Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr
Goda chanser för Julleverans
beställ senast 19/12 kl 13.

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Milan T-shirt Randig Röd-svart

149 kr
(229 kr)
12 mån räntefritt 12 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 10305
Kategori: Milan Kläder
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Milan T-shirt Randig Röd-svart

Milan T-shirt med randigt mönster.


Officiell licensierad produkt

Storleksguide (bröstmått)
S - 35-37 tum - 89-94 cm
M - 38-40 tum - 97-102 cm
L - 41-43 tum - 104-109 cm
XL - 44-46 tum - 112-117 cm
XXL - 47-48 tum - 119-124 cm

Milan Kläder innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Milan T-shirt Randig Röd-svart.

Omdömen och betyg

Jan Ola, 2017-03-07

Jörgen, 2015-02-10

Janne, 2014-10-28
Jag håller på AC Milan sedan 1963. Fin t-shirt
Roger, 2013-10-07
Det var en present och den blev uppskattad.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

milan-t-shirt-1

ACM T-shirt

(0)

I lager 249 kr

ACM T-shirt Junior milan-t-shirt-junior-1

ACM T-shirt Junior

(1)

I lager 199 kr

ACM Pyjamas Junior milan-pyjamas-junior-1

ACM Pyjamas Junior

(0)

I lager 199 kr

ACM Mössa Röd Svartkant milan-mossa-1

ACM Mössa Röd Svartkant

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

a.c.-milan-cap-1

ACM Keps Röd

(2)

I lager 99 kr

ACM Mössa Reverse Cuff a.c.-milan-reverse-cuff-knitted-hat-1

ACM Mössa Reverse Cuff

(0)

I lager 103 kr (129 kr)

ACM Mössa Wave milan-mossa-wave-1

ACM Mössa Wave

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

ACM Halsduk Bar milan-halsduk-bar-1

ACM Halsduk Bar

(0)

I lager 99 kr (149 kr)

 
Brännboll Familj Red Brännboll Familj Red brannboll-familj-red-1

Brännboll Familj Red

(0)

I lager 199 kr (249 kr)

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(6)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn krom-deluxe-v3-valnot-och-lonn-1

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Ozora I Love Kendama ozora-i-love-kendama-1

Ozora I Love Kendama

(0)

I lager 99 kr (249 kr)