Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr
Goda chanser för Julleverans
beställ senast 19/12 kl 13.

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 101-150 av 292 produkter
chelsea-bodysuit-2017-1

CFC Bodysuit 2017

(0)

I lager 249 kr

chelsea-golfbollar-1

CFC Golfbollar

(1)

I lager 129 kr

chelsea-planbok-luxury-880-1

CFC Plånbok Luxury 880

(2)

I lager 359 kr

CFC Skyltar Multi Surface chelsea-skyltar-multi-surface-1

CFC Skyltar Multi Surface

(1)

I lager 48 kr (69 kr)

CFC Plånbok Skyline chelsea-planbok-skyline-1

CFC Plånbok Skyline

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

 
CFC Dagbok 2018 chelsea-dagbok-2018-1

CFC Dagbok 2018

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Nyckelring Duck chelsea-nyckelring-duck-1

CFC Nyckelring Duck

(1)

I lager 19 kr (99 kr)

CFC SoccerStarz Cahill chelsea-soccerstarz-cahill-1

CFC SoccerStarz Cahill

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

chelsea-fåtolj-cool-1

CFC Fåtölj Cool

(0)

I lager 299 kr

CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4 chelsea-iphone-5-skal-3d-fabregas-4-1

CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

 
CFC Fickkalender 2016 chelsea-fickkalender-2016-1

CFC Fickkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

CFC Metallskylt Show Your Colours chelsea-metallskylt-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Show Your Colours

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

chelsea-kudde-big-crest-1

CFC Kudde Big Crest

(0)

I lager 229 kr

chelsea-manschettknappar-rostfria-crest-border-1

CFC Manschettknappar Rostfria Crest Border

(0)

I lager 329 kr

chelsea-tapetbard-1

CFC Tapetbård

(2)

I lager 149 kr

 
CFC Bild Mourinho 20 X 15 chelsea-bild-mourinho-20-x-15-1

CFC Bild Mourinho 20 X 15

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

chelsea-moccasiner-svart-1

CFC Moccasiner Svart

(0)

I lager 449 kr

chelsea-sovdress-2017-1

CFC Sovdress 2017

(0)

I lager 249 kr

chelsea-sovdress-ts-1

CFC Sovdress TS

(0)

I lager 279 kr

chelsea-peggar-1

CFC Peggar

(1)

I lager 69 kr

 
chelsea-teddybjorn-solid-1

CFC Teddybjörn Solid

(1)

I lager 99 kr

chelsea-skylt-hemmalag-1

CFC Skylt Hemmalag

(8)

I lager 99 kr

chelsea-mask-fabregas-1

CFC Mask Fabregas

(0)

I lager 49 kr

chelsea-sejdel-crest-1

CFC Sejdel Crest

(0)

I lager 179 kr

chelsea-planbok-swerve-1

CFC Plånbok Swerve

(2)

I lager 99 kr

 
CFC Plånbok Rfid chelsea-planbok-rfid-1

CFC Plånbok Rfid

(0)

I lager 244 kr (349 kr)

chelsea-skinnplanbok-7000-cr-1

CFC Skinnplånbok 7000 CR

(1)

I lager 179 kr

CFC SoccerStarz Essien chelsea--soccerstarz-essien-1

CFC SoccerStarz Essien

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Strumpor Herr chelsea-strumpor-herr-1

CFC Strumpor Herr

(27)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19 chelsea-iphone-5-skal-3d-diego-costa-19-1

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

 
CFC Väggkalender 2016 chelsea-vaggkalender-2016-1

CFC Väggkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (159 kr)

CFC Skrivbordskalender 2017 chelsea-skrivbordskalender-2017-1

CFC Skrivbordskalender 2017

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

chelsea-kudde-kit-1

CFC Kudde Kit

(0)

I lager 229 kr

chelsea-flagga-shirt-1

CFC Flagga Shirt

(0)

I lager 229 kr

chelsea-kedja-och-smycke-silverplaterat-crest-1

CFC Kedja Och Smycke Silverplaterat Crest

(0)

I lager 179 kr

 
CFC Iphone 5 Skal Hårt Lampard chelsea-iphone-5-skal-hart-lampard-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Lampard

(0)

I lager 99 kr (189 kr)

chelsea-solglasogon-aviator-tt-1

CFC Solglasögon Aviator TT

(0)

I lager 299 kr

chelsea-bild-diego-costa-2015-40-x-30-1

CFC Bild Diego Costa 2015 40 X 30

(1)

I lager 299 kr

chelsea-traningsmugg-lion-1

CFC Träningsmugg Lion

(0)

I lager 99 kr

CFC Bild Squad 20 X 15 chelsea-bild-squad-20-x-15-1

CFC Bild Squad 20 X 15

(0)

I lager 42 kr (139 kr)

 
chelsea-golfmarkor-poker-1

CFC Golfmarkör Poker

(1)

I lager 99 kr

CFC Kalender Skrivbord 2015 chelsea-desktop-calendar-2015-1

CFC Kalender Skrivbord 2015

(0)

I lager 9 kr (99 kr)

CFC Tandborstar Barn 2-Pack chelsea-tandborstar-barn-2-pack-1

CFC Tandborstar Barn 2-Pack

(0)

I lager 99 kr

CFC Halsduk RT chelsea-halsduk-rt-1

CFC Halsduk RT

(0)

I lager 139 kr (199 kr)

chelsea-halsduk-ss-1

CFC Halsduk SS

(0)

I lager 229 kr

 
CFC SoccerStarz Romeu chelsea--soccerstarz-romeu-1

CFC SoccerStarz Romeu

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Affisch Eto 25 chelsea-affisch-eto-25-1

CFC Affisch Eto 25

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

chelsea-nordic-christmas-stocking-1

CFC Nordic Christmas Stocking

(1)

I lager 99 kr

chelsea-arsbok-2016-1

CFC Årsbok 2016

(0)

I lager 149 kr

CFC Mössa Hat Trick chelsea-mossa-hat-trick-1

CFC Mössa Hat Trick

(0)

I lager 199 kr

 
 
Visar 101-150 av 292 produkter