Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 51-100 av 287 produkter
chelsea-soccerstarz-alonso-1

CFC SoccerStarz Alonso

(0)

I lager 59 kr

chelsea-showergel-1

CFC Showergel

(0)

I lager 69 kr

CFC Bildoft  St George chelsea-bildoft--st-george-1

CFC Bildoft St George

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

chelsea-presentpapper-1

CFC Presentpapper

(1)

I lager 69 kr

CFC SoccerStarz Romeu chelsea--soccerstarz-romeu-1

CFC SoccerStarz Romeu

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

 
CFC Affisch Eto 25 chelsea-affisch-eto-25-1

CFC Affisch Eto 25

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Dekal Iphone 6 chelsea-dekal-iphone-6-1

CFC Dekal Iphone 6

(0)

I lager 99 kr (129 kr)

CFC Kudde Match Day chelsea-kudde-match-day-1

CFC Kudde Match Day

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

CFC Plånbok Skyline chelsea-planbok-skyline-1

CFC Plånbok Skyline

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

chelsea-affish-players-78-1

CFC Affish Players 78

(0)

I lager 99 kr

 
chelsea-nappflaska-dribbler-2-pack-1

CFC Nappflaska Dribbler 2-Pack

(0)

I lager 159 kr

chelsea-peggar-1

CFC Peggar

(1)

I lager 69 kr

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata chelsea-iphone-5-skal-hart-mata-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Mata

(0)

I lager 57 kr (189 kr)

chelsea-nummerplat-1

CFC Nummerplåt

(1)

I lager 99 kr

chelsea-affisch-diego-costa-58-1

CFC Affisch Diego Costa 58

(3)

I lager 99 kr

 
CFC Metallskylt Liten Show Your Colours chelsea-metallskylt-liten-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours

(0)

I lager 30 kr (59 kr)

chelsea-mugg-och-underlagg-since-1

CFC Mugg Och Underlägg Since

(1)

I lager 99 kr

chelsea-pennfodral-nt-1

CFC Pennfodral NT

(0)

I lager 99 kr

chelsea-nyckelring-duck-1

CFC Nyckelring Duck

(1)

I lager 99 kr

chelsea-headcover-executive-rescue-1

CFC Headcover Executive Rescue

(1)

I lager 299 kr

 
CFC Skyltar Multi Surface chelsea-skyltar-multi-surface-1

CFC Skyltar Multi Surface

(1)

I lager 48 kr (69 kr)

chelsea-termostrumpor-1

CFC Termostrumpor

(2)

I lager 69 kr

CFC Bleacher Diego Costa chelsea-bleacher-diego-costa-1

CFC Bleacher Diego Costa

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

chelsea-iphone-7-fodral-smart-folio-1

CFC IPhone 7 Fodral Smart Folio

(0)

I lager 199 kr

chelsea-soccerstarz-conte-1

CFC SoccerStarz Conte

(0)

I lager 59 kr

 
CFC Bildoft chelsea-bildoft-1

CFC Bildoft

(7)

I lager 29 kr (59 kr)

chelsea-tillbehorsset-1

CFC Tillbehörsset

(0)

I lager 159 kr