?>
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 293 produkter
chelsea-badrock-1

CFC Badrock

(0)

I lager 349 kr

chelsea-affisch-squad-54-1

CFC Affisch Squad 54

(0)

I lager 99 kr

CFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt Since chelsea-t-shirt-since-1

CFC T-Shirt Since

(0)

I lager 229 kr

chelsea-haklappar-2-pack-1

CFC Haklappar 2-pack

(0)

I lager 169 kr

chelsea-skylt-retro-logo-1

CFC Skylt Retro Logo

(1)

I lager 99 kr

 
chelsea-bodysuit-2017-1

CFC Bodysuit 2017

(0)

I lager 249 kr

CFC Fotboll Signature chelsea-fotboll-signature-1

CFC Fotboll Signature

(1)

I lager 144 kr (169 kr)

CFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké MörkblåCFC Piké Mörkblå chelsea-pike-morkbla-1

CFC Piké Mörkblå

(6)

I lager 299 kr

chelsea-mugg-fade-1

CFC Mugg Fade

(0)

I lager 99 kr

chelsea-teddybjorn-timmy-1

CFC Teddybjörn Timmy

(0)

I lager 159 kr

 
CFC Mössa Vändbar chelsea-mossa-vandbar-1

CFC Mössa Vändbar

(13)

I lager 89 kr (129 kr)

chelsea-dekal-ps3-konsoll-1

CFC Dekal PS3 Konsoll

(0)

I lager 269 kr

CFC örhänge Sterling Silver Stud chelsea-orhange-sterling-silver-stud-1

CFC örhänge Sterling Silver Stud

(0)

I lager 179 kr

CFC Affisch Mata 30 chelsea-affisch-mata-30-1

CFC Affisch Mata 30

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

chelsea-sejdel-freezer-1

CFC Sejdel Freezer

(1)

I lager 119 kr

 
CFC Tofflor Plush chelsea-tofflor-plush-1

CFC Tofflor Plush

(1)

I lager 167 kr (279 kr)

chelsea-sovrumslampa-1

CFC Sovrumslampa

(0)

I lager 279 kr

chelsea-kudde-kit-1

CFC Kudde Kit

(0)

I lager 229 kr

chelsea-skylt-hemmaomkladningsrum-1

CFC Skylt Hemmaomklädningsrum

(2)

I lager 99 kr

chelsea-kedja-och-smycke-silverplaterat-crest-1

CFC Kedja Och Smycke Silverplaterat Crest

(0)

I lager 179 kr

 
CFC T-Shirt Baby chelsea-t-shirt-baby-1

CFC T-Shirt Baby

(3)

I lager 119 kr (159 kr)

chelsea-dekal-xbox-360-slim-1

CFC Dekal Xbox 360 (Slim)

(0)

I lager 229 kr

CFC Iphone-5-skal 3D SS chelsea-iphone-5-skal-3d-ss-1

CFC Iphone-5-skal 3D SS

(0)

I lager 119 kr (199 kr)

chelsea-sportvaska-fade-1

CFC Sportväska Fade

(1)

I lager 449 kr

CFC Golfmarkör Casino chelsea-golfmarkor-casino-1

CFC Golfmarkör Casino

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

 
chelsea-affisch-diego-costa-19-1

CFC Affisch Diego Costa 19

(0)

I lager 99 kr

chelsea-traningsmugg-dribbler-1

CFC Träningsmugg Dribbler

(0)

I lager 119 kr

CFC Mössa TU Marinblå chelsea-mossa-tu-marinbla-1

CFC Mössa TU Marinblå

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

chelsea-luxury-golf-stand-bag-1

CFC Golfbag Luxury 2

(0)

I lager 1 995 kr

 
chelsea-solglasogon-sport-wrap-1

CFC Solglasögon Sport Wrap

(1)

I lager 299 kr

chelsea-affisch-drogba-63-1

CFC Affisch Drogba 63

(1)

I lager 99 kr

chelsea-arsbok-2016-1

CFC Årsbok 2016

(0)

I lager 149 kr

CFC Bodysuit 2016 2-pack chelsea-bodysuit-2016-2-pack-1

CFC Bodysuit 2016 2-pack

(0)

I lager 199 kr (279 kr)

CFC Tandborstar Barn 2-Pack chelsea-tandborstar-barn-2-pack-1

CFC Tandborstar Barn 2-Pack

(0)

I lager 99 kr

 
chelsea-halsduk-rt-1

CFC Halsduk RT

(0)

I lager 199 kr

chelsea-ansiktsduk-1

CFC Ansiktsduk

(7)

I lager 39 kr

CFC Ryggsäck Stamford Rules Junior chelsea-backpack-junior-1

CFC Ryggsäck Stamford Rules Junior

(0)

I lager 179 kr

chelsea--golf-gift-tube-1

CFC Golfpaket

(1)

I lager 119 kr

chelsea-affisch-lampard-29-1

CFC Affisch Lampard 29

(1)

I lager 99 kr

 
chelsea-mask-fabregas-1

CFC Mask Fabregas

(0)

I lager 49 kr

chelsea-termostrumpor-1

CFC Termostrumpor

(2)

I lager 69 kr

chelsea-traningsmugg-lion-1

CFC Träningsmugg Lion

(0)

I lager 99 kr

CFC T-shirt Merry ChristmasCFC T-shirt Merry ChristmasCFC T-shirt Merry ChristmasCFC T-shirt Merry ChristmasCFC T-shirt Merry ChristmasCFC T-shirt Merry Christmas chelsea-t-shirt-merry-christmas-1

CFC T-shirt Merry Christmas

(0)

I lager 229 kr

chelsea-pappersboll-1

CFC Pappersboll

(0)

I lager 99 kr

 
chelsea-nyckelring-crest-1

CFC Nyckelring Crest

(2)

I lager 69 kr

chelsea-tofflor-baby-1

CFC Tofflor Baby

(0)

I lager 199 kr

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho chelsea-iphone-5-skal-3d-mourinho-1

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

CFC Kudde Match Day chelsea-kudde-match-day-1

CFC Kudde Match Day

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

chelsea-whiskeyglas-text-2-pack-1

CFC Whiskeyglas Text 2-Pack

(1)

I lager 149 kr

 
 
Visar 1-50 av 293 produkter