Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Chelsea FC Supporterprylar

Sortering:
Antal:
Här hittar du de rätta sakerna från Chelsea football Club.

Chelsea football Club grundades 1905 i västra London. Sedan dessa har man lyckats vinna flera liga, cup och europatitlar. Hamma matcherna spelar Chelsea konstigt nog inte i Chelsea utan lite längre ut från Londons centrum i Fulham. Stadion heter Stamford Bridge och rymmer 41841 åskådare. Matchkläderna är blåa med sponsorn Samsung över bröstet. Det finns många närliggande rivaler i London. Man spelar "West London Derby mot Queens Park Rangers eller Fulham. Vi är glada att kunna erbjuda officiella chelseaprodukter. I sortimentet hittas kläder och prylar alla märkta med Chelseas märke.
Visar 251-276 av 276 produkter
chelsea-gratulationskort-1

CFC Gratulationskort

(3)

I lager 59 kr

chelsea-luxury-golf-stand-bag-1

CFC Golfbag Luxury 2

(0)

I lager 1 995 kr

chelsea-olglas-hogt-wordmark-1

CFC Ölglas Högt Wordmark

(6)

I lager Från: 129 kr

CFC Bild Fabregas 40 X 30 chelsea-bild-fabregas-40-x-30-1

CFC Bild Fabregas 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

chelsea-moccasiner-svart-1

CFC Moccasiner Svart

(0)

I lager 449 kr

 
CFC T-Shirt PanelCFC T-Shirt PanelCFC T-Shirt PanelCFC T-Shirt PanelCFC T-Shirt PanelCFC T-Shirt PanelCFC T-Shirt PanelCFC T-Shirt Panel chelsea-t-shirt-panel-1

CFC T-Shirt Panel

(0)

I lager 249 kr

chelsea-malvaktshandskar-2017-1

CFC Målvaktshandskar 2017

(0)

I lager 159 kr

CFC Showergel chelsea-showergel-1

CFC Showergel

(0)

I lager 41 kr (69 kr)

chelsea-snapsglas-2-pack-1

CFC Snapsglas 2-pack

(1)

79 kr

chelsea-mugg-och-underlagg-since-1

CFC Mugg Och Underlägg Since

(1)

99 kr

 
chelsea-dekal-till-ps4-controller-1

CFC Dekal Till PS4 Controller

(4)

129 kr

chelsea-pappmuggar-1

CFC Pappmuggar

(0)

59 kr

chelsea-golfhandduk-tri-fold-1

CFC Golfhandduk Tri-Fold

(0)

279 kr

chelsea-partyhattar-1

CFC Partyhattar

(0)

69 kr

CFC Bleacher Hazard chelsea-bleacher-hazard-1

CFC Bleacher Hazard

(0)

105 kr (349 kr)

 
CFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC RegnjackaCFC Regnjacka chelsea-regnjacka-1

CFC Regnjacka

(3)

479 kr

CFC Ölglas Pint Wordmark chelsea-olglas-pint-wordmark-1

CFC Ölglas Pint Wordmark

(4)

83 kr (139 kr)

chelsea-partypasar-1

CFC Partypåsar

(0)

69 kr

CFC Mössa Trapper chelsea-mossa-trapper-1

CFC Mössa Trapper

(0)

I lager 209 kr (279 kr)

CFC Fleecefilt Fade chelsea-fleecefilt-fade-1

CFC Fleecefilt Fade

(0)

149 kr (229 kr)

 
CFC T-shirt The Blues CFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The BluesCFC T-shirt The Blues chelsea-t-shirt-the-blues-1

CFC T-shirt The Blues

(12)

149 kr (179 kr)

chelsea-mugg-fade-1

CFC Mugg Fade

(0)

99 kr

chelsea-vattenflaska-bojd-1

CFC Vattenflaska Böjd

(6)

119 kr

chelsea-olglas-prestige-1

CFC Ölglas Prestige

(0)

99 kr

chelsea-keps-mellanbla-1

CFC Keps Mellanblå

(4)

99 kr

 
chelsea-halsduk-nero-1

CFC Halsduk Nero

(6)

149 kr

 
Visar 251-276 av 276 produkter