Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 151-200 av 276 produkter
CFC Affisch Lampard 83 chelsea-affisch-lampard-83-1

CFC Affisch Lampard 83

(0)

I lager 99 kr

chelsea-armband-black-inlay-1

CFC Armband Black Inlay

(0)

I lager 849 kr

chelsea-dekal-xbox-one-1

CFC Dekal Xbox One

(0)

I lager 249 kr

chelsea-kurirvaska-1

CFC Kurirväska

(0)

I lager 349 kr

chelsea-gympase-swerve-1

CFC Gympåse Swerve

(0)

I lager 99 kr

 
CFC Julstrumpa Mini Nordic chelsea-julstrumpa-mini-nordic-1

CFC Julstrumpa Mini Nordic

(0)

I lager 25 kr (49 kr)

CFC Nyckelring Och Pinn St George chelsea-nyckelring-och-pinn-st-george-1

CFC Nyckelring Och Pinn St George

(1)

I lager 47 kr (79 kr)

chelsea-golfhandduk-tri-fold-1

CFC Golfhandduk Tri-Fold

(0)

I lager 279 kr

CFC Dekal HTC One chelsea-dekal-htc-one-1

CFC Dekal HTC One

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå chelsea-mossa-ski-monster-morkbla-1

CFC Mössa Ski Mönster Mörkblå

(5)

I lager 74 kr (99 kr)

 
CFC Mobilfodral Universal chelsea-mobilfodral-universal-1

CFC Mobilfodral Universal

(2)

I lager 69 kr (229 kr)

CFC SoccerStarz Zouma chelsea-soccerstarz-zouma-1

CFC SoccerStarz Zouma

(0)

I lager 29 kr (69 kr)

CFC Skrivbordskalender 2017 chelsea-skrivbordskalender-2017-1

CFC Skrivbordskalender 2017

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

chelsea-headcover-mascot-1

CFC Headcover Mascot

(0)

I lager 399 kr

chelsea-badrock-1

CFC Badrock

(0)

I lager 349 kr

 
chelsea-headcover-pompom-driver-1

CFC Headcover Pompom Driver

(0)

I lager 249 kr

chelsea-golfpaket-executive-1

CFC Golfpaket Executive

(0)

I lager 199 kr

CFC T-Shirt Stripe Baby chelsea-t-shirt-stripe-baby-1

CFC T-Shirt Stripe Baby

(1)

I lager 112 kr (149 kr)

CFC Bleacher Hazard chelsea-bleacher-hazard-1

CFC Bleacher Hazard

(0)

I lager 105 kr (349 kr)

 
CFC Bild Squad 20 X 15 chelsea-bild-squad-20-x-15-1

CFC Bild Squad 20 X 15

(0)

I lager 70 kr (139 kr)

chelsea-armband-festival-2-pack-1

CFC Armband Festival 2-Pack

(0)

I lager 59 kr

chelsea-julstrumpa-1

CFC Julstrumpa

(1)

I lager 99 kr

CFC örhänge Sterling Silver Stud chelsea-orhange-sterling-silver-stud-1

CFC örhänge Sterling Silver Stud

(0)

I lager 179 kr

chelsea-sportvaska-fade-1

CFC Sportväska Fade

(1)

I lager 449 kr

 
CFC Badlakan Established chelsea-badlakan-established-1

CFC Badlakan Established

(1)

I lager 183 kr (229 kr)

CFC Ryggsäck SV Junior chelsea-ryggsack-sv-junior-1

CFC Ryggsäck SV Junior

(0)

I lager 149 kr

chelsea-kedja-och-smycke-silverplaterat-crest-1

CFC Kedja Och Smycke Silverplaterat Crest

(0)

I lager 179 kr

chelsea-rubber-badanka-dinghy-1

CFC Rubber Badanka Dinghy

(0)

I lager 99 kr

chelsea-affisch-diego-costa-58-1

CFC Affisch Diego Costa 58

(3)

I lager 99 kr

 
chelsea-headcover-heritage-driver-1

CFC Headcover Heritage Driver

(0)

I lager 399 kr

CFC Badrock Barn chelsea-badrock-barn-1

CFC Badrock Barn

(0)

I lager 279 kr

CFC Mössa Mörkblå CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 89 kr (79 kr)

chelsea-planbok-luxury-880-1

CFC Plånbok Luxury 880

(2)

I lager 359 kr

chelsea-svettband-1

CFC Svettband

(2)

I lager 99 kr

 
chelsea-sejdel-freezer-1

CFC Sejdel Freezer

(1)

I lager 119 kr

chelsea-metallskylt-no1-fan-1

CFC Metallskylt No1 Fan

(1)

I lager 69 kr

CFC Top Trumps 2016-17 chelsea-top-trumps-2016-17-1

CFC Top Trumps 2016-17

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

chelsea-bodysuit-2017-1

CFC Bodysuit 2017

(0)

I lager 249 kr

chelsea-dekal-ps3-konsoll-1

CFC Dekal PS3 Konsoll

(0)

I lager 269 kr

 
chelsea-kedja-och-smycke-sterling-silver-crest-1

CFC Kedja Och Smycke Sterling Silver Crest

(0)

I lager 479 kr

CFC Dekal Iphone 6 chelsea-dekal-iphone-6-1

CFC Dekal Iphone 6

(0)

I lager 99 kr (129 kr)

CFC Kudde Match Day chelsea-kudde-match-day-1

CFC Kudde Match Day

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

chelsea-glasunderlagg-1

CFC Glasunderlägg

(2)

I lager 29 kr

chelsea-halsduk-conte-1

CFC Halsduk Conte

(0)

I lager 119 kr

 
chelsea-skylt-hemmaomkladningsrum-1

CFC Skylt Hemmaomklädningsrum

(2)

I lager 99 kr

chelsea-armband-chunky-1

CFC Armband Chunky

(0)

I lager 569 kr

chelsea-tapetbard-1

CFC Tapetbård

(2)

I lager 149 kr

chelsea-nummerplat-1

CFC Nummerplåt

(1)

I lager 99 kr

chelsea-affisch-drogba-63-1

CFC Affisch Drogba 63

(1)

I lager 99 kr

 
 
Visar 151-200 av 276 produkter