Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 101-150 av 276 produkter
CFC Bild Squad 20 X 15 chelsea-bild-squad-20-x-15-1

CFC Bild Squad 20 X 15

(0)

I lager 70 kr (139 kr)

CFC Armband Festival 2-Pack chelsea-armband-festival-2-pack-1

CFC Armband Festival 2-Pack

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

chelsea-keps-morkbla-1

CFC Keps Mörkblå

(7)

I lager 119 kr

chelsea-julstrumpa-1

CFC Julstrumpa

(1)

I lager 99 kr

CFC örhänge Sterling Silver Stud chelsea-orhange-sterling-silver-stud-1

CFC örhänge Sterling Silver Stud

(0)

I lager 179 kr

 
chelsea-stiftorhange-rostfritt-1

CFC Stiftörhänge Rostfritt

(2)

I lager 129 kr

chelsea-dekal-xbox-one-controller-1

CFC Dekal Xbox One Controller

(3)

I lager 129 kr

chelsea-sportvaska-fade-1

CFC Sportväska Fade

(1)

I lager 449 kr

chelsea-ryggsack-skyline-1

CFC Ryggsäck Skyline

(0)

I lager 199 kr

CFC Ryggsäck SV Junior chelsea-ryggsack-sv-junior-1

CFC Ryggsäck SV Junior

(0)

I lager 149 kr

 
chelsea-vagskylt-1

CFC Vägskylt

(5)

I lager 99 kr

chelsea-kedja-och-smycke-silverplaterat-crest-1

CFC Kedja Och Smycke Silverplaterat Crest

(0)

I lager 179 kr

chelsea-rubber-badanka-dinghy-1

CFC Rubber Badanka Dinghy

(0)

I lager 99 kr

chelsea-affisch-diego-costa-58-1

CFC Affisch Diego Costa 58

(3)

I lager 99 kr

CFC Bäddset Established chelsea-baddset-established-1

CFC Bäddset Established

(0)

I lager 337 kr (449 kr)

 
chelsea-headcover-heritage-driver-1

CFC Headcover Heritage Driver

(0)

I lager 399 kr

CFC Badrock Barn chelsea-badrock-barn-1

CFC Badrock Barn

(0)

I lager 279 kr

CFC Mössa Mörkblå CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 89 kr (79 kr)

chelsea-planbok-luxury-880-1

CFC Plånbok Luxury 880

(2)

I lager 359 kr

chelsea-svettband-1

CFC Svettband

(2)

I lager 99 kr

 
chelsea-metallskylt-no1-fan-1

CFC Metallskylt No1 Fan

(1)

I lager 69 kr

CFC Top Trumps 2016-17 chelsea-top-trumps-2016-17-1

CFC Top Trumps 2016-17

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

chelsea-bodysuit-2017-1

CFC Bodysuit 2017

(0)

I lager 249 kr

chelsea-dekal-ps3-konsoll-1

CFC Dekal PS3 Konsoll

(0)

I lager 269 kr

chelsea-kedja-och-smycke-sterling-silver-crest-1

CFC Kedja Och Smycke Sterling Silver Crest

(0)

I lager 479 kr

 
chelsea-dekal-iphone-6-1

CFC Dekal Iphone 6

(0)

I lager 129 kr

CFC Kudde Match Day chelsea-kudde-match-day-1

CFC Kudde Match Day

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

chelsea-ryggsack-swerve-1

CFC Ryggsäck Swerve

(1)

I lager 199 kr

chelsea-glasunderlagg-1

CFC Glasunderlägg

(2)

I lager 29 kr

chelsea-halsduk-conte-1

CFC Halsduk Conte

(0)

I lager 119 kr

 
chelsea-skylt-hemmaomkladningsrum-1

CFC Skylt Hemmaomklädningsrum

(2)

I lager 99 kr

chelsea-armband-chunky-1

CFC Armband Chunky

(0)

I lager 569 kr

chelsea-tapetbard-1

CFC Tapetbård

(2)

I lager 149 kr

chelsea-nummerplat-1

CFC Nummerplåt

(1)

I lager 99 kr

chelsea-affisch-drogba-63-1

CFC Affisch Drogba 63

(1)

I lager 99 kr

 
chelsea-halsduk-fade-1

CFC Halsduk Fade

(0)

I lager 179 kr

CFC Mössa TU Marinblå chelsea-mossa-tu-marinbla-1

CFC Mössa TU Marinblå

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

chelsea-keps-db-1

CFC Keps DB

(8)

I lager 219 kr

CFC Inbjudningskort chelsea-inbjudningskort-1

CFC Inbjudningskort

(0)

I lager 21 kr (69 kr)

chelsea-mugg-stadium-1

CFC Mugg Stadium

(2)

I lager 89 kr

 
chelsea-termostrumpor-1

CFC Termostrumpor

(2)

I lager 69 kr

CFC Pinn Poker Chip chelsea-pinn-poker-chip-1

CFC Pinn Poker Chip

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

CFC Nylonfotboll All Surface chelsea-nylonfotboll-all-surface-1

CFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

chelsea-sovdress-2017-1

CFC Sovdress 2017

(0)

I lager 249 kr

CFC Mössa Vändbar chelsea-mossa-vandbar-1

CFC Mössa Vändbar

(13)

I lager 89 kr (129 kr)

 
CFC Benskydd Ungdom chelsea-benskydd-ungdom-1

CFC Benskydd Ungdom

(0)

I lager 179 kr

CFC SoccerStarz Cahill chelsea-soccerstarz-cahill-1

CFC SoccerStarz Cahill

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

chelsea-fåtolj-cool-1

CFC Fåtölj Cool

(0)

I lager 299 kr

CFC Iphone-5-skal 3D SS chelsea-iphone-5-skal-3d-ss-1

CFC Iphone-5-skal 3D SS

(0)

I lager 119 kr (199 kr)

CFC Boxningshandskar Mini chelsea-boxningshandskar-mini-1

CFC Boxningshandskar Mini

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

 
 
Visar 101-150 av 276 produkter