?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 151-200 av 325 produkter
chelsea-dekal-xbox-one-1

CFC Dekal Xbox One

(0)

I lager 249 kr

CFC Bäddset Patch chelsea-baddset-patch-1

CFC Bäddset Patch

(4)

I lager 349 kr (449 kr)

chelsea-moccasiner-svart-1

CFC Moccasiner Svart

(0)

I lager 449 kr

CFC Skrivbordskalender 2017 chelsea-skrivbordskalender-2017-1

CFC Skrivbordskalender 2017

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

chelsea-affisch-hazard-80-1

CFC Affisch Hazard 80

(0)

I lager 99 kr

 
chelsea-fotbolll-fluo-1

CFC Fotbolll Fluo

(0)

I lager 169 kr

chelsea-ring-silverplaterad-1

CFC Ring Silverplaterad

(2)

I lager 179 kr

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll chelsea-dekal-xbox-360-konsoll-1

CFC Dekal Xbox 360 Konsoll

(0)

I lager 249 kr

CFC Body 2-pack chelsea-body-2-pack-1

CFC Body 2-pack

(1)

I lager 199 kr (249 kr)

chelsea-luxury-golf-stand-bag-1

CFC Golfbag Luxury 2

(0)

I lager 1 995 kr

 
chelsea-solglasogon-sport-wrap-1

CFC Solglasögon Sport Wrap

(1)

I lager 299 kr

CFC Large Pack chelsea-large-pack-1

CFC Large Pack

(3)

I lager 499 kr (599 kr)

CFC Handuksset chelsea-handuksset-1

CFC Handuksset

(0)

I lager 405 kr (579 kr)

chelsea-flagga-since-1

CFC Flagga Since

(0)

I lager 99 kr

chelsea-iphone-7-fodral-smart-folio-1

CFC IPhone 7 Fodral Smart Folio

(0)

I lager 199 kr

 
chelsea-halsduk-fade-1

CFC Halsduk Fade

(0)

I lager 179 kr

chelsea-fleecefilt-fade-1

CFC Fleecefilt Fade

(0)

I lager 229 kr

CFC Affisch Mata 33 chelsea-affisch-mata-33-1

CFC Affisch Mata 33

(0)

I lager 99 kr

CFC SoccerStarz Cahill chelsea--soccerstarz-cahill-1

CFC SoccerStarz Cahill

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

chelsea-affisch-lampard-29-1

CFC Affisch Lampard 29

(1)

I lager 99 kr

 
CFC Skyltar Multi Surface chelsea-skyltar-multi-surface-1

CFC Skyltar Multi Surface

(1)

I lager 48 kr (69 kr)

chelsea-bild-diego-costa-2015-40-x-30-1

CFC Bild Diego Costa 2015 40 X 30

(1)

I lager 299 kr

chelsea-emaljmugg-1

CFC Emaljmugg

(0)

I lager 169 kr

chelsea-fotboll-signature-metallic-1

CFC Fotboll Signature Metallic

(1)

I lager 179 kr

chelsea-peggar-1

CFC Peggar

(1)

I lager 69 kr

 
chelsea-kylskapsmagnet-fyrkant-2

CFC Kylskåpsmagnet Fyrkant

(1)

I lager 69 kr

chelsea-tofflor-baby-1

CFC Tofflor Baby

(0)

I lager 199 kr

chelsea-matta-big-logo-1

CFC Matta Big Logo

(3)

I lager 199 kr

chelsea-dekal-xbox-one-controller-1

CFC Dekal Xbox One Controller

(3)

I lager 129 kr

chelsea-sejdel-crest-1

CFC Sejdel Crest

(0)

I lager 179 kr

 
CFC Tofflor Plush chelsea-tofflor-plush-1

CFC Tofflor Plush

(1)

I lager 167 kr (279 kr)

CFC Bäddset Established chelsea-baddset-established-1

CFC Bäddset Established

(0)

I lager 349 kr (449 kr)

CFC Tandborstar Barn 2-Pack chelsea-tandborstar-barn-2-pack-1

CFC Tandborstar Barn 2-Pack

(0)

I lager 99 kr

chelsea-kalender-2018-1

CFC Kalender 2018

(0)

I lager 129 kr

chelsea-keps-morkbla-1

CFC Keps Mörkblå

(7)

I lager 119 kr

 
chelsea-tatueringar-1

CFC Tatueringar

(4)

I lager 59 kr

chelsea-golfmarkor-poker-1

CFC Golfmarkör Poker

(1)

I lager 99 kr

chelsea-mossa-text-cuff-1

CFC Mössa Text Cuff

(1)

I lager 79 kr

CFC Solglasögon Retro Barn CFC Solglasögon Retro Barn chelsea-solglasogon-retro-barn-1

CFC Solglasögon Retro Barn

(1)

I lager 60 kr (199 kr)

chelsea-julgranskulor-hemmastall-1

CFC Julgranskulor Hemmaställ

(0)

I lager 119 kr

 
CFC Boxningshandskar Mini chelsea-boxningshandskar-mini-1

CFC Boxningshandskar Mini

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

chelsea-tradgardstomte-champ-1

CFC Trädgårdstomte Champ

(0)

I lager 229 kr

chelsea-iphone-7-skal-hart-3d-1

CFC IPhone 7 Skal Hårt 3D

(0)

I lager 199 kr

chelsea-fotboll-sprint-1

CFC Fotboll Sprint

(0)

I lager 139 kr

chelsea-strumpor-trainer-1

CFC Strumpor Trainer

(0)

I lager 18 kr

 
chelsea-pinn-crest-1

CFC Pinn Crest

(1)

I lager 59 kr

chelsea-dekal-laptop-1

CFC Dekal Laptop

(0)

I lager 269 kr

CFC SoccerStarz David Luiz chelsea--soccerstarz-david-luiz-1

CFC SoccerStarz David Luiz

(1)

I lager 29 kr (59 kr)

chelsea-affisch-mourinho-4-1

CFC Affisch Mourinho 4

(0)

I lager 99 kr

CFC Bild Fabregas 40 X 30 chelsea-bild-fabregas-40-x-30-1

CFC Bild Fabregas 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

 
 
Visar 151-200 av 325 produkter