Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 251-286 av 286 produkter
CFC T-Shirt Stamford Bridge Sign CFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge SignCFC T-Shirt Stamford Bridge Sign chelsea-t-shirt-stamford-bridge-sign-1

CFC T-Shirt Stamford Bridge Sign

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

CFC Bäddset Impact chelsea-baddset-impact-1

CFC Bäddset Impact

(1)

I lager 337 kr (449 kr)

chelsea-halsduk-fade-1

CFC Halsduk Fade

(0)

I lager 179 kr

CFC Badrock Barn chelsea-badrock-barn-1

CFC Badrock Barn

(0)

I lager 279 kr

chelsea-julstrumpa-1

CFC Julstrumpa

(1)

I lager 99 kr

 
CFC Affisch Lampard 83 chelsea-affisch-lampard-83-1

CFC Affisch Lampard 83

(0)

I lager 99 kr

chelsea-affisch-lampard-29-1

CFC Affisch Lampard 29

(1)

I lager 99 kr

CFC Julklappssäck Luxury chelsea-julklappssack-luxury-1

CFC Julklappssäck Luxury

(0)

I lager 80 kr (159 kr)

CFC Badlakan Embroidered chelsea-badlakan-embroidered-1

CFC Badlakan Embroidered

(0)

I lager 299 kr (349 kr)

CFC Pinn Poker Chip chelsea-pinn-poker-chip-1

CFC Pinn Poker Chip

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

 
CFC Nylonfotboll All Surface chelsea-nylonfotboll-all-surface-1

CFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

chelsea-sovdress-2017-1

CFC Sovdress 2017

(0)

I lager 249 kr

chelsea-vagskylt-1

CFC Vägskylt

(5)

I lager 99 kr

chelsea-kedja-och-smycke-silverplaterat-crest-1

CFC Kedja Och Smycke Silverplaterat Crest

(0)

I lager 179 kr

CFC Dekal BlackBerry Z10 chelsea-dekal-blackberry-z10-1

CFC Dekal BlackBerry Z10

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

 
chelsea-scorekorthållare-executive-1

CFC Scorekorthållare Executive

(1)

I lager 169 kr

chelsea-nordic-christmas-stocking-1

CFC Nordic Christmas Stocking

(1)

I lager 99 kr

chelsea-sportvaska-skyline-1

CFC Sportväska Skyline

(1)

I lager 379 kr

CFC Skidmössa Wordmark chelsea-skidmossa-wordmark-1

CFC Skidmössa Wordmark

(0)

I lager 112 kr (149 kr)

chelsea-halsduk-conte-1

CFC Halsduk Conte

(0)

I lager 119 kr

 
CFC Fleecefilt Fade chelsea-fleecefilt-fade-1

CFC Fleecefilt Fade

(0)

149 kr (229 kr)

chelsea-pappmuggar-1

CFC Pappmuggar

(0)

59 kr

chelsea--golf-gift-tube-1

CFC Golfpaket

(1)

119 kr

chelsea-partyhattar-1

CFC Partyhattar

(0)

69 kr

chelsea-stiftorhange-rostfritt-1

CFC Stiftörhänge Rostfritt

(2)

129 kr

 
chelsea-vattenflaska-bojd-1

CFC Vattenflaska Böjd

(6)

119 kr

chelsea-teddybjorn-solid-1

CFC Teddybjörn Solid

(1)

99 kr

chelsea-partypasar-1

CFC Partypåsar

(0)

69 kr

CFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC Regnjacka chelsea-regnjacka-1

CFC Regnjacka

(3)

479 kr

chelsea-golfbollar-1

CFC Golfbollar

(1)

129 kr

 
CFC T-shirt The Blues CFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The Blues chelsea-t-shirt-the-blues-1

CFC T-shirt The Blues

(12)

149 kr (179 kr)

chelsea-olglas-prestige-1

CFC Ölglas Prestige

(0)

99 kr

chelsea-golfboll-och-peggar-1

CFC Golfboll Och Peggar

(1)

99 kr

CFC Ölglas Pint Wordmark chelsea-olglas-pint-wordmark-1

CFC Ölglas Pint Wordmark

(4)

83 kr (139 kr)

CFC Mössa Trapper chelsea-mossa-trapper-1

CFC Mössa Trapper

(0)

I lager 209 kr (279 kr)

 
chelsea-keps-morkbla-1

CFC Keps Mörkblå

(7)

119 kr

 
Visar 251-286 av 286 produkter