Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 101-150 av 287 produkter
CFC Bildoft Shirt chelsea-bildoft-shirt-1

CFC Bildoft Shirt

(3)

I lager 29 kr (39 kr)

CFC SoccerStarz Azpilicueta chelsea-soccerstarz-azpilicueta-1

CFC SoccerStarz Azpilicueta

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D SS chelsea-iphone-5-skal-3d-ss-1

CFC Iphone-5-skal 3D SS

(0)

I lager 119 kr (199 kr)

CFC Boxningshandskar Mini chelsea-boxningshandskar-mini-1

CFC Boxningshandskar Mini

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

chelsea-gympase-swerve-1

CFC Gympåse Swerve

(0)

I lager 99 kr

 
CFC Julstrumpa Mini Nordic chelsea-julstrumpa-mini-nordic-1

CFC Julstrumpa Mini Nordic

(0)

I lager 25 kr (49 kr)

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12 chelsea-bild-stamford-bridge-30-x-12-1

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12

(0)

I lager 293 kr (419 kr)

chelsea-halsduk-nero-1

CFC Halsduk Nero

(6)

I lager 149 kr

chelsea-solglasogon-aviator-tt-1

CFC Solglasögon Aviator TT

(0)

I lager 299 kr

chelsea-affisch-fabregas-61-1

CFC Affisch Fabregas 61

(2)

I lager 99 kr

 
CFC Skrivbordskalender 2017 chelsea-skrivbordskalender-2017-1

CFC Skrivbordskalender 2017

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

chelsea-headcover-mascot-1

CFC Headcover Mascot

(0)

I lager 399 kr

chelsea-planbok-debossed-1

CFC Plånbok Debossed

(0)

I lager 199 kr

chelsea-ring-silverplaterad-1

CFC Ring Silverplaterad

(2)

I lager 179 kr

CFC Mössa TU Mellanblå chelsea-mossa-tu-mellanbla-1

CFC Mössa TU Mellanblå

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

 
CFC Golfhandduk Aqua Lock chelsea-golfhandduk-aqua-lock-1

CFC Golfhandduk Aqua Lock

(0)

I lager 150 kr (299 kr)

chelsea-affisch-terry-34-1

CFC Affisch Terry 34

(1)

I lager 99 kr

chelsea-mask-fabregas-1

CFC Mask Fabregas

(0)

I lager 49 kr

CFC Bäddset Patch chelsea-baddset-patch-1

CFC Bäddset Patch

(4)

I lager 337 kr (449 kr)

CFC Bleacher Mourinho chelsea-bleacher-mourinho-1

CFC Bleacher Mourinho

(0)

I lager 199 kr (349 kr)

 
CFC Bild Squad 20 X 15 chelsea-bild-squad-20-x-15-1

CFC Bild Squad 20 X 15

(0)

I lager 70 kr (139 kr)

chelsea-armband-festival-2-pack-1

CFC Armband Festival 2-Pack

(0)

I lager 59 kr

CFC Nyckelring Och Pinn St George chelsea-nyckelring-och-pinn-st-george-1

CFC Nyckelring Och Pinn St George

(1)

I lager 47 kr (79 kr)

chelsea-golfhandduk-tri-fold-1

CFC Golfhandduk Tri-Fold

(0)

I lager 279 kr

chelsea-hangsmycke-rostfritt-crest-1

CFC Hängsmycke Rostfritt Crest

(1)

I lager 349 kr

 
chelsea-dekal-ps3-konsoll-slim-1

CFC Dekal PS3 Konsoll (Slim)

(0)

I lager 249 kr

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho chelsea-iphone-5-skal-3d-mourinho-1

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

chelsea-skylt-retro-logo-1

CFC Skylt Retro Logo

(1)

I lager 99 kr

chelsea-ryggsack-skyline-1

CFC Ryggsäck Skyline

(0)

I lager 199 kr

CFC Badlakan Established chelsea-badlakan-established-1

CFC Badlakan Established

(1)

I lager 183 kr (229 kr)

 
chelsea-sleepsuit-bw_1105-1

CFC Sleepsuit BW

(0)

I lager 249 kr

chelsea-headcover-pompom-driver-1

CFC Headcover Pompom Driver

(0)

I lager 249 kr

CFC T-Shirt LDN SW6 MörkblåCFC T-Shirt LDN SW6 MörkblåCFC T-Shirt LDN SW6 MörkblåCFC T-Shirt LDN SW6 Mörkblå chelsea-t-shirt-ldn-sw6-maorkblaa-1

CFC T-Shirt LDN SW6 Mörkblå

(5)

I lager 229 kr

chelsea-luxury-golf-stand-bag-1

CFC Golfbag Luxury 2

(0)

I lager 1 995 kr

chelsea-solglasogon-sport-wrap-1

CFC Solglasögon Sport Wrap

(1)

I lager 299 kr

 
chelsea-affisch-oscar-64-1

CFC Affisch Oscar 64

(1)

I lager 99 kr

CFC Bäddset Established chelsea-baddset-established-1

CFC Bäddset Established

(0)

I lager 337 kr (449 kr)

chelsea-headcover-heritage-driver-1

CFC Headcover Heritage Driver

(0)

I lager 399 kr

chelsea-badrock-1

CFC Badrock

(0)

I lager 349 kr

chelsea-julstrumpa-1

CFC Julstrumpa

(1)

I lager 99 kr