Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 1-50 av 276 produkter
chelsea-skylt-no-parking-1

CFC Skylt No Parking

(9)

I lager 99 kr

chelsea-kaptensbindel-1

CFC Kaptensbindel

(6)

I lager 79 kr

chelsea-keps-mellanbla-1

CFC Keps Mellanblå

(4)

I lager 99 kr

CFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt SinceCFC T-Shirt Since chelsea-t-shirt-since-1

CFC T-Shirt Since

(0)

I lager 229 kr

CFC Plånbok Skyline chelsea-planbok-skyline-1

CFC Plånbok Skyline

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

 
chelsea-sleepsuit-bw_1105-1

CFC Sleepsuit BW

(0)

I lager 249 kr

chelsea-dekal-xbox-one-controller-1

CFC Dekal Xbox One Controller

(3)

I lager 129 kr

chelsea-ryggsack-skyline-1

CFC Ryggsäck Skyline

(0)

I lager 199 kr

CFC Silikonarmband chelsea-silikonarmband-1

CFC Silikonarmband

(4)

I lager 9 kr (59 kr)

CFC Dekal Iphone 6 chelsea-dekal-iphone-6-1

CFC Dekal Iphone 6

(0)

I lager 99 kr (129 kr)

 
chelsea-ryggsack-swerve-1

CFC Ryggsäck Swerve

(1)

I lager 199 kr

chelsea-resemugg-aluminium-1

CFC Resemugg Aluminium

(0)

I lager 149 kr

CFC Mössa Mellanblå CFC Mössa Mellanblå chelsea-mossa-mellanbla-1

CFC Mössa Mellanblå

(11)

I lager 89 kr (79 kr)

CFC Affisch Mata 33 chelsea-affisch-mata-33-1

CFC Affisch Mata 33

(0)

I lager 99 kr

CFC SoccerStarz Romeu chelsea--soccerstarz-romeu-1

CFC SoccerStarz Romeu

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

 
CFC SoccerStarz Azpilicueta chelsea-soccerstarz-azpilicueta-1

CFC SoccerStarz Azpilicueta

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4 chelsea-iphone-5-skal-3d-fabregas-4-1

CFC Iphone-5-skal 3D Fabregas 4

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

chelsea-sparkcykel-folding-1

CFC Sparkcykel Folding

(0)

I lager 479 kr

chelsea-gympase-skyline-1

CFC Gympåse Skyline

(0)

I lager 119 kr

chelsea-dagbok-2018-1

CFC Dagbok 2018

(0)

I lager 99 kr

 
chelsea-kylskapsmagnet-fyrkant-2

CFC Kylskåpsmagnet Fyrkant

(1)

I lager 69 kr

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1 chelsea-iphone-5-skal-hart-special-1-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

chelsea-solglasogon-sport-wrap-1

CFC Solglasögon Sport Wrap

(1)

I lager 299 kr

CFC Bild Mourinho 20 X 15 chelsea-bild-mourinho-20-x-15-1

CFC Bild Mourinho 20 X 15

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

chelsea-julgranskulor-crest-3-pack-1

CFC Julgranskulor Crest 3-pack

(1)

I lager 99 kr

 
CFC T-shirt Merry ChristmasCFC T-shirt Merry ChristmasCFC T-shirt Merry ChristmasCFC T-shirt Merry ChristmasCFC T-shirt Merry ChristmasCFC T-shirt Merry Christmas chelsea-t-shirt-merry-christmas-1

CFC T-shirt Merry Christmas

(0)

I lager 229 kr

CFC Pappersboll chelsea-pappersboll-1

CFC Pappersboll

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

chelsea-kudde-big-crest-1

CFC Kudde Big Crest

(0)

I lager 229 kr

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll chelsea-dekal-xbox-360-konsoll-1

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll

(0)

I lager 249 kr

chelsea-borste-och-markor-1

CFC Borste Och Markör

(0)

I lager 129 kr

 
chelsea-pin-street-sign-1

CFC Pin Street Sign

(0)

I lager 39 kr

chelsea-mask-drogba-1

CFC Mask Drogba

(2)

I lager 49 kr

chelsea-sejdel-crest-1

CFC Sejdel Crest

(0)

I lager 179 kr

chelsea-tradgardstomte-champ-1

CFC Trädgårdstomte Champ

(0)

I lager 229 kr

chelsea-julgranskulor-star-3-pack-1

CFC Julgranskulor Star 3-pack

(2)

I lager 99 kr

 
chelsea-nyckelrem-1

CFC Nyckelrem

(0)

I lager 49 kr

chelsea-julklappssack-1

CFC Julklappssäck

(0)

I lager 99 kr

chelsea-dekal-ps3-konsoll-slim-1

CFC Dekal PS3 Konsoll (Slim)

(0)

I lager 249 kr

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19 chelsea-iphone-5-skal-3d-diego-costa-19-1

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

 
chelsea-affisch-pedro-47-1

CFC Affisch Pedro 47

(0)

I lager 99 kr

CFC Fodral Surfplatta Universal chelsea-fodral-surfplatta-universal-1

CFC Fodral Surfplatta Universal

(0)

I lager 175 kr (349 kr)

chelsea-fotboll-photo-signature-1

CFC Fotboll Photo Signature

(0)

I lager 229 kr

chelsea-planbok-rfid-1

CFC Plånbok Rfid

(0)

I lager 349 kr

chelsea-dekal-xbox-360-dosa-1

CFC Dekal Xbox 360 Dosa

(1)

I lager 149 kr

 
chelsea-vast-1

CFC Väst

(0)

I lager 399 kr

chelsea-halsduk-nero-1

CFC Halsduk Nero

(6)

I lager 149 kr

CFC Barset Wordmark chelsea-barset-wordmark-1

CFC Barset Wordmark

(0)

I lager 129 kr (149 kr)

chelsea-bild-diego-costa-2015-40-x-30-1

CFC Bild Diego Costa 2015 40 X 30

(1)

I lager 299 kr

CFC Tomteluva chelsea-tomteluva-1

CFC Tomteluva

(4)

I lager 49 kr (79 kr)

 
 
Visar 1-50 av 276 produkter