Facebook
?>

Frakt

Frakt
45 kr per order - 1-3 dagar
Fraktfritt över 599 kr

Betalning

Betalning

Film & TV (Urval)

Harry Potter

Populära produkttyper

Populära lag

Populära Spelare

Sverige Bordsflagga

89 kr
(99 kr)
12 mån räntefritt 7 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:38 cm
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 9956
Kategori: Sverige Supporterprylar
Varumärke: Spelbord
Garanti:
Övrigt: 38 cm

Sverige Bordsflagga



Sverige Supporterprylar innehåller fler produkter som liknar Spelbord Sverige Bordsflagga.

Omdömen och betyg

Terttu, 2018-11-21
Vad bra att ni frågar! Jag hade trott att flaggorna var i siden, eller tyg, så materialet var lite grann av en besvikelse. Storleksmässigt var bordsflaggorna helt perfekt storlek!
En var dock defekt, själva "stången" sitter inte ordentligt fast i underlaget, så den vippar lite.

Julia Sergevna, 2018-10-04
Bra, stadig, lagom lång, 38 sm flaggstock av metall, fin flagga.
Julia Sergevna, 2018-10-04
Bra, stadig, lagom lång, 38 sm flaggstock av metall, fin flagga.
Ann-Christin, 2018-05-15

Lillemor, 2017-06-10

Maria Elisabeth, 2016-06-24

Karl Gunnar Mikael, 2016-06-22

Mark, 2015-09-04

Chrille, 2013-10-12
Hade nog trott att flaggan skulle vara i lite bättre kvalitet. Den ser helt enkelt löjlig ut.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Sverige Dekal Flagga sverige-dekal-flagga-1

Sverige Dekal Flagga

(1)

I lager 26 kr (29 kr)

Sverige Broderat Märke Flagga sverige-broderat-marke-flagga-1

Sverige Broderat Märke Flagga

(4)

I lager 35 kr (39 kr)

Sverige Handflagga sverige-handflagga-1

Sverige Handflagga

(1)

I lager 35 kr (39 kr)

Sverige Glas Flagga sverige-glas-flagga-1

Sverige Glas Flagga

(0)

I lager 47 kr (79 kr)

sverige-halsduk-flagga-1

Sverige Halsduk Flagga

(1)

119 kr

sverige-mossa-flagga-1

Sverige Mössa Flagga

(0)

99 kr

sverige-glasunderlagg-flagga-1

Sverige Glasunderlägg Flagga

(0)

29 kr

Sverige Öronmuffar Flagga sverige-oronmuffar-flagga-1

Sverige Öronmuffar Flagga

(0)

I lager 44 kr (49 kr)

Sverige Bordsflagga Trä sverige-bordsflagga-tra-1

Sverige Bordsflagga Trä

(1)

I lager 89 kr (99 kr)

Sverige Pins Sköld sverige-pins-skold-1

Sverige Pins Sköld

(1)

I lager 35 kr (39 kr)

Sverige Handstrap För Mobiltelefon sverige-handstrap-for-mobiltelefon-1

Sverige Handstrap För Mobiltelefon

(1)

I lager 26 kr (29 kr)

Sverige Kortlek sverige-kortlek-1

Sverige Kortlek

(3)

I lager 35 kr (39 kr)

Sverige Flagga 150 sverige-flagga-150-1

Sverige Flagga 150

(0)

89 kr (99 kr)

Sverige Shotglas sverige-shotglas-1

Sverige Shotglas

(0)

I lager 35 kr (39 kr)

Sverige Socka sverige-socka-1

Sverige Socka

(4)

I lager 53 kr (59 kr)

Sverige T-shirt Många Kronor Barn Sverige T-shirt Många Kronor Barn sverige-t-shirt-maanga-kronor-barn-1

Sverige T-shirt Många Kronor Barn

(0)

I lager 179 kr (199 kr)

Sverige T-shirt Tre Kronor Barn Sverige T-shirt Tre Kronor Barn sverige-t-shirt-tre-kronor-barn-1

Sverige T-shirt Tre Kronor Barn

(0)

I lager 179 kr (199 kr)

Sverige Fotbollströja Vuxen Sverige Fotbollströja Vuxen Sverige Fotbollströja VuxenSverige Fotbollströja VuxenSverige Fotbollströja VuxenSverige Fotbollströja Vuxen sverige-fotbollstroja-vuxen-1

Sverige Fotbollströja Vuxen

(1)

I lager 179 kr (199 kr)

Sverige Fotbollströja Barn Sverige Fotbollströja Barn sverige-fotbollstroja-barn-1

Sverige Fotbollströja Barn

(3)

I lager 179 kr (199 kr)

Sverige Badshorts Sverige Badshorts Sverige BadshortsSverige BadshortsSverige BadshortsSverige BadshortsSverige BadshortsSverige Badshorts sverige-badshorts-1

Sverige Badshorts

(3)

179 kr (199 kr)

 
Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

Blandade Dartpinnar blandade-dartpinnar-1

Blandade Dartpinnar

(3)

I lager 60 kr (80 kr)

Minibiljard LTH II Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(3)

I lager 599 kr (699 kr)

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

Radar Radar radar-1

Radar

(0)

I lager 636 kr (795 kr)