-1

CFC Body 2016 2-pack

(2)

I lager 199 kr (299 kr)

chelsea-ryggsack-swerve-1

CFC Ryggsäck Swerve

(1)

I lager 199 kr

CFC Glasunderlägg chelsea-glasunderlagg-1

CFC Glasunderlägg

(2)

I lager 36 kr (99 kr)

CFC Ryggsäck SV Junior chelsea-ryggsack-sv-junior-1

CFC Ryggsäck SV Junior

(0)

I lager 149 kr

 
chelsea-headcover-pompom-driver-1

CFC Headcover Pompom Driver

(0)

I lager 249 kr

CFC T-Shirt LDN SW6 MörkblåCFC T-Shirt LDN SW6 MörkblåCFC T-Shirt LDN SW6 MörkblåCFC T-Shirt LDN SW6 Mörkblå chelsea-t-shirt-ldn-sw6-maorkblaa-1

CFC T-Shirt LDN SW6 Mörkblå

(5)

I lager 229 kr

chelsea-luxury-golf-stand-bag-1

CFC Golfbag Luxury 2

(0)

I lager 1 995 kr

chelsea-olglas-hogt-wordmark-1

CFC Ölglas Högt Wordmark

(6)

I lager Från: 129 kr

chelsea-bild-diego-costa-2015-40-x-30-1

CFC Bild Diego Costa 2015 40 X 30

(1)

I lager 299 kr

 
chelsea-nyckelring-italian-leather-1

CFC Nyckelring Italian Leather

(0)

I lager 149 kr

CFC Bäddset Impact chelsea-baddset-impact-1

CFC Bäddset Impact

(1)

I lager 337 kr (449 kr)

chelsea-halsduk-fade-1

CFC Halsduk Fade

(0)

I lager 179 kr

CFC Badrock Barn chelsea-badrock-barn-1

CFC Badrock Barn

(0)

I lager 279 kr

chelsea-keps-morkbla-1

CFC Keps Mörkblå

(7)

I lager 119 kr

 
chelsea-julstrumpa-1

CFC Julstrumpa

(1)

I lager 99 kr

CFC Affisch Lampard 83 chelsea-affisch-lampard-83-1

CFC Affisch Lampard 83

(0)

I lager 99 kr

CFC Affisch Mata 30 chelsea-affisch-mata-30-1

CFC Affisch Mata 30

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

CFC Julklappssäck Luxury chelsea-julklappssack-luxury-1

CFC Julklappssäck Luxury

(0)

I lager 111 kr (159 kr)

CFC Badlakan Embroidered chelsea-badlakan-embroidered-1

CFC Badlakan Embroidered

(0)

I lager 299 kr (349 kr)

 
chelsea-mugg-fade-1

CFC Mugg Fade

(0)

I lager 99 kr

CFC Nylonfotboll All Surface chelsea-nylonfotboll-all-surface-1

CFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

chelsea-sovdress-2017-1

CFC Sovdress 2017

(0)

I lager 249 kr

chelsea-vagskylt-1

CFC Vägskylt

(5)

I lager 99 kr

chelsea-kedja-och-smycke-silverplaterat-crest-1

CFC Kedja Och Smycke Silverplaterat Crest

(0)

I lager 179 kr

 
CFC Bild Lampard Retro chelsea-bild-lampard-retro-1

CFC Bild Lampard Retro

(0)

I lager 188 kr (279 kr)

chelsea-scorekorthållare-executive-1

CFC Scorekorthållare Executive

(1)

I lager 169 kr

chelsea-nordic-christmas-stocking-1

CFC Nordic Christmas Stocking

(1)

I lager 99 kr

chelsea-sportvaska-skyline-1

CFC Sportväska Skyline

(1)

I lager 379 kr

CFC Skidmössa Wordmark chelsea-skidmossa-wordmark-1

CFC Skidmössa Wordmark

(0)

I lager 112 kr (149 kr)

 
chelsea-halsduk-conte-1

CFC Halsduk Conte

(0)

I lager 119 kr

CFC Mössa Mörkblå CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 89 kr (79 kr)

CFC Huvtröja Crest Blå CFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest Blå chelsea-huvtroja-crest-bla-1

CFC Huvtröja Crest Blå

(11)

I lager 399 kr (499 kr)

CFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC TräningsjackaCFC Träningsjacka chelsea-traningsjacka-1

CFC Träningsjacka

(0)

I lager 499 kr

 
CFC Bild Fabregas 40 X 30 chelsea-bild-fabregas-40-x-30-1

CFC Bild Fabregas 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

chelsea-julgranskulor-crest-3-pack-1

CFC Julgranskulor Crest 3-pack

(1)

I lager 99 kr

CFC Bäddset Dubbel Established chelsea-baddset-dubbel-established-1

CFC Bäddset Dubbel Established

(0)

I lager 412 kr (549 kr)

CFC Fotboll Sprint chelsea-fotboll-sprint-1

CFC Fotboll Sprint

(0)

I lager 83 kr (139 kr)

chelsea-dekal-ps3-konsoll-1

CFC Dekal PS3 Konsoll

(0)

I lager 269 kr

 
 
Visar 51-100 av 286 produkter